Şimdi Ara

Kia Rio 1.4 fan. ? VW polo 1.4 TDI blumot.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır otomobil olarak hangisini onerirsiniz yillik 10 000 km kullanım olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mevsimsiz_kar45 kullanıcısına yanıt
    hocam kalite farkı var kesinlikle polo zaten ama eğer yıllık 10 000 km kullanıcaksanız vergisini bakım masraflarını koyarsınız dizelin ekonomisi olmaz o zaman birde soğuk yerde yaşıyorsunuz dizel benzinliye çok çok yaklaşıyor 1.2 tsi polo alın paranızda cebinizde kalır 1.2 tsi polo 43 44 e alınabiliyor şehiriçi 6 7 arası yakıyor ( izmir şehiriçi trafiğinde) şehirdışı 90larda gidildiğinde 4 5 arası rahat yakalanıyor şimdi hemen hocam atlarlar konuya yok yakamaz yok benim dizelim o kadar yakamıyor fln diye bu turbo motorlarda kullanıma göre çok değişiyor bakıyoruz adam dizel arabaya az yakıyor diye devir çevirmeye çalışıyor dizelle sonra yakıyor 7 litre tsi motor istenildiğinde çok güzel ekonomi yeri gelir çokda güzel performanslı kullanırsınız. polo forumları var hocam girin 1.2 tsilarla yakıt verilerini paylaşıyor herkes oraya sadece poloyla ilgilenler girdiği için kimseyi kandırma etme derdide yok bakın ve sorunlar bölümünde ne kadar arıza var sorun var ona bakın birde diğer arabalara bakın zaten karar verirsiniz direk

• Kia'nın yanında Polo hörmet ettiğimiz bir ağabeyimizdir.
  • Gene ben lancer 1.6 invite ye yoneleceğim gibi fiyatları uygun diye sifir düşündüm lancermi sifir mi mantikli

• quote:

Orijinalden alıntı: HerkesMemnun

Kia'nın yanında Polo hörmet ettiğimiz bir ağabeyimizdir.

Aradaki bu kadar fark nereden kaynaklanıyor biraz açar misiniz

Çok fazla açmayacağım çünkü o iş satış temsilcilerinin. Yol tutuş ve uzun motor ömrü diyeyim yeterlidir.
  • Tasarim olarak cevap vereyim. Rio cok hos bi arac. Polo heryerde herkeste var resmen. Dolu bir rio alirdim. Ama 1.4 dizel ve benzinli farki dusundurucu

• Yine hic binmedn yorm yapmus wv ciler Rio donanim ve surus keyfi olarak hatta yol tutusuda dahil daha ustndur.Bom bos poloya nye para verimki.. Ayrica kianin 5 yil garantisi var..Dogus 5 yil gsrsnti versn esek gibi aniririm,vermez cunku dsgnin omru zaten 6 ay..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paco-De Lucia -- 29 Ocak 2015; 14:35:24 >
  • Size sorum 2011 lancer 1.6 invite mi yoksa 2013 rio sedan 1.4 fan. Mi güvenlik ve sağlamlık hangisinde iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mevsimsiz_kar45 -- 29 Ocak 2015; 14:46:47 >
    Iki aracda 5 yildiz almis araclardir biri C biri B srgmentidir ama ben pek takilmam bu konuya yeni araba herzaman iyidir masraf cikarmaz kianin 5 yil gsrantidi var bu bana gore cok iyi bsey cunku kafan 5 yil rahat.motoruda saglam dir zaten size kalmis lancer daha yasli ama donanim ayni ben rio alirdim..

• Açıp iki aracın donanımını, fiyatını karşılaştıran, iki aracı da test eden aklı başında bir insan zaten böyle bir soru bile sormaz gider rio alır.

Not: her türlü lancer alınır, bu araçlarla kıyaslanmaz.
    hocam ben diğerleri gibi işkembeden sallamam http://www.anusedcar.com/ bu siteyi inceleyin bağımsız bir kuruluş araçların sorunsuzluklarını araştırmış kia nın araçları genel olarak sonlarda yer alırken vw toyota nın başarısı ortada TÜrkiyede insanlar doğuşa aşık mı ferit i herkes çok mu sevdiğinden gidip alıyor 2. el i neden düşmüyor işte bu sorunun cevabı açık ve net bu sitede belli kimse salak değil vw kalitelidir sağlamdır ve uzun ömürlüdür hemen dökülmediğinden 2. eli değerlidir toyotada aynı şekilde 2. el i değelerlidir çünkü SAĞLAMDIR. bir tanıdığımız pert arabaları sigortalardan toplayıp satıyor ve dediği şey ben ailemi alman dan japondan başkasına bindirmem diyor renault ların pertine hiç gitmem bile diyor çünkü bütün aksam plastik bir vurdumu daha toplanmıyor araç diyor aksamları çok nazik olduğunu söyler hep gidip herhangi bu işi yapan insanlara danışırsanız size vw grubunun neden değerli olduğunu anlatırlar. birde donanım donanım polo da ne eksik ? eskiden tuttururlardı yan havayastığı 2015 model araçlara artık yan havayastığıda alabiliyorsunuz cc + arka ön park sensörünü 1 500 bin liraya alınabiliyorki bence saçmalık b sınıfı şehiriçi kullanım amaçlı bir araçla 15 saat yol kaç defa yapıcamda ayağım yorulacak bunlar tamamen donanımla göz boyamadır eee ne eksik kaldı bana kimse far sensörü yağmur sensörü demesin bence en gereksiz şeyler.. bide yol tutuşu daha iyidir rionun diyen var gidin bir test edin insaf yani insafhttp://www.otopark.com/2014/11/17/kurtlar-vadisi-volkswagen-polo-1-2-tsi-comfortline-1-0-trendline/ buyrun test edemiyorsunuz izleyinde öğrenin bari bişeyler direksiyon hissizliğinde 1. olabilir ancak rio.

• ayrıca o paralara rahatlıkla çıkabiliyorsunuz kesinlikle golf 1.2 tsi comfortline veya toyota auris 1.6 active + tüp öneririm
  • polo : WV nin okadar parayı hak etmeyecek yegane aracı.
  • Bu paralarasa içim diyorki git e 90 al 10 kredi çek c 180 al diyor artik kalbim yoksa bu araçlarla işin içinden cikilmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.