Şimdi Ara

Mobil Sistemde hatta ek yapılabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ustalara bir sorum olacak.
    Mobil sistemde bir hattın devamına başka bir petek ekleyebilirmiyiz ?
    Şimdi 1 odaya gelen mobil sistemdeki borular 1,2 metre peteği besleyecek bunun yanında yan odaya buradan süpürgelik üstü borulama yapabilirmiyiz? parkeleri sökmeye gerek kalmadan

• CaRBiNe kullanıcısına yanıt
    evet yapılır, defalarca yaptırdım. pex borudan...>20mm pprc ile sıva üstünden ek hat yapılır
  • mobil sistemde boru kalınlıgı en dusuk ne olmalı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

evet yapılır, defalarca yaptırdım. pex borudan...>20mm pprc ile sıva üstünden ek hat yapılır

Bunu nasil anlatirim yapacak olana onlar daha once yapmadiklari icin bilmiyorlar yapamayiz demisler. Ek kismini nasil yapmalilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Standart 16mm
    anlatmak yerine buradaki resimleri gösterirseniz daha faydalı olacağını düşünüyorum,madem bilmiyorlar resimleri görsünler,resimleri birebir görürlerse daha iyi olur pex borularla bağlantılı peteklerin çıkışlarından dönüştürme yaptırıp pprc boru ile peteğin altından uzatma yaparak peteğin diğer köşe ucundan çapraz bağlantılar yaptırdık.yani tesisat mobil sistem ama peteğin altındaki boru pprc,birçok evde mobil sistem tesisatta genelde koridorda petek olmadığı için mobil sistemde en uygun odadaki peteğin giriş ve çıkışlarından ek hat alıp sıva üstünden 20mm pprc borularla hattı götürüp koridora ek petekler monte ettirdim.veya pex borudan zemin altından çatal yaptırıp pprc ile hattı ikiye bölüp mutfakta 2 tane küçük petek bağlattırdım
    bende zaman zaman bu soruları duymuştum,olmaz yapamayız gibi bahaneler,bunu iş bilmeyen usta bahanesi oysaki tesisat borularının hemen hepsinden bağlantı olur,bazı evlerde 15yıl önce kombiler yokken kalorifer tesisatı için zemin altından demir boru ile tesisat yapılmıştır
    ,ilave hat yapılırken demir boruya pprc ile bağlantı yaptırıp kombinin altındaki borular plastik bağlanır oysaki tesisatın %90ı zemin altında demir boru.....vb
    pex borudan....>pprc'ye
    galvaniz demir borudan....>pprc'ye
    pprc'den.......>demir boruya
    bakır borudan.....>pprc'ye
    pprc'den.....>bakır boruya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 29 Ocak 2015; 10:46:44 >

• Teşekkür ederim bunları bir göstereyim ona göre ayarlasınlar.
    İlk başta anlaşmayı yaparken koridorda hat olmadığı için (koridor kısmıda büyük ) buraya çekip çekemiyeceklerini sormuştum evet demişlerdi şimdi kıvırıyorlar
    neyse bu resmi göstereyim yaptırırız inşallah
    resimleri small image olarak yükledim ama image olarak büyük boy göründü
    sizde nasıl simage mı?

Mobil Sistemde hatta ek yapılabilir mi ?  Mobil Sistemde hatta ek yapılabilir mi ?
    [simage][/simage]http://i.imgur.com/fDki5aM.jpg Mobil Sistemde hatta ek yapılabilir mi ?
     Mobil Sistemde hatta ek yapılabilir mi ? Mobil Sistemde hatta ek yapılabilir mi ? Mobil Sistemde hatta ek yapılabilir mi ?

• telefondan bakıyorum normal görünüyor şirket bilgisayarında açılmıyor şu anda ama görünüyor yani problemsiz .
    Bu arada biraz araştırırken pex bağlantı elemanları var bir firmanın resimde
    Bunlar iş görürmü ? Bu bağlantı elemanlarının dişi erkek veya 20 lik bağlantı için olanıda var sayfada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaRBiNe -- 29 Ocak 2015; 10:52:15 >
    bence resimleri de gösterin,ustalar iyice olayı kavrasınlar,sonuçta size bahane bulamazlar, Mobil Sistemde hatta ek yapılabilir mi ? Mobil Sistemde hatta ek yapılabilir mi ? Mobil Sistemde hatta ek yapılabilir mi ?

Resimlerdeki iki malzeme ile sorunsuzca hat alabilirler.

• Bende merak ediyordum gayet açıklayıcı olmuş sağ olun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.