Şimdi Ara

Bu olaylarda yeniyiz D-Smart Mı Digitürk mü ? veya alternatif ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
4.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar pek TV kültürüm yok ancak ailem sürekli TV izler. Klasik kanalları izliyorlar bu bayanların izlediği yarışmalar diziler vs muhakak olmalı Kısa bir süreliğine kiralık dairede oturuyoruz Digitürk uydusu var balkonda TV de Samsung Smart tv kendinden uydusu var. En hesaplı en tüketici dostu firma hangisidir hangi kampanyayı önerirsiniz ? Belgesel 1-2 de film kanalı olsa fena olmaz eve geldiğimde bende izleyebilirim.

Desteklerinizi bekliyorum saygılar.

Dipnot: TÜRKSAT uydusuna göre ayar yaptırmak istedik ancak kim geldiyse abuk subuk ayarladı kanallar bir gün çekiyor bir gün çekmiyor yayın var yok deli olduk o yüzden bu tarz özel bir paket düşünüyoruz.

Dipnot 2: Arkadaşlar alman kanallarıda çok önemli mümkünse onlarıda içeren bir paket olursa müthiş olur RTL gibi kanallar lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se®can -- 28 Ocak 2015; 22:49:03 >

• Belgesel olarak Dsmart öncü Dsmart modül alıp kafanızı dinlerseniz film konusunda pek doyurucu olmasa bile bana yetiyor ama yok ben vizyondan hemen sonra izlicem falan derseniz daha kaliteli filmler digitürk ama fiyatı kendisinden soğutuyor
    Dsmart sinema paketi şuan n11 de 209 Tl bir yıl (sinema belgesel ulusal hd kanallar)

RTL dsmartta yok

Filbox modülde var viasat belgesel kanalları var sinema TV ler var ama gelecek vaad eder mi bilmem birde RTL de bulunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirayk2 -- 28 Ocak 2015; 22:57:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirayk2

Belgesel olarak Dsmart öncü Dsmart modül alıp kafanızı dinlerseniz film konusunda pek doyurucu olmasa bile bana yetiyor ama yok ben vizyondan hemen sonra izlicem falan derseniz daha kaliteli filmler digitürk ama fiyatı kendisinden soğutuyor
    Dsmart sinema paketi şuan n11 de 209 Tl bir yıl (sinema belgesel spor ulusal hd kanallar)

RTL dsmartta yok

Hocam Alman kanalları olsa fena olmazdı hiçmi şansımız yok ?Çok fazla digitürk şikayeti gördüm gözüm korktu doğrusu. Son olarak belirtmeyi unutmuşum maç vs işimiz olmaz.

edit: filmler vs aşırı önemli değil hd tv var aile mutlu olsun yeterli benim için aşırı bir beklentim yok paketten 2-3 kaliteli belgesel 1-2 film kanalı ve tüm ulusal kanallar işimi görecek RTL vs de olursa mükemmel olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se®can -- 28 Ocak 2015; 22:55:36 >

• Se®can kullanıcısına yanıt
    Alman kanalı yok malesef düzeltme yapayım Dsmart sinema modül de spor kanalları bulunmamakta
    Ayrıntılı kanal ve paket bilgisini Web sitesinden bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirayk2 -- 28 Ocak 2015; 22:56:57 >
  • sana sky deutschland lazım astra 19 serverle izlenir
  • kardes f1 i mi izlemeyi dusunuyorsun rtl den.bnde ordan izliyorum genelde.astra uydusundan izleyebilirsin hatta bir suru alman kanalida var astrada.onun disinda rtl tivibu filbox ve teledunyada var.belgesel icerigi olarak sanirim en cok kanala sahip teledunya.tabi bulundugun yerde altyapisi varsa.film icin ise evinde internet varsa bnce platforma gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.d -- 28 Ocak 2015; 23:49:55 >
  • Digitürk bence yayın kalitesi olarak Bariz önde Digitürk tercih edilir yanı salon kanalları ve film faketi bence.
  • Maç izlemeyeceksen Digiturk'e neden daha fazla para ödeyesin ki? D-smart beklentilerini haydi haydi karşılar.

• belgesel izlyceksen d-smart almalısın.

film izlemek istersen digitürk al.

spor kanallarıda tercihe göre değişir.
    premier lig euroleague izlenebilir sporlardır ve digitürkte.
    la liga d-smart ta.

şahsen bende d-smart var ve memnun sayılırım.
    yeni yılda euroleague . nba ve avrupa maçları gitti d-smarttan. o kötü oldu benim için. bende kendimi belgesele verdim
  • Ne olursa olsun Digiturk bu konuda çok iyi Plus IQ aboneliğim var çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzzzzz

Ne olursa olsun Digiturk bu konuda çok iyi Plus IQ aboneliğim var çok memnunum.

Sana katiliyorum hocam. kendini aşmis bir firma.

• Merhaba Digiden ve taahhütten sıkıldıysanız elimde fazla Dsmart Modül var seyretmeye fazla vakit bulamadığım için 219 liraya satıyorum 2016 ya kadar yrtişkin kanaları hariç hepsi açık ve HD. Hiçbir taahhüt ve ek ücret yoktur 9 taksitle alabilirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/Dsmart-Modul-11-Ay-Supersinema-spor-hd-Paket-219-Tl__isp39044001

71 HD KANAL İspanya ligi yani NTVSMART SPORDA DAHİLDİR AYLIK 20 LİRAYA GELİYOR.KANALLARI İSTEDİĞİNİZ GİBİ SIRALAYABİLİRSİNİZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbirol

Merhaba Digiden ve taahhütten sıkıldıysanız elimde fazla Dsmart Modül var seyretmeye fazla vakit bulamadığım için 219 liraya satıyorum 2016 ya kadar yrtişkin kanaları hariç hepsi açık ve HD. Hiçbir taahhüt ve ek ücret yoktur 9 taksitle alabilirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/Dsmart-Modul-11-Ay-Supersinema-spor-hd-Paket-219-Tl__isp39044001

71 HD KANAL İspanya ligi yani NTVSMART SPORDA DAHİLDİR AYLIK 20 LİRAYA GELİYOR.KANALLARI İSTEDİĞİNİZ GİBİ SIRALAYABİLİRSİNİZ.

merhabalar şimdi yeniyim bir kaç konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim almayıda düşünüyorum aklıma yatarsa.
    Modül tam olarak ne oluyor şu an evimde Türksat normal uydu yayını var bu modülü direk tv ye bağlayarak izleyebiliyor muyuz ?

Türksat yayınları devredışımı kalıyor bendeki kanalların üzerine mi ekleniyor yoksa tak çıkar yaparak kullanılabiliyor mu bu modül?

• quote:

Orijinalden alıntı: darkmentek

quote:

Merhaba Digiden ve taahhütten sıkıldıysanız elimde fazla Dsmart Modül var seyretmeye fazla vakit bulamadığım için 219 liraya satıyorum 2016 ya kadar yrtişkin kanaları hariç hepsi açık ve HD. Hiçbir taahhüt ve ek ücret yoktur 9 taksitle alabilirsiniz.

merhabalar şimdi yeniyim bir kaç konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim almayıda düşünüyorum aklıma yatarsa.
    Modül tam olarak ne oluyor şu an evimde Türksat normal uydu yayını var bu modülü direk tv ye bağlayarak izleyebiliyor muyuz ?

Türksat yayınları devredışımı kalıyor bendeki kanalların üzerine mi ekleniyor yoksa tak çıkar yaparak kullanılabiliyor mu bu modül?

Merhaba TV nizin dahiliuydu alıcısı ve modül girişi varsa direk takıp kullanabilirsiniz, Türksat yayınları devre dışı kalmaz kanalları istediğiniz gibi sıralayabilirsiniz, uydu alıcısı kullanıyorsanız CI modül girişi olaması lazım
     Bu olaylarda yeniyiz D-Smart Mı Digitürk mü ? veya alternatif ? Bu olaylarda yeniyiz D-Smart Mı Digitürk mü ? veya alternatif ?

• quote:

MERHABA FİYATI 209 LİRAYA DÜŞÜRDÜM ÇÜNKÜ SIFIRI GİTTİ GİDİYORDA 299 A DÜŞMÜŞ DÜŞÜNÜRSENİZ BİLGİNİZ OLSUN ÜCRETSİZ KARGO VE BONUS,WORD, AXESS, MAKSİMUM 9 TAKSİT 209/11=19 LİRAYA GELİYOR AYLIK. DSMART BİR SÜPRİZ YAPIP SÜPERLİGİ ALABİLİR BİLGİNİZ OLSUN

• volkanbirol V kullanıcısına yanıt
    akşam akşam iyi güldük elinde ş.ligi euroleague ve avrupa ligini tutamayan firma nasıl olucakta Süper ligi alıcak :D (Acaba süperlig ten kastınız Azerbaycan Topaz ligi mi )
  • kesinlikle digitürk.. film spor eglence belgesel vs hepsinde açık ara önde. iyi bir zamanlama çok iyi fiyata alırsınız. dsmart ucuzdur çünkü birşey yok içinde.. belgesel var deyipde masala gerk yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

kesinlikle digitürk.. film spor eglence belgesel vs hepsinde açık ara önde. iyi bir zamanlama çok iyi fiyata alırsınız. dsmart ucuzdur çünkü birşey yok içinde.. belgesel var deyipde masala gerk yok

Merhaba biraz kuru sıkı sallamışsınız, hayatınızda Dsmart kullandınız mı? Evet Digitürk sinema kanalları daha üstündür, ama belgeselde tam tersi, Dsmart ta 5 adet farklı türlerde DISCOVERY HD kanalları, ANIMAL PLANET, ayrıca NATIONAL GEOGRAPHIC HD, NAT GEO WILD, NAT GEO PEOPLE kanalları var. Sporda kişinin zevkine kalmış, İSPANYA LİGİ, MOTOGP, FORMULA 1, mi yoksa İNGİLTERE LİGİ, BREZİLYA LİGİ VE EUROLİG mi

Lütfen milleti yanlış yönlendirmeyin Digiyle kaç kişi mahkemelik biliyor musunuz, neden modül üyeliği yapmıyorlar çünkü çaktırmadan aboneliğinizi yeniliyorlar çaktırmadan geçiriyorlar. Dsmartta aynısını yapıyor uydu cihazlarında.

Ayrıca ben digitürkün kanal sıralamasını kullanmak zorunda mıyım modülde kendim sıralıyorum.

Son olarak Dsmart ve Diginin dandik receiverını kullanmak zorunda mıyım, Bir dahili uydu alıcılı Sony Tv ile Diginin receiver ını karşılştırdınız mı? Neden Bir sürü kabloyla uğraşıp ve 25 30 w fazla elektrik harcayayım.

Digitürk ve Show Tvnin vergi kaçırmaktan TMSF kontrolünde olduğunu unutmayın. Bu yaz yayın ihalesi var ve Aziz Yıldırım savaş başlatmış havuzdan çıkarım diye:)

• volkanbirol V kullanıcısına yanıt
    Digitürk e bende gıcık oluyorum , yaptıkları politikalar sebebiyle.. Gel gör ki sinema konusunda özelikle son getirdikleri kanallarla ciddi anlamda iyileşme kaydetti.. Belgesel kanalları saydıklarınız çogu digitürkte var.. yanlısım varsa düzeltebilrisinz. Digitürk zaten kozu türk ligi , bi nevi mecburiyetten alınan bir platform bana göre, ama İngiltere Ligi bana göre çogu spor yayını katlar geçer.. Dsmart elinde bulundurdugu bir çok önemli spor yayın hakkını kaybetmiş belki ileride La liga yıda kaybedecek.. Eger film istiyorsa Digitürk daha mantıklı, Dsmarta gerek yok bence.. Dsmart vardı 1 yıl bedava verdilerdi yan odada dururdu arasıra bakardım oda Şampiyonlar ligi maçı olurdu başkada ihtiyac duymazdım.. Kuru vs sallamadık

Neyse Digitürk ü hiç sevmem Dsmartı da extra para verilecek önemli bir platform olarak da pek görmem.. Bu benim düşüncem..

edit : son olarak moviemax oscars HD yayına başlamıs..30 gün boyunca oscar kazanmıs tüm filmler oynayacak.. diger kanallar ve salonları düşünürsek FİLM konusunda oldukca iyiler..

FİLM paketini ücret ödemiyorum hediye verdiler :D bunlara çok para vermeyi sevmem

son olarak Aziz istedigi kadar aglasın.. babasının çifligi degil bu futbol.. taksimde kendini yaksada havuzda kalacak.. yada İlhan Cavcavın dedigi gibi kendi liglerini kursunlar onlarda kurtulsun bizde :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailkaya27 -- 1 Şubat 2015; 1:50:34 >

• Gene salladınız gibi yorum yaparak neyin kafasindassindasin.. orda yanlışım varsa düzeltebilirebilirsin diye belirtilmis.. kendi haline bırakın vs ucuz yorumları yazarken benim ilgili en ufak bilginiz var mıdır ? torrent dedigin şeyi yıllardır dizi film konusunda kullanan biriyim.. min 1080p , efsane filmleri full bluray olarak indirip arsivleyen bir sinema severim..DTS vs kesmiyor. DTS HD MA , DTS TrueHD var artık.. o dediğiniz formatlar baya gerilerde .. orda yazmışım bedava verdiler digiturk film paketini.. bedava olduğu halde çoğu zaman izlemem.. ( sansür vs ötürü ) bir platformu eleştirirken kişiyi laf etmeyin..DTS HDMA varken dolby izleyen birini bencede kendi haline bırakalım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailkaya27 -- 1 Şubat 2015; 12:15:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.