Şimdi Ara

Creative sbs a550 47 watt 5+1 Ses sistemi 129.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
2.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, Kipa'da Creative sbs a550 47 watt 129.90 TL. Fiyatı piyasaya göre baya uygun. Mikado 5+1 ler bile 150 tl civarında.. Ben Trust Tytan 2.1 Subwoofer System 99,90 TL olan sistemi almaya gitmiştim ama 5+1 olması dolayısıyla creative aldım. İlgilenen arkadaşlara duyrulur

• Z506 mı , Creative SBS a550 mi ?

• Z506 görünüşü güzel bass belki biraz daha iyidir ama, ben creative tercih ettim nedeni hem fiyat hemde hoparlörden çıkan sesin z506dan daha kuvvetli olması,
  • Z506 ile denk gibi duruyor. z506 basslarda zorlanıyor yanlız onu eklemek lazım.
  • Bu Günler'de 5+1 almayı düşünenler için bir öneri verebilecek var mı?n11 de sevgililer günü kuponuyla 160 ₺ ye Logitech z506 alınabiliyor.Bu konuda ise creative a550 den bahsedilmiş.Araştırdım ama tam olarak karar veremedim.Bu ürünleri kullanan arkadşlar hangisini tercih etmeliyiz ve neden yazabilirlerse çok iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Creative sbs a550yi bilgisayara bağladım 5 kanaldan ses temiz ve net.Fiyat performans ürünü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisayarda 5.1 çıkış var, ancak pc'deki şarkı veya film diyelim 5.1 surround değil, a550'de veya z506 da arkalardan da ses gelecek mi?

bu işlevin adı sanırım pro logic'miş z506 için arkadan hiç ses gelmez diye yorum okudum stereo (2.1) film ve şarkılar için; a550 için de bu geçerli midir?
  • evet ben a550 de bir jug ile televizyonda tüm hoparlorlerden ses alaliyorum
  • ramphed R kullanıcısına yanıt
    Hala var modır ya, burada kipa yok. Şehir dışına çıkınca bakmayı unuttum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.