Şimdi Ara

Dizel -Otomatik- Fluance ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizel otomatik 42-43bin bandında başka bir araç bulamadık, manuel Opel astra ve Megana verceğimiz rakama otomatik ve çift kavrama bir araç almaya karar verdik, modeli 2011 ve Extreme Edition, sizce nasıldır, kullanan veya yorumu olan var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caspento -- 29 Ocak 2015; 20:56:18 >

• bir kere araç iyi hele dizel otomatik az yakar ve sıkıntısız bir şanzıman var araçta.araç içi çok geniş fakat on konsol fazla sade gelebilir.kısacası araç temizse kaçırmayın o fiyat bandına alinacak en iyi araç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melikbey

bir kere araç iyi hele dizel otomatik az yakar ve sıkıntısız bir şanzıman var araçta.araç içi çok geniş fakat on konsol fazla sade gelebilir.kısacası araç temizse kaçırmayın o fiyat bandına alinacak en iyi araç.

Aynen bizde böyle düşündük yorum için çok teşekkürler. Yani fiyat/performans olarak bizede en mantıklı bu geldi, araçta sadece 2 parça boya var, 107bin km emekli asker arabası Ön konsolu ve direksiyonuda beyaz renk olunca o boğucu siyahın havası pek yok hocam, kısmetse yarın alacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspento

Dizel otomatik 42-43bin bandında başka bir araç bulamadık, manuel Opel astra ve Megana verceğimiz rakama otomatik ve çift kavrama bir araç almaya karar verdik, modeli 2011 ve Extreme Edition, sizce nasıldır, kullanan veya yorumu olan var mıdır ?

Arac fiyatina göre iyi.yakit tuketimi orralama 17kmh hizda 7.3 litre. Yalnız aralaciginiz aracla oldukça uzun ve bozuk bir yolda test sürüşü yapın Ve trim sesi varmı bakın.Yoksa daha sonra o sesler kafanızı patlatır.cok kaliteli bir ic mekan istemiyosaniz cok yeterli olur sizin icin.

• Bu fiyata alınacak en iyi dizel otomatik araba,şuan megane edc kullanıyorum yakıt performans yönünden çok memnunum.Arabanın servis bakımlı olmasına dikkat edin,garanti bitmiş olsa bile reno bazı parçaları servis bakımlıysa ücretsiz değiştiriyor ve bakımlarda iyi indirim yapıyorlar.
  • quote:

Dizel otomatik 42-43bin bandında başka bir araç bulamadık, manuel Opel astra ve Megana verceğimiz rakama otomatik ve çift kavrama bir araç almaya karar verdik, modeli 2011 ve Extreme Edition, sizce nasıldır, kullanan veya yorumu olan var mıdır ?

6 ayingeckin 13000 km den beri kullaniyorum yazin 65000deyken aldim su an 78 bini gecti, simdilik hic bir sikayetim yok. Benimkisi analog kadranli model. Bluetooth 4 havayastigi abs ebd asr esp afu hillholder standart donanimda. Bence gayet konforlu ve performansli bir arac. Tuketimimde sabah e5 aksam tem trafigi olmak uzere 6-6.5 arasi. Edc dende cok memnunum, sikisik trafikte manuele aliyorum yoksa surekli 1-2,2-1 degistirmekten gereksiz yoruluyor makina. Bence bu fiyata dizel otomatik olarak piyasadaki en iyi sedan secimi fluence dir.

• ''toutonic''
    Bahsettiğiniz sese dikkat edeceğim, teşekkürler.

''BuRaK.999''
    0 km'den beri servis bakımlı, zaten o sebeplede bu araç hoşumuza gitti, teşekkürler.

''tasshelhoff''
    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler, direk kullanıcısında bu yorumları almak çok iyi oldu, peki fiyat olarak nasıl, siz ne kadar almıştınız ?
  • Bende asagi yukari bu fiyatlara almistim 3parca boyali benimkisi, servis bakimli idi.

• Bu fiyata dizel-otomatik kaçırılmayacak araç.

Hayırlı olsun.
  • caspento kullanıcısına yanıt
    2012 yılında sıfır almıştık imzamdaki aracı. 3 sene oldu hiç bir sorun çıkarmadı çok şükür.Her konuda sizi üzmeyecek bir araç. Maalesef şu anda satılma aşamasında.
  • Edc nin vites geçişleri hiç hissettirmiyor çok başarılı Extreme i bilmiyorum ama Dynamique versiyonu (siyah deri koltuklu modeli) on numara 5 yıldız kesinlikle tavsiye ederim bütçenize uygunsa onlara bakın derim

• Dizel + otomatik,deyince tek adres Renault'tur.
    Araç temiz ise o rakamlara gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-A-S

Dizel + otomatik,deyince tek adres Renault'tur.
    Araç temiz ise o rakamlara gayet iyi.

Dizel otomatikte Renault'yu tek geçerim..
  • Fluyans guzeldir fiyatina gore

• EDC ALACAKSIN
    ARKANA BAKMAYACAKSIN

• Fluence olursa iyi olur.
  • Sevigili forum dostları aracımızı aldık, geldik. On numara gerçekten 900km yol yaptım en ufak tıkırtı sesi dahi duymadım ve 120-130 ile geldim ortalama 4.8lt yaktı tükettim şehirler arası. Bu kadar az yakacağı ve başarılı bir şanzımana sahip olacağını düşünmüyordum, tavsiye verenlere çok teşekkür ederim.
  • Reno, vag a edc satsa ya bildigim kadariyla getrag urunu edcler..dayimda var flu.edc 1.5dci; dusuk viteslerde ,ara sira kavrama sirasinda titreme harici hicbir problemi yok, muhtemelen kavramalar asindi biraz.. 80bine yaklasti kmsi.. bu konuda renoyu tebrik etmek lazim; darisi ic tasarim departmaninin başına. .

• quote:

Sevigili forum dostları aracımızı aldık, geldik. On numara gerçekten 900km yol yaptım en ufak tıkırtı sesi dahi duymadım ve 120-130 ile geldim ortalama 4.8lt yaktı tükettim şehirler arası. Bu kadar az yakacağı ve başarılı bir şanzımana sahip olacağını düşünmüyordum, tavsiye verenlere çok teşekkür ederim.

Hayirli oldun, yag yag filtresi ve hava filtresini degistirmenizi oneririm. Yag mutlaka dizel partikul filtreli araclara uygun 5 30 du yanlis hatirlamiyorsam wlf solaris olsun hava filtresinide servisten alin muhakkak parcacilardaki dandik oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Sevigili forum dostları aracımızı aldık, geldik. On numara gerçekten 900km yol yaptım en ufak tıkırtı sesi dahi duymadım ve 120-130 ile geldim ortalama 4.8lt yaktı tükettim şehirler arası. Bu kadar az yakacağı ve başarılı bir şanzımana sahip olacağını düşünmüyordum, tavsiye verenlere çok teşekkür ederim.

Hayirli oldun, yag yag filtresi ve hava filtresini degistirmenizi oneririm. Yag mutlaka dizel partikul filtreli araclara uygun 5 30 du yanlis hatirlamiyorsam wlf solaris olsun hava filtresinide servisten alin muhakkak parcacilardaki dandik oluyor.

En son 100bin bakımı yapılmış, 120 binde serviste yaptıracağım bende bakımını, çok teknik bilgim yok ama serviste bakım dışında ekstradanmı belirteyim bu yağ olayını ? Bu arada teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.