Şimdi Ara

Beşiktaş Batmak Üzereyken Dünya Devlerinin Sponsor Olması Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Y.D enkazından dünya devleri vodafone ve beko nun ayrıca kaldenin futbola integral forex in basketbola sponsor olmasını bir mucize olarak görüyorum çünkü basketbol da 3 kupa kaldırdığımız zaman bile sponsor bulamıyorduk futbolda aynı şekilde eskiden sponsor bulamazdık mehmetçik vakfıyla anlamıştık ama şuan bu borç batağındaki takımın bu kadar ayağa kalkmasında baş rolün Fikret Orman olduğu aşikar dünya devlerini en zor zamanımızda sponsor yapabiliyorsan büyük bir başarısır helal olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Realist adam mıdır?

• bu adamın sürekli konu açması ve adminlerin ceza vermemesi .Bu bölümün çöp olduğunun resmen bir kanıtıdır.

Şimdi birde alıntılar .Bende bloklu acaba ne yazdı diye .O kadar yazdım ama nedense adminler bu durumdan memnun sanırım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLinux

bu adamın sürekli konu açması ve adminlerin ceza vermemesi .Bu bölümün çöp olduğunun resmen bir kanıtıdır.

Şimdi birde alıntılar .Bende bloklu acaba ne yazdı diye .O kadar yazdım ama nedense adminler bu durumdan memnun sanırım .

Merak edip bloğunu açtım da şu konuda ne var ben yazmamışım gibi bir oku bakalım

• Taraftarın bir türlü sevemediği, ağızla kuş değil görüldüğü üzere dinazor tuttuğu adam sağ olsun.
  • quote:

bu adamın sürekli konu açması ve adminlerin ceza vermemesi .Bu bölümün çöp olduğunun resmen bir kanıtıdır.

bu konuda sorun yok hocam gayet düzgün konu açmış bence şu an ve çok önemli bir noktaya baş parmağını basmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

bu konuda sorun yok hocam gayet düzgün konu açmış bence şu an ve çok önemli bir noktaya baş parmağını basmış

Bu bölümde ki en kral adamsın

• Çıkmak için dibe vurmak gerekir. Y.D. sağolsun deyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Çıkmak için dibe vurmak gerekir. Y.D. sağolsun deyin.

Dogru soze ne denir

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Çıkmak için dibe vurmak gerekir. Y.D. sağolsun deyin.

Dogru soze ne denir

Dogru soz denir

• Ülkenin '' MUHALİF '' takımı Bjk ya batmak üzereyken hangi banka 100m kredi verdi ? Hayır olabilir bir şey demiyorum da bu ayakları bıraksın herkes sadece onu söyliyim.

Geçenlerde stadı Beşiktaş'ın yaptığını sanan zekilere binayen spor bakanıda fikret beyi acaip bozdu. Ya tamam alın zaten bırsey demıyorumda martaval okumayın sadece
  • ChuckPalahniuk kullanıcısına yanıt
    akp ye oy veren 30 milyon gs liden biri söylüyorsa muhakkak doğrudur. millet iradesi sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

akp ye oy veren 30 milyon gs liden biri söylüyorsa muhakkak doğrudur. millet iradesi sonuçta

Boş muhabbet yapmayalım varsa dicegın soyle ? Beşiktaşı bataktan kim kurtardı diyorum ?

Ya ben bir şey deiyorum. Galatasaray saraya giderken, Mahmut uslu kapıda yatarken bir şey yokta Fikret Orman bey sıvayınca olmayacak dıye bırsey yok.
    Hepsi birbirinden reziller. Ama yapmayın diyorum sadece :) yapmayın bos muhabbet
  • quote:

Ses bursaya kadar geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

quote:

Merak edip bloğunu açtım da şu konuda ne var ben yazmamışım gibi bir oku bakalım

birde marifetmiş gibi herkese bloklu olduğunu ima ediyor

• quote:

Ya şu bölüme siyaseti karıştırmayın burada futbol konuşuyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

quote:

Ya şu bölüme siyaseti karıştırmayın burada futbol konuşuyoruz.

çArşı darbeden yargılanıyor?
  • Devletten yardım almak konusunda ancak gsden ders alırız, Mesut Yılmaz, Mehmet Ağar destekleri ve yardımları 4 sene şampiyonluk ve sonunda uefa kupası getirdi, hangi kulüp daha fazla destek almış acaba biz mi siz mi ? Bu arada bu ülkede büyük bir proje yapmak isteyen ve dönem iktidarına sözleri ve icraatları ile ters düşen buna rağmen o işi yapan bir babayiğit ben daha görmedim bu Ülkede.

• Dünyanın en büyük firmaları en çok güvene, şeffaflığa, lekesizliğe önem verir. O da Fikret Orman'ın Yeni Beşiktaş'ında var
    Yeni stad ile birlikte sponsor gelirlerimizi 2'ye katlayacağız

• Acaba anadolu klüpleri bize de birgün böyle teslim olur mu çok merak ediyorum.Şu fenerin maçları tam komedi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.