Şimdi Ara

Man Seeking Woman (2015 - ) | 3. sezon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
3
Favori
2.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Simon Rich'in "The Last Girlfried on Earth" kitabından uyarlanan Amerikan yapımı ve FXX kanalının bizlerle buluşturduğu absürt-sürrealist komedide 20 yaşındaki Josh Greenberg'in 6 yıllık bir ilişkiden çıktıktan sonra yaşadıkları konu ediliyor. Bir yandan eski sevgilisini unutma diğer yandan da yeni bir ilişkiye girebilmeye çalışan Josh'u tek gecelik ilişkiler, zaman yolculukları, Troll bir hanımla randevulaşıp troll'lemeler gibi oldukça ilginç olaylar, bizleri de yeni aşkını bulma macerası bekliyor.

İzleyecek arkadaşlar için öncelikle şu bilinmeli ki dizi tamamen abartı ve gerçek dışı bir komedi üzerine. İzlerken ister istemez ana karakterin ya rüyada ya da kafası acayip bir şekilde güzel olduğunu düşünüyorsunuz This Is The End filminden tanıyacağımız başrol oyuncumuz Jay Baruchel ise diziyi tek başına bile taşıyabilecek bir karakter yapısında. İlk sezonu 10 bölüm olacak 22 dakikalık dizimizin ilk 2 bölümü şu an çıktı. Kafa dağıtacağınız ve bin bir türlü saçmalığın nasıl harmanlanıp güzel bir şekilde sunulduğunu göreceğiniz bir dizi. Ben "en azından ilk bölümünü izleyip bakayım" mantığıyla başlayıp şu an merakla yeni bölümü bekleyenlerdenim

Promo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortescue -- 14 Şubat 2017; 16:31:27 >

• Konusu hiç tarzım değil ama merak etmedim değil. İlk bölümüne bir bakarım.
  • Dizi güzel gidiyor, absürt komedi sevenlere tavsiye ederim.
  • Efsane ötesi, baya güzel bir dizi umarım yeni sözleşme yapar fxx.

ilk bölümü 20 dakika zaten bu mesajı okuyanlar diziye bir bakarsa bir şey kaybetmez baya güzel işte ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizuhara -- 3 Mart 2015; 10:24:28 >
  • 2. sezon onayı da verilmiş harika be
  • O 20 dakika insanın tüm neşesini yerine getirmeye yetiyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

O 20 dakika insanın tüm neşesini yerine getirmeye yetiyor ya

çok yazık oluyor bu diziye. izleyicisi az. 2. sezon onayı vermeyecekler diye korkuyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir şans verelim bakalım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyazılar biraz geç çevrilebiliyor ama zamanla dizinin ülkemizde de değerleneceğini düşünüyorum
  • Mesajım bulunsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezonu bitirdim, kendi mizahını oluşturmuş dizi absürtlüğün zirvesinde ama bunu mükemmel yaptılar uzun zamandır izlediğim en değişik ve komik diziydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavsiye ediyor musunuz dostlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bildiginsan

tavsiye ediyor musunuz dostlar?

kesinlikle hocam, absürtlüğün de çok uçlarında bir dizi o yüzden herkes sever mi orasını bilemeyeceğim. ama 20 dakikada bu kadar keyifi başka bir diziden alır mısınız bilemiyorum. izlerken gayet eğleniyorum ben.
  • FXX has renewed Man Seeking Woman for a second season, the cable network announced Tuesday. The surreal comedy starring Jay Baruchel will be back for 10 new episodes in 2016.

Sanırım 2. sezonun yine 10 bölümle 2016'da geleceğini söylüyor 2. sezon için onay gelmiş galiba
  • Normalde komedi dizilerine pek gülmem sadece hafif bir tebessüm ettiğim sahneler olur tek tük ama bu oldukça hoşuma gitti. Absürt bir dizi yorumlarını okuyunca pek hevesli değildim, fakat bu kadar absürt bir şey de beklemiyordum oldukça da başarılı yapmışlar :)
  • İlk sozunu bitirdim . Gerçekten on numara dizi . 2.sezon onayını aldı . Hele Mike olursa bölüm apayrı boyuta gidiyor .
  • Başlamayı düşünüyorum yorumlar da epey olumlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci sezon teaser'ı geldi, ülkemize kapalı kanal ama izleme yolunu bilen varsa bir aydınlatsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

ikinci sezon teaser'ı geldi, ülkemize kapalı kanal ama izleme yolunu bilen varsa bir aydınlatsın

Buradan veya zenmate vb. vpnler ile doğrudan youtube üzerinden.
  • Zenmate ile denedim olmadı, verdiğiniz link işe yaradı teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.