Şimdi Ara

yeni jetta 1.6 dizel comfortline VS Astra sedan 1.6 dizel 136 ps Sport

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
5.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki araçtan birini düşünüyorum.

Jetta otomatik 1.6 dizel . comfortline donanım
    Astra sedan 1.6 dizel 136 ps sport donanım
    jetta olursa otomatik mı manuel mı tercih etmeliyim?,

Bu araçların kullanıcılari yorum yaparsa sevinirim.

Ben iki arabayı da bugün inceledim. Ikisi de hoşuma gitti. yarın test sürüşü için gideceğim.

Aldığım aracı 5 yıl satma düşüncem yok. Aile aracı olacak. 5 yıl sonrası için 2. el fiyat kayıplarını çok düşünmüyorum. Sıfır araç alacağım.

Fiyat olarak ASTRA SEDAN SPORT 1.6 Dizel 136 HP için 74600 fiyat aldım ama üstünde belki biraz daha indirim uygulatırım. JEtta için şu anki liste fiyatı üstünden konusuluyor ama teslimat mart sonu gibi olacağı için kesin bir fiyat yok, o zamanki şartlarda anlaşma olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bogarida -- 30 Ocak 2015; 0:03:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DSGden uzak durun. Astra Sedan Jetta'dan daha iyi, malzeme kalitesi iyi, tasarımı iyi, motoru iyi. O yüzden Astra diyorum.

• Teklif aldığın fiyatları da yazarsanız iyi olur.

DSG Comfortline Jetta parasına Manuel Highline Jetta alınabilir bence.
  • Skodacılar her nedense habire Jettayı kötülüyorlar acaba neden

• Only34 kullanıcısına yanıt
    DSG konusunda sorunları okudum, ama otomatik dizel olsa iyi olmaz mı diyorum bir yandan.

Comfortline -Highline donanım farkı çok birşey göremedim. http://binekarac.vw.com.tr/yeni-jetta-donanim.aspx

Sitesinde görüldüğü üzere highline da artı olarak 7Jx17 'Queensland jant var comfortta 6,5Jx16 'Sonoma' jant var. ekstra olarak highline da %65 karartılmış arka ve arka yan camlar,Yer tasarruflu çelik jantlı yedek lastik, Elektrikli katlanabilir yan aynalar, LED stop lambalar var.

Manuel de olsa Comfortline alırım üstüne cam tavan alırım daha iyi bence.

Fiyat olarak ASTRA SEDAN SPORT 1.6 Dizel 136 HP için 74600 fiyat aldım ama üstünde belki biraz daha indirim uygulatırım. JEtta için şu anki liste fiyatı üstünden konusuluyor ama teslimat mart sonu gibi olacağı için kesin bir fiyat yok, o zamanki şartlarda anlaşma olacak.

• İkinci el 2-3 bin km de Astralar var. 68-70 binden satılıyor stil paket dahil. Sıfır takıntınız yoksa öyle bir araç alın derim. Satarken kaybınız çok olmaz en azından.

• pasa_ kullanıcısına yanıt
    Aldığım aracı 5 yıl satma düşüncem yok. Aile aracı olacak. 5 yıl sonrası için 2. el fiyat kayıplarını çok düşünmüyorum. Sıfır araç alacağım. Takıntı değil de ilk alacağım yeni araba olacak. Eski arabalara bindim sürekli şimdi yeni bir araba istiyorum.
  • Astra diyorum malzeme kalitesi daha iyi.

• Manuel alacaksan biri 105 beygir diğeri 136 beygir.

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Evet Astra daha güçlü. Ama VW daha kaliteli, jetta daha prestijli gibi duruyor tabi isim olarak bu şekilde. O yüzden araç kullanıcıları varsa kıyaslama yapılsa çok iyi olurdu.
  • bogarida kullanıcısına yanıt
    Jetta nın daha kaliteli olduğunu düşünmüyorum.dış görünüm daha başarılı ama

• Ekskalibur kullanıcısına yanıt
    Çünkü Astra Sedan Jettadan daha iyide ondan

Ayrıca bir skodacı olarak Jettanın Octavia ile arasındaki fiyat farkını haketmediğini rahatlıkla söyleyebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makyajlı jetta gerçekten albenili bir araba, bugün her ikisini de inceledim. Astra hangi açılardan daha kaliteli sizce? Daha güçlü motor kısmına katılıyorum.
  • bogarida kullanıcısına yanıt
    Bende DSG li araç kullanıyorum şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım 2014 Model. Seçeneklerinin arasına Octavia da girebilir o zaman. Elegance DSG için 80.500TL fiyat veriyorlar Mart ayı teslim. Jetta'dan artısı Bi-xenon girer devreye ve 100kg daha hafif. Jetta'nın da bağımsız arka süspansiyon ve ön park sensörü artısı var.

Ben alırken Jetta Comfortline DSG ile Octavia Elgance DSG arasında ki fiyat farkı daha çoktu. Şimdi azalmiş. Şu an alacak olsam Jetta'ya yönelebilirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Only34 -- 30 Ocak 2015; 0:32:01 >
  • Only34 kullanıcısına yanıt
    Octavia elegance da inceledim. Güzel bir araba ama tasarım olarak çok tutmadım. Yoksa çok donanımlı ve otomatik dizel uygun fiyatta.
  • Astra konsol yumuşacık. Güven hissi veriyor, kaliteli araç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Çünkü Astra Sedan Jettadan daha iyide ondan

Ayrıca bir skodacı olarak Jettanın Octavia ile arasındaki fiyat farkını haketmediğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Hocam Astra kullandınızmı bilmiyorum.Ben kullandım ! Astra elbette kötü bir araç değil heleki 136 HP olanı gayet iyi bir araç.Sizin yorumunuza göre Astra Jettadan iyi diyebiliyorsanız Octaviadan çok daha iyi bir araç demeliydiniz.
    Yanlış bilgi vermeyelim lütfen.

Not:Bu kelimeleri yazmamın sebebi her araç kıyaslamasında habire Jetta ya atıp tutuyorsunuz bunu gözlemledim.Onun için bu yazıyı yazma gereği duydum.
    Sizler Jettayı beğenmemiş ve Octavia almış olabilirsiniz ancak herkes sizler gibi düşünmek zorunda değil.Bende araç alırken Octavia seçeneği önüme kondu filo ile alım olacaktı ancak olmadı, ha ben Octavia almadığım için o araç kötümü hayır değil kesinlikle kaliteli bir araç Octavia.Jettada ha keza hemen hemen aynı araç,şöyleki hepsi Vw Gruba bağlı araçlar bir çok parçası aynı buda demek oluyor ki bu araçlar nerdeyse ortak.Siz habire Jettayı kötülerken aslında kendi aracınızı da kötülüyorsunuz farkında değilsiniz.Fikir vermek istiyorsanız artılarını eksilerini yazarsınız konuyu açan arkadaşta işine geleni alır.Fakat siz her fırsatta Jettaya atıp tutuyorsunuz dikkatimi çekti yazma gereği duydum.Şunu da özellikle belirteyim Jetta kullanıyorum, asla aracım ulaşılamaz veya tüm araçlardan kaliteli diyemem her aracın artıları eksileri vardır.
    Saygılarımla.

Düzeltme:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekskalibur -- 30 Ocak 2015; 2:08:21 >

• listemde octavia elegance vardı, hatta o konu da duruyor forumda. ama inceledim gördüm su anda kafamda astra ve jetta var.

focus titanyum, corolla advance hatta civic otomatik premium inceledim ve bunlardan vazgeçtim.

• Tasarım: astra

Motor: astra

Kalite: az farkla astra

Genişlik: jetta

Yol tutuş: astra

Çok emin olmamakla beraber donanım olarak da astra önde galiba.

Ayrıca astrada ESP kapanıyor. Ara sıra araçla zevkli anlar da yaşanabilir Bir de koltukları çok iyi. Virajda salmıyor.
  • Ekskalibur kullanıcısına yanıt
    Astra zaten Octaviadan iyi bir araç bunu bir octavia kullanıcısı olarak söyleyebilirim Çok bindim 1.3 olanına sürmedim ama arabanın gidişi iyi değil. Ha Golfte Astradan iyidir :) Ama VAG grubuna güçlü 1.6 dizel lazım. Benim kıyasım octavia ve jetta idi.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.