Şimdi Ara

ilk 10 maç günlüğü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t9r -- 1 Şubat 2015; 3:52:59 >

• Hadi vayne neysede janna topu topu 3 kere ölmüş 40 dakikalık oyunda.Nasıl janna ve vayne diyebiliyorsun ? kimse report adc veya report sup demiyor laneyi 10 saniye izlemeden report bot diyor genelde.hep böyle bakıyor insanlar.
  • Son 15 oyununda sadece 4 tane ward atmışsın . 15 oyunda attığın ward sayısını tek maçta atman gerekiyor . Gerçekten ama gerçekten kendini geliştirmek istiyorsan önce vision kısmını öğrenmen gerekiyor . Çünkü için cs kısmını halletmişsin . Tr sunucusunda oynamıyorum ama o sunucuya göre iyi farmın var .

Başarılar inşallah iyi bir seri geçirirsin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: katafaz

Son 15 oyununda sadece 4 tane ward atmışsın . 15 oyunda attığın ward sayısını tek maçta atman gerekiyor . Gerçekten ama gerçekten kendini geliştirmek istiyorsan önce vision kısmını öğrenmen gerekiyor . Çünkü için cs kısmını halletmişsin . Tr sunucusunda oynamıyorum ama o sunucuya göre iyi farmın var .

• quote:

Son 15 oyununda sadece 4 tane ward atmışsın . 15 oyunda attığın ward sayısını tek maçta atman gerekiyor . Gerçekten ama gerçekten kendini geliştirmek istiyorsan önce vision kısmını öğrenmen gerekiyor . Çünkü için cs kısmını halletmişsin . Tr sunucusunda oynamıyorum ama o sunucuya göre iyi farmın var .

ama annie ile farm yaptığını unutmamak lazım farm için en rahat herolardan biri
  • Annie al taşırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardes zaten oyun basi feedlediler 0/3 felan gidiyolardi ikiside kulede cok erken gitmisti surekli baskina gittim topa. ama janna gercekten guzel oynadi tf lerde.

nasil 15 oyunda 4 totem ya :D gorus totemi kesinlikle aliyorum surekli normal totemde alcam bundan sonra unutuyorum hep. bide nereleri wardlamaliyim sence? mavinin yanindaki caliya gorus atip yine o taraftaki mid calisinin karsi tarafa yakin kismina ziyneti atip oraya yakin oynuyorum genelde

ilk 10 mac annie almaya dusunuyorum belki zed lb felanda alabilirim mid kalmazsada kha, lee veya amumu alirim heralde fazla herom yok zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: t9r

kardes zaten oyun basi feedlediler 0/3 felan gidiyolardi ikiside kulede cok erken gitmisti surekli baskina gittim topa. ama janna gercekten guzel oynadi tf lerde.

nasil 15 oyunda 4 totem ya :D gorus totemi kesinlikle aliyorum surekli normal totemde alcam bundan sonra unutuyorum hep. bide nereleri wardlamaliyim sence? mavinin yanindaki caliya gorus atip yine o taraftaki mid calisinin karsi tarafa yakin kismina ziyneti atip oraya yakin oynuyorum genelde

ilk 10 mac annie almaya dusunuyorum belki zed lb felanda alabilirim mid kalmazsada kha, lee veya amumu alirim heralde fazla herom yok zaten

Öncelikle şart 2 yer vardır . Biri kendi jungle oyuncunu ve bulunduğun takıma göre top veya botunu rahatlatmak için kendi jungle girişine ward atmak ki o ward , pink ward olmaz zorunda . Sizin jungle girişi olduğu için rakip jungle üstüne bassa bile 5 hit'i kolay kolay yapamaz en azından korkar . İkinci ve devamlı atacağın ward ise nehir kanadı . Bunu da rakibin başladığı buff'ın ters kanadına atman gerekiyor . Mesela karşı da blue tarafından başlayacak bir jungle olduğunu varsay . Büyük ihtimalle mavi tarafını temizleyip base atıp redini alır ve 3 level ganki dener sana . Onun redinin olduğu tarafı düzenli olarak ward atarsan redini alıp sana geldiği zaman onu rahat görürsün ve ona zaman kaybettirirsin . Birde annie oynayacaksan nacizane 1 tavsiyem daha var , o da botunu maviye geliştirmen . Tamam homeguard baseden çıkarken iyi bir hız kazandırıyor ama maviye geliştirirsen oyunda ortalama 1 flash daha atacak zaman tanıyor sana . Sen de biliyorsundur ki annie flash + tibbers mükemmel bir tf başlatma aracı .
    Sizin bu sezon baya yükseleceğinizi düşünüyorum .

• quote:

quote:

kardes zaten oyun basi feedlediler 0/3 felan gidiyolardi ikiside kulede cok erken gitmisti surekli baskina gittim topa. ama janna gercekten guzel oynadi tf lerde.

Öncelikle şart 2 yer vardır . Biri kendi jungle oyuncunu ve bulunduğun takıma göre top veya botunu rahatlatmak için kendi jungle girişine ward atmak ki o ward , pink ward olmaz zorunda . Sizin jungle girişi olduğu için rakip jungle üstüne bassa bile 5 hit'i kolay kolay yapamaz en azından korkar . İkinci ve devamlı atacağın ward ise nehir kanadı . Bunu da rakibin başladığı buff'ın ters kanadına atman gerekiyor . Mesela karşı da blue tarafından başlayacak bir jungle olduğunu varsay . Büyük ihtimalle mavi tarafını temizleyip base atıp redini alır ve 3 level ganki dener sana . Onun redinin olduğu tarafı düzenli olarak ward atarsan redini alıp sana geldiği zaman onu rahat görürsün ve ona zaman kaybettirirsin . Birde annie oynayacaksan nacizane 1 tavsiyem daha var , o da botunu maviye geliştirmen . Tamam homeguard baseden çıkarken iyi bir hız kazandırıyor ama maviye geliştirirsen oyunda ortalama 1 flash daha atacak zaman tanıyor sana . Sen de biliyorsundur ki annie flash + tibbers mükemmel bir tf başlatma aracı .

totem konusuna dikkat etcem artık :D botu maviye derken büyü nüfusu verenimi diyosun. gezgin baskına gitmek için daha iyi oluyo gibi ama ayakkabi yükseltmesinde haklısın onuda alıyorum çoğunluklada bu maç çok baskın yapmam gerektiği için onu almıştım :D elmas 5 bitirdik geçen sezonu bakalım 10 maçtan sonra nereye atcaz 15 tatil diye pek girmiyorum geceleri atarım heralde maçları

• quote:

quote:

quote:

totem konusuna dikkat etcem artık :D botu maviye derken büyü nüfusu verenimi diyosun. gezgin baskına gitmek için daha iyi oluyo gibi ama ayakkabi yükseltmesinde haklısın onuda alıyorum çoğunluklada bu maç çok baskın yapmam gerektiği için onu almıştım :D elmas 5 bitirdik geçen sezonu bakalım 10 maçtan sonra nereye atcaz 15 tatil diye pek girmiyorum geceleri atarım heralde maçları

magic penet. botundan bahsetmiyorum adını bilmiyorum tr de o yüzden diyemiyorum bir türlü resim bulurum şimdi .Bende genel olarak zaten mobility botundan yanayıp yakalaması da kolay roam atması da kolay

Resim ; flashın süresini %20 azaltıyor . Bu da late game de ekstra 1 flash'a denk geliyor .

ilk 10 maç günlüğü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 29 Ocak 2015; 16:56:15 >

• Atmadim kafam rahat

• 5 tane attım 4ü win bakalım ne olacak
  • 2. maçımda win her gün 1 maç atıcam geceleri
  • Ben Ryze oynadığın maçı izledim. O oyunu kazanmanız tamamen şans işiydi hele Akali'nin bot inhibi açarken yaptığı hareketten sonra. Renekton nexus kulelerini tanklayabilse kaybediyordunuz. Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladyr

Ben Ryze oynadığın maçı izledim. O oyunu kazanmanız tamamen şans işiydi hele Akali'nin bot inhibi açarken yaptığı hareketten sonra. Renekton nexus kulelerini tanklayabilse kaybediyordunuz. Takip.

aynen akalinin o hatasindan sonra oyun bitti sandim bende ama renekton tanklayamadi öldü orda iki kuleyi tanklicagina sadece birini tanklasa alirlardi diye tahmin ediyorum

• Fizz yasuo leona boşta alan yok çokk hooşuma gitti lan banlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Yapraam Heri

Fizz yasuo leona boşta alan yok çokk hooşuma gitti lan banlar

onlar arasinda atsam bi tek yasuoya ban atarim

• 3te3 oldu her ne kadar lane i çok ağır bi şekilde versem de iyi bi takımla beraber iyi bi annie ultisi oyun kazandırıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t9r -- 31 Ocak 2015; 2:14:47 >
  • Annie oyun taşıyabilirmi arkadaşlar silver eloda ona göre bi annie oyniyim çok pro değilimdir anniede ilk ne fullenir hangi item alınır aydınlatın az
  • quote:

Orijinalden alıntı: FührerHitler

Annie oyun taşıyabilirmi arkadaşlar silver eloda ona göre bi annie oyniyim çok pro değilimdir anniede ilk ne fullenir hangi item alınır aydınlatın az

s4 te annie ile elmas 5 e kadar çıktım. düşük eloda çok rahat taşırsın bende çok iyi değilim benden iyiler var çilincir dolu forum ama istiyosan ekle oyundan bildiğim kadar anlatıyım :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.