Şimdi Ara

Asus GTX980 ROG POSEIDON PLAT (ÜST SEGMENT)FİYAT REVİZE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
3.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ordu İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    GARANTİLİ MAGAZA FİYATLARI GENELİKLE 2400-2500
    TAKAS YADA PAZARLIK MESAJLARINA CEVAP VERİLMEYECEKTİR
    DAHA ÖNCEDEN ALICAM DEYİP ŞİMDİ YAN CİZEN ARKADASLAR BOSUNA MESAJ ATMASINLAR

NOT:ÜRÜN DEĞİŞİMDEN GELMİŞTİR YENİ FATURASI KESİLMİŞTİR. 3 SENE TR GARANTİLİDİR

1600 TL + KARGO ÜCRETSİZ

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx980-rog-poseidon-plat-gddr5-4gb-256bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html#genel-bakis

http://i.hizliresim.com/md7XW2.jpg
    http://i.hizliresim.com/VAXQ1q.jpg
    http://i.hizliresim.com/Xyqbzo.jpg
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi examidan -- 14 Şubat 2015; 20:09:58 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Sıfırı 2400 sizinki garantisiz
    revize şart.
    iyi forumlar
  • Keşke EVGA getirseydin.Asus ın grantisi Türkiyede geçerli olmayacak.En azından EVGA TR de geçerli yurtdışı alımlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kRaL_1907

Sıfırı 2400 sizinki garantisiz
    revize şart.
    iyi forumlar

merhaba 1 sene uluslararası asus garantisi mevcuttur üründe
    fiyatta revize düşünmüyorum
    tesekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: trust88

Keşke EVGA getirseydin.Asus ın grantisi Türkiyede geçerli olmayacak.En azından EVGA TR de geçerli yurtdışı alımlarda.

ürünü ben getirmediğim için elimden gelen bişey değil kuzenim almanya da cekiliş ile kazanmış kutusunuda açmamıs bana getiriyor
    ayrıca asus türkiye yi arayıp garantisi var mı diye sordum kapalı kutu ise 1 sene gecerli garantisi oldugunu söyledi
    tesekkür ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: examidan

quote:

Keşke EVGA getirseydin.Asus ın grantisi Türkiyede geçerli olmayacak.En azından EVGA TR de geçerli yurtdışı alımlarda.

ürünü ben getirmediğim için elimden gelen bişey değil kuzenim almanya da cekiliş ile kazanmış kutusunuda açmamıs bana getiriyor
    ayrıca asus türkiye yi arayıp garantisi var mı diye sordum kapalı kutu ise 1 sene gecerli garantisi oldugunu söyledi
    tesekkür ediyorum

merhabalar , merakımdan soruyorum.

neden 1 sene garanti verdiklerini sordunuz mu ?
    asus ekran kartlarına 3 yıl garanti veriyor, hadi anladık firma çakallık yapmanın peşinde o sebeple 2 sene garanti veriyoruz dese anlarımda 1 sene neden.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanatairum

quote:

Orijinalden alıntı: examidan

quote:

tesekkür ediyorum

merhabalar , merakımdan soruyorum.

neden 1 sene garanti verdiklerini sordunuz mu ?
    asus ekran kartlarına 3 yıl garanti veriyor, hadi anladık firma çakallık yapmanın peşinde o sebeple 2 sene garanti veriyoruz dese anlarımda 1 sene neden.

O kadar detayını bilmiyorum maalesef bana asus yetklilileri 1 sene uluslararası dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi examidan -- 30 Ocak 2015; 17:17:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler 1000$ lik bir karta 600$ cok mu diyorsunuz ? 2. el fiyatindan daha ucuz.Hayirli satislar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinchesteeR -- 7 Şubat 2015; 23:29:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinchesteeR

Beyler 1000$ lik bir karta 600$ cok mu diyorsunuz ? 2. el fiyatindan daha ucuz.Hayirli satislar.

Yorumunuz için teşekkürler
    İlanı ilk actigim zaman fiyatı 2000 tl girmiştim okuduğunuz yorumlar o zamandan kalma şimdi fiyatta revize yaptım
    Teşekkür ediyorum

• 1440-1450 TL ye geliyor fiyat çok uygun

• quote:

1440-1450 TL ye geliyor fiyat çok uygun

Teşekkür ediyorum
    Evet bugünkü kurma 1485 tl ye denk geliyor

• neyse satılmış kısmet değilmiş
  • superms kullanıcısına yanıt
    ilginiz için tesekkür ederim

• Kartı ben aldım bugün, telefonda görüştük arkadaşla. Benim kartım da satılık bilginize MSI gtx 970 2-3 haftalık kart vatan'dan alınma
  • arkadas kartı benden aldı lakin kargo gönderim esasında faturası olmadıgı için ürün mecburen acıldı
    ürün sıfır olmasına ragmen hasarlı cıktı (fan kırık- pc expres slotu catlak)
    müşterinin magdur olmaması sebebiyle satıs iptal edilip ücretide iade edilmiştir
    hasan bey den özür diliyorum
    herkese iyi forumlar

• hasan bey le telefonda görüştük
    ürün yarın sıfır ile değiştirilmek için yetkili servise verilecek
    2-3 hafta içinde sıfır olarak gelen yeni ürün hasan bey in magduriyetinin giderilmesi için 1300 tl hasan beye satılcaktır
    forumun bilgisine duyurulur

• yamyamlar kapmış kartı
  • examidan kullanıcısına yanıt
    Başta şüphe etmiştim kart nasıl olurda kırık çıkar diye, fakat examidan gerçekten ilgili, içine sinmedi kendi dileğiyle böyle bir karara vardı, bende kabul ettim, şu an beklemedeyiz, iyi günler
  • prototype1903 kullanıcısına yanıt
    Hayırdır ne yamyamlığımı gördün?
  • Alana hayirli olsun satanada teskkur ediyorum . Ornek bir davranis.
    Bazi arkadslar cok garanti konusunu problem ediyorlar ama tr deki garantili diye alnan ve herhangi bir problemde servisin yaklasimlarinada cok sahit olduk ve hayret ettik . Hatta burda isimde vermek istyorum msi firmasinin garanti islerini yuruten servis point firmasindan dolayi msi ile iliskimi kestim .
    İsin ozu cok takilmayin garantiye . Mesela ben suan 2 tane gtx980 asus matrix getiriyorum yurt disindan .
    Bir tanede evga . İslemcimi ve rami ayni sekilde yurt disindna aliyorum .
    Sunu demeye getiricem tr de 2400 e satilan bir karti arkadalar 1600 e bulmus hala konusuyorlar . Neyse lafi uzatmadan
    Tekrar hayirli olsun 2 tarafada .

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.