Şimdi Ara

TR d2-3 support arıyorum (iKite) -kısa özgeçmiş içerir-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Forumda daha önce görmüş olanlarınız vardır mutlaka, hayli uzun zamandır bu bölümdeyim ama yaz aylarından beri inaktiftim. Biraz daha bahsedecek olursak, beta zamanlarından beri lol oynuyorum ve son 2 sezondur da adc rolündeyim. Sezon 3'ün sonlarını ve sezon4'ün başlarını takım işleri açısından hayli aktif geçirdim. Totem, virtual motion gibi bir kaç takımda bulundum, yayınlar yaptık turnuvalara katıldık vesaire, kaliteli oyuncularla -şu anda şampiyonluk liginde de oynayan veya oynamış olan- maç oynama ve kendimi geliştirme fırsatı buldum. Bir çok smurf hesap kastım plat-diamond liglerine, yine aynı şekilde west serverında da smurf hesapla oynadım plat-diamond liglerinde ve tr'deki kendi hesabımı yani iKite'ı d1 liginde bıraktım. Oyunun sosyal hayatımı etkilediğini farkettiğimde oyuna uzun bir süre ara verdim, giresim de gelmedi açıkçası. Bu süre zarfında hesabımı arkadaşıma emanet ettim gerek inaktiflikten gerek arkadaşımın oynadığı bir kaç oyunla hesap sanırım sezonu d4'ten d3 serilerinde bitirdi, tam emin değilim.

Yeni sezona yine plat1 başladım ve pek maç atmadım açıkçası çünkü geçen sezonki formumu yakalayamadım. Formumu yakalayamamış olmamdan ötürü şu anki oyunum d1-2-3 liglerini hak etmiyor, bu yüzden sezona alışmam gerek. Oynayacağımız support arkadaşla birlikte yeni sezona alışmak ve form açığını kapatmak istiyorum. Bu yüzden birlikte oynayacağım kişinin oyundaki yenilikler konusunda bilgili olması ikimiz için de daha iyi olacaktır.

Diğer bir isteğim de, geçen sezonu en azından d2-d3 liglerinde bitirmiş olması. Nedenine gelirsek, d4-5 liglerindeki oyuncuların %70inin şans eseri oraya çıktığını düşünüyorum genel olarak. d2 ve üstü ligler nispeten biraz daha dengeli.

Son olarak da, geçen sezon benim için yaklaşık 3 favori adc varken bu sezon yaklaşık iki katına çıktı bu sayı. Bu yüzden support şampiyon havuzunun geniş olması faydalı olacaktır.

Forumda iyi şeyler ya da kötü şeyler söyleyecek insanlar olacaktır, eleştiri yapacak arkadaşlar olacaktır, hiç biri sorun değil dozunu kaçırmadığınız sürece.
    Edit: d5 50 puandayım. Günde 3-4 maç civarı oynuyorum genelde, konu güncel.
    Edit2: d4 26 puandayım. Güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 2 Şubat 2015; 19:30:48 >

• sa kardeş gold3 bitirdim suport olarak anie lux oynuyorum istersen ekle
  • Dün senle oynadık graves janna karşı caitlyn annie :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben renekton sup oynuyorum main olarak.ekle cccdarirenektononlyccc

• quote:

Orijinalden alıntı: RIP Gwen Stacy

Dün senle oynadık graves janna karşı caitlyn annie :)

Bizim takımda syndra olan maçsa evet hatırlıyorum
  • Bronz verebilirim bir dal geçen sezon fazla troll den mmr ın dibine vurmuşum 10 maçta anladım

Geyik bir yana o seviye de bitirmiş olsam oynamak isterdim seninle ama malesef ben yardımcı olamayacağım, bulursan hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

quote:

Orijinalden alıntı: RIP Gwen Stacy

Dün senle oynadık graves janna karşı caitlyn annie :)

Bizim takımda syndra olan maçsa evet hatırlıyorum

Aynen senin support duon elise jungle oynamıştı, bizim mid syndra anivia ya ezilince verdik oyunu.

• Diamon yapma garantili support vardı burlarda tr de üstümde thresh yok diyordu. 0.5 saniye de bütün comboyu yapabilidiğini idda ediyordu. Nickini hatırlayan çağırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: daykoo

Diamon yapma garantili support vardı burlarda tr de üstümde thresh yok diyordu. 0.5 saniye de bütün comboyu yapabilidiğini idda ediyordu. Nickini hatırlayan çağırsın.

Plat 4-5 te kalip ta dia yaparim diyen mi ? Romanovich raskplnokov du sanirim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: -EDD-

Bronz verebilirim bir dal geçen sezon fazla troll den mmr ın dibine vurmuşum 10 maçta anladım

Geyik bir yana o seviye de bitirmiş olsam oynamak isterdim seninle ama malesef ben yardımcı olamayacağım, bulursan hayırlı olsun.

Teşekkürler hocam

Güncel
  • quote:

Diamon yapma garantili support vardı burlarda tr de üstümde thresh yok diyordu. 0.5 saniye de bütün comboyu yapabilidiğini idda ediyordu. Nickini hatırlayan çağırsın.

Sanirsam askere gitti.Ayrica support ile yukselmek diğer rollere gore oldukca zor

• Ekle dostum beni oynayalım yarın nick aynı eski Sezon dia 3 ya da iki bitirdim çok önemsemedim o yüzden bakmadım

• Güncel
  • Ben hesabı d1 e attım müsaitim bana threshi olan bi hesap bul seni oyuna geri döndüreyim. Nick : Asai

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bera336 -- 30 Ocak 2015; 23:39:27 >
  • D5 50 puandayım. Günde 3-4 maç civarı oynuyorum genelde, konu güncel.

• HARİKA EFENİM HARİKA SÜPER BİR GEÇMİŞİ VAR
  • Ss4Gogeta kullanıcısına yanıt
    dün senle oynamıştık dostum :) deli dana baban şuan d5 im geçen sezon d3 bitirdim
  • quote:

Ankara Sincan Cezaevi 6_8 kule nobetindeyim. :) Askerdeyim dostum duo olarak girdigim adc su anda diamond ben sozumu tuttum yani. Neyse hatirlanmak guzel sey su safak bitsin kaldigim yerden devam ederim saglicakla kalin hepiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

dün senle oynamıştık dostum :) deli dana baban şuan d5 im geçen sezon d3 bitirdim

Evet dostum hatırlıyorum, yanımdaki arkadaş diamond olmuştu o maç :)
  • Westte isen olur ?

Not konuyu okumadım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.