Şimdi Ara

'Baby' şarkısı, ACİL YARDIM EFSANE ŞARKI !!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün McDonalds'ta duydum, Shazam'a dinlecektim ama şarj yoktu. Şarkı şöyle:

2 tane erkek söylüyor, birisi çok boğuk bir seste söylüyor, ötekisi ise normal sesli. Bilmiyorum belki aynı adamdır.

Ve nakaratta babyyyyyy diye uzatıyor. Şarkının içinde "you are my" tümcesi de geçiyor. Çok meşhur bir şarkıydı eskiden diye hatırlıyorum, kaç senelik bilmiyorum ama belki 2007 felan olabilir, belki yeni de olabilir. Yani elektronik olarak boğuklaştırılmış bir ses var, ve normal düzgün bir ses var. 2 erkek düeti veya aynı adamın 2 farklı sesi. Babyyyyyy kelimesini uzatıyor nakaratta.

Yardımcı olabilir misiniz? Aklınıza ne geliyor bu tarz şarkı? Boğuk ses çok aşırı tanıdık geldi bana dinlerken. Yani şöyle birşey, Satisfaction şarkısında adamın konuştuğu ilk kısım var ya, o tarz bir ses sanki, boğuktan kastım bu.

• günceldir.
  • Justin Bieber - Baby?

Bu mu hocam. Buysa çok güzel bir şarkıdır. Gerçekten müzikal anlamda müzik tarihinin en iyi eserlerinden birisidir. Herkese öneririm. Hele o şarkının yarısında şarkıyı delip geçen gitar solosu yok mu of beni benden alır. Mikael Akerfeldt, Joe Satriani, Eddie Van Halen, Jon Bon Jovi gibi sanatçıların Justin Bieber'dan özenti olduğunu duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vratyas

justin bieber ?

2 tane "erkek" diyor lütfen
  • counting stars ?
  • Hiçbiri değil arkadaşlar, sesi kısık olduğu için İngilizce bilmeme rağmen sözleri anlayamadım, hatta İngilizce olmayabilir de bir kısmı.

• Elektronik, 2007'de meşhur bu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

Elektronik, 2007'de meşhur bu var?

Sağolun hocam bu da değil, ama ses bunun gibi çok derinden ve anlaşılmaz geliyor, o boğuk dediğim ses.
  • Bu olabilir mi ilk aklıma bu geldi ?

• N'olur justin biberin şarkısı olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Bu olabilir mi ilk aklıma bu geldi ?

Bu değil hocam malesef.

@ankasi
    Yok değil, 40 fırın ekmek yese yapamaz o böyle şarkı.

• Justin için geldim ama değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Punk -- 30 Ocak 2015; 23:09:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.