Şimdi Ara

Şubat Ayında PS Plus Kullanıcılarına Verilecek Oyunlar Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Geçtiğimiz ay PlayStation 4 kullanıcıları için inFamous: First Light vermesiyle bir süredir aldığı olumsuz eleştirilere dur diye PS Plus bu ay da güzel oyunlarla birlikte kullanıcıların karşısında.

Hangi platformda hangi oyunların verileceğini gösteren listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Listedeki oyunlar dışında Rogue Legacy'nin Cross-Buy desteğinden dolayı 3 platformda da ücretsiz olacğaını ekleyelim.

PlayStation 4
    Transitor 
    Apotheon

PlayStation 3
    Thief
    Yakuza 4

Vita
    Kick&Fennick

• ya playstation 3 ümü keşke satmasaydım çok erken ps4 aldık açıkta kaldık cins cins oyunlar veriyolar... bu ayda hayallerim suya düştü

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ps3 sahipleri kuruş para bile harcamasalar yinede mükemmel oyunlar oynayabilirler.. Plus servisi bence gerçekten fiyatını fazlasıyla hakediyor.. 2 ayda parasını çıkartıyor zaten..

• 55 tl ye alacaktım transistörü, şimdi bedava alıyorum, olay budur.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu haber güzel oldu. Transistor'u bayağı bir denemek istiyordum.

• Transistor güzel oyundu eğer kütüphanende yoksa oynarsın işte...Bende AAA yapım bekliyordum açıkçası,standart gelmemiş demekki.
  • neresi güzel şu ps4 oyunlarına bak.

• Şubat ayı ps4çüler için boş bir ay oldu. çocuklar bile yüzüne bakmaz bu oyunların. senelik yada bir kaç aylık üyelik almak yerine 1 aylık almayı eylerim.

• Yahu bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ?

Bağımsız programı BSC'nin en çok izlenen programı oluyor ama gel gör ki buradaki oyunlara laf ediliyor.

Bağımsız oyunlara karşı ciddi soğuk duruyorum ve verilen oyunları bende beğenmiyorum. Ancak anlamadığım şey buradaki kitle !

Adamlar orada tonlarca early access oyunu tartışıyor, şu oyunu bekliyorum bu oyunu bekliyorum diyor, bağımsız oyunlara laf attığımızda topa tutuyorlar ama Playstation cephesi en kaliteli bağımsız yapımları önlerine yığınca dudak büküyorlar.

Aynısını şu editörlerde programlarında yapıyor. Adamlar bağımsız diye program çekiyor ama Plus'ın oyunlarından konu açıldı mı eh işte diyorlar.

Binding of Isaac, VelocityX, Transistor, Swapper gibi ödüllü, tanesi 30-50 liradan aşağı olmayan oyunları verdiler.

Kimsede sormuyor ki ne versinler diye ... GTA mı versinler ? Infamous , Killzone mu versinler ? Oynamayan kaldı mı ki ?

Şahsen verilen oyunlardan bende memnun değilim ancak ne versinler diye gerçekçi bir düşünce yapısı ile baktığımda hak veriyorum.

Şu Plus ikinci üçüncü senesinde biriken oyun kütüphanesi olgunlaştıkça, verilmeye değer oyunlar oluştukça, AAA oyunları patlattığında gelip buraya "oleyyy" diye yazmayın sakın !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 30 Ocak 2015; 0:28:31 >

• Insan ps4 e de thief i verir ya:(millet bu plus oyunları ne kadar süreliğine oynanıyor ben injustice i indirmistim infamous dlc sini indirdim injustice i hala oynayabiliyordum dün sildim sanırım bugünde olabilir tam çıkaramadım şimdi

• Hala da 26 gün kaldı yaziyordu bilgide

• Sony şu PS Plus'ta yaptığı kıyakları bir de hizmet kalitesinde yapsa dört dörtlük bir oyun konsolu olacak bakımlar hariç kesintinin olmadığı.
    Sanırım Seneye NFS Rivals AC Black Flag gibi oyunlar ücretsiz dağıtılır diye düşünüyorum ilk seneleri yavaş geçti zaten konsolların ama bundan sonra oyun kütüphanesi sürekli dolacak

• Apotheon'u geçen seneden beri plusa bekliyordun çok sevindim. Bu sene çok beklediğim oyunlardan biriydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: freshmind

Yahu bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ? <br> <br> Bağımsız programı BSC'nin en çok izlenen programı oluyor ama gel gör ki buradaki oyunlara laf ediliyor. <br> <br> Bağımsız oyunlara karşı ciddi soğuk duruyorum ve verilen oyunları bende beğenmiyorum. Ancak anlamadığım şey buradaki kitle !<br> <br> Adamlar orada tonlarca early access oyunu tartışıyor, şu oyunu bekliyorum bu oyunu bekliyorum diyor, bağımsız oyunlara laf attığımızda topa tutuyorlar ama Playstation cephesi en kaliteli bağımsız yapımları önlerine yığınca dudak büküyorlar. <br> <br> Aynısını şu editörlerde programlarında yapıyor. Adamlar bağımsız diye program çekiyor ama Plus'ın oyunlarından konu açıldı mı eh işte diyorlar. <br> <br> Binding of Isaac, VelocityX, Transistor, Swapper gibi ödüllü, tanesi 30-50 liradan aşağı olmayan oyunları verdiler. <br> <br> Kimsede sormuyor ki ne versinler diye ... GTA mı versinler ? Infamous , Killzone mu versinler ? Oynamayan kaldı mı ki ? <br> <br> Şahsen verilen oyunlardan bende memnun değilim ancak ne versinler diye gerçekçi bir düşünce yapısı ile baktığımda hak veriyorum. <br> <br> Şu Plus ikinci üçüncü senesinde biriken oyun kütüphanesi olgunlaştıkça, verilmeye değer oyunlar oluştukça, AAA oyunları patlattığında gelip buraya "oleyyy" diye yazmayın sakın !

Bana velocity deme tüylerim diken diken oluyor. Bizim bağımsız beklediğimiz oyunlar rust gibi orjinal gerçekten oyun gibi oyunlar. Bunlar gibi çöp değil. Yıl olmuş hala 2d oyun yapıyorlar bir de marifetmiş gibi satıyorlar. Ayıp yahu ataride olsa vallaha oynamazdım bu nedir? Biri görse dalga geçer. 5-6 ay önce olsa tamam oyun yoktu şuan sürüyle oyun var ver 1er tane her ay. Knack ,thief ,sniper elite, killzone,infamous,infamousun başka dlcsi,ac black flag, nfs ,nba 2k14 , öteki ıvır zıvır 14ler,
    Daha tonla oyun var. Oyun yok falan demeyin. Şuan bu oyunları alan yok özellikle nfs black flag falan miladı dolmuş oyunlar ver işte eline mi yapışır.

Adamlar herkes plus aldı diye takmıyorlar bizi her ay kakalayacaklar bu atariden bozma oyunları

• Yine eski haline döndü..

• Ulen helal olsun . Gerçekten güzel oyunlar.

• Şu ps4 e verilen oyunlara 10 lira para vermem hepsi birbirine benziyor platform manyağı oldu millet. Ps3 e lafım yok çok iyi bu ay zevkle oynarım ikisini

• quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

Ps3 sahipleri kuruş para bile harcamasalar yinede mükemmel oyunlar oynayabilirler.. Plus servisi bence gerçekten fiyatını fazlasıyla hakediyor.. 2 ayda parasını çıkartıyor zaten..

Bence bu sefer yıllık ücreti Şubat oyunlarıyla karşıladılar.

• Adamlar yılbaşı AAA yapımlarla reklamlarını yaptılar artık 2016 ya kadar indie akarız :/ Ama şöyle bir gerçekte var o kadar indie oyun verdiler ki nerdeyse gelecek ay için verecek verilmemiş indie kalmayacak :D
  • keşke rayman legends verselerdi ps4'e
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.