Şimdi Ara

18.000-22000 tl arasinda temiz bagaji geniş aile araci onerisi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18000-21000tl arasında bagajı geniş temiz aile arabasi ariyorum.onerilerinizi ve yorumlarinizi bekliyorum.
    Edit:Oncelikle herkese ilgilerinden dolayi tesekkurler.
    Dizel olursa daha iyi olur.senede ortalama 6-7bin km yol yapiyorum.alinca 3-4 sene felan kullanacagim bi arac olmali.ekonomi onceligimdir...
    Edit 2:Arkadaşlar yaşlı arabalara pek sıcak bakmıyorum :)
    Şimdiden Tesekkurler...
    İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asgardlı Thor -- 9 Şubat 2015; 22:22:04 >

• Accent Era,renault symbol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabia Combi bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temiz ve taksi çıkması olmayan Era bulmak samanlıkta iğne aramaya benziyor
  • Renault Scenic.
  • Dizel mi? Benzin mi? Tüplü mü? Ne kadar zaman bineceksiniz. Yılda kaç km yaparsınız. Ekonomi mi? Performans mı? vb bir sürü soruya cevap verirseniz daha sağlıklı olur.
  • ercan915 kullanıcısına yanıt
    Oncelikle herkese ilgilerinden dolayi tesekkurler.
    Dizel olursa daha iyi olur.senede ortalama 6-7bin km yol yapiyorum.alinca 3-4 sene felan kullanacagim bi arac olmali.ekonomi onceligimdir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asgardlı Thor -- 29 Ocak 2015; 13:34:08 >
  • Güncel...

• Nissan Almera parasına göre en konforlu ve en araba gibi arabalardan biridir. Ben 19 a 2000 model a3 bulmuştum, sıfır ayarında temizdi. 1.5 yıl önce de 20 ye satmıştım. Aynı şekilde insan evladı elinde kullanılmış bir A4 bulabilirseniz yine bu paralara alınabilecek en arabaya binmiş olursunuz. Bence üşenmeyin, sabırla araştırın. Kafam rahat etsin, yeni model olsun diye konforsuz bi araba almayın. İkinci el araba aramak, hırlıyla hırsızla dolandırıcı ile uğraşmak sıkıntılı bir süreçtir. Allah yardımcınız olsun, inşallah gönlünüze göre temiz bir araç bulursunuz.

• Yani onceligim reno kangoo tipi araclar...

• düşük kmli bir doblo
  • Bakicam simdi doblolara.
    Arkadaslarhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-citroen-2012-model-citroen-nemo-84.000-km-de-197989394/detay bu arac nasil?
    Yorumlarinizi bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asgardlı Thor -- 29 Ocak 2015; 20:04:17 >
  • Chevrolet Rezzo'yu da inceleyebilirsin.

• fiorino ya da doblo bakmalısın. muttijet motor iyidir.
  • a.gnl A kullanıcısına yanıt
    Sizce Citroen Nemo lar nasil Hocam?

• HONDA CİTY bakabilirsin dev gibi bagajı var.
  • Benden sana tavsiye; ticari arabalara aile için kullanma. Ha işin gereği kullanırsın hemde aile arabası olarak o zaman tamam.
    Ticarinin çok eksileri var- Hersene muayene, Yüksek vergi, Sınıf farkı oldugundan hasarsızlık geçmez, istanbulda 1. köprüden geçemez, gıcık bir polise denk gelirseni K belgesi zorunlulu der 2bin küsür ceza keser. Bunları da göz öününde bulundurun bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin261

Benden sana tavsiye; ticari arabalara aile için kullanma. Ha işin gereği kullanırsın hemde aile arabası olarak o zaman tamam.
    Ticarinin çok eksileri var- Hersene muayene, Yüksek vergi, Sınıf farkı oldugundan hasarsızlık geçmez, istanbulda 1. köprüden geçemez, gıcık bir polise denk gelirseni K belgesi zorunlulu der 2bin küsür ceza keser. Bunları da göz öününde bulundurun bence.

Aynen öyle.. Birebir katılıyorum.

Şimdi şöyle bir gerçek var, o paraya km'si nispeten düşük, boya değişen durumu temiz bir dizel bulamazsınız. Yılda yaptığınız yol da yüksek değil. Bu yüzden daha temiz bir araç almak istiyorsanız benzin/lpg seçeneğine yoğunlaşın.

Mondeo 3, Vectra gibi D sınıfı araçların temizini bulursunuz.

• Açıkçası çok bilgim yok. Nemo nun Fiorinodan daha iyi olduğunu sanmıyorum en azından ikinci elde fiat ın daha başarılı olduğu kesin.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.