Şimdi Ara

bursa maçı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar nasıl kadro çıkmamız lazım bu bursa ve Eskişehir maçlarını kayıpsız geçersek önümüz açılır gibi chedjou bu maçta oynayabilir mi ki keşke oynasa benim düşüncem şu kadroyla çıkmamız
    muslera
    sabri koray(ched) h.balta telles
    emre melo
    sinan gümüş sneijder bruma

umut
    sizin düşünceleriniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaptigin kadro guzel ama sinanin yerine hamit olucaktir büyük ihtimal bi de chedjou yeni geldigi icin oynatmaz zaten yabanci sinirina takiliyo

• benim bi düşüncem yok bu konuyla ilgili
  • Hamit kanseri oynamaz umarim, zaten umut oynayacak...

• Benim istedi?im kadro

muslera

sabri koray balta telles

melo yekta

bruma sneijder emre

sinan

ama yüksek ihtimal bu kadro çykycak

muslera
    sabri koray balta telles

hamit melo

bruma sneijder emre

umut
  • quote:

Orijinalden alıntı: heisenbergww22

Benim istedi?im kadro

muslera

sabri koray balta telles

melo yekta

bruma sneijder emre

sinan

ama yüksek ihtimal bu kadro çykycak

muslera
    sabri koray balta telles

hamit melo

bruma sneijder emre

umut

hamitle zor olur ya hem tek forvet oyunuyoruz kanat oyuncularımız etkisiz nasıl olacak ki ya umut da kazma sneijdere bel baglayacaz mecbur gol atacak adam sneijder goruyorum

• hamiti zaten bende istemiyorum ama hamza hoca kesin oynatır selçuk cezalı çünkü

• Şu takımdan melo-sneijder-muslera'yi çıkar köy takimi. Her kupa maçında goruyoruz.

• Bursaspor , ligin en iyi kontra atağa çıkan takımı. Galatasaray 'da bu sene bilhassa Avrupa liglerinde kontradan çok gol yedi. Cok dikkatli olmalılar. Orta saha güvenliğini asla elden bırakmamak lazım. 2 beki aynı anda ileri çıkarmamak lazım. Defans çizgisi biraz daha geride kabul edilebilir. Çıkarken gereksiz toplar kaybetmemeliyiz. Fatura kescek oyuncuları var. Bunun yanında ise kesinlikle gol buluruz. Gol yemezsek kesin kazancagımız mac olarak görüyorum. Ama nedense golde yiyecegımızı hıssedıyorum tahminen 3-2 3-1 lik sonuç cıkabilir
  • Hamit kesinlikle olmaz. Çok hızlı oynamamız gerekiyor, yavaş futbolda ne Sneijder, ne Bruma ne Emre ne de Sinan Gümüş iş yapar. Bu adamlarla yavaş oynamak dezavantaj hızlı oynamak ise büyük avantaj. Hamit oyunda kalırsa yine 4 yeriz. Hamit iki saat ayağında top tutacakta, pas atacakta, adam kovalayacakta.... ooooohohohohoh ölme eşeğim ölme. Tecrübesiz falan ama Sinan girsin onun yerine oyuna. En azından ayağında top tutup, topu ileri taşır. Artı hızlı adam olduğu için savunma arkasına koşuları da yapabilir. Kanat forvet olarak Sinan'ı oynatabiliriz. Buna uygun bir oyuncu.

Bu arada Bjk maçı gibi orta sahada üçlü sahaya çıkabiliriz. Çünkü asıl mücadele orta saha da geçecek. Orta saha da kim üstünlüğü sağlarsa maçtan galip çıkan taraf o olur. Gol atacak adam sıkıntımız var. Umut pek güven vermiyor.
  •  bursa maçı

çıkabilecek en iyi kadro. hamit'i ben de istemem ama oynayacak bir tane yedek yok.
  • burak olsaydı çok iyiydi gol atacak oyuncumuz yok umuta güvenemiyoruz gerçekten kazma yani sneijder brumanın iyi oynaması şart çok zor maç bizi bekliyor

•  bursa maçı

Kanat savunmalarında sıkıntı olmazsa 3 puanı alabilecek bir kadro.
    Tabi bu kadro maç içinde duruma göre sürekli değişmesi lazım. Emre savunma yapamazsa Hamit ile yer değiştirebilirler. Forvette ise Umut'un yetersizliği nedeniyle Pandev tercihi daha doğru olur. Hem bu adama daha önce hiç fırsat verilmedi ligde, denenmesi gerekir. Savunma da bildiğimiz gibi zaten, Chedjou'nun dinlendirileceğini düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.