Şimdi Ara

Müziğe her ay 10 lira para verir misiniz ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
5
Favori
5.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Verilir. Hem emeklerini kısmen ödülendiriyorsun hem sevdiğin müzikleri daha kaliteli şekilde dinliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obencan -- 29 Ocak 2015; 0:11:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müziğe para verilir fakat Spotify değil de iTunes bence. iTunes ile sanatçılar emeğinin karşılığını TAM olarak alıyorlar fakat Spotify'da dinlenme başına bilmem kaçı veriliyor ve her şarkı Spotify'da yok, olsa da bazen çok geç düşüyor. Ben iTunes kullanıyorum.
  • Asla.

• Verilir

• Sıcak Fırsatlar sayesinde indirimli alıyorum ama o olmasa her ay 10 TL vermem. 3 aylığını 10 TL'ye alınca hesaplı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

Sıcak Fırsatlar sayesinde indirimli alıyorum ama o olmasa her ay 10 TL vermem. 3 aylığını 10 TL'ye alınca hesaplı geldi.

Nereden buldun indirim oldugunu ?

• FLAC olsa değer.

Ama gerçekten her aradığım müzik 320kbps ile bulunuyorsa o da değer.

Spotify benim için ikisini gerçekleştirmiyor malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IG -- 29 Ocak 2015; 0:38:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kegend

quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

Sıcak Fırsatlar sayesinde indirimli alıyorum ama o olmasa her ay 10 TL vermem. 3 aylığını 10 TL'ye alınca hesaplı geldi.

Nereden buldun indirim oldugunu ?

Benim indirimden bulamayacağım şey yok.
  • Spotify değilde rap albümlerini almaya çalışırım ayda 1-2 tane miktarı 15-20 civarı oluyo genelde ama değer.

• Ömrüm boyunca orjinal müziğe toplam 10 TL verdim.

Sevgilime orjinal cd almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify nedir,gidin adam gibi albüm alın internetinizden ve kaliteden mahrum kalmayın.
  • Fakirler gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: TickTok

Bedava varken niye para vereyim ?

Eksileyen arkadaşlara sesleniyorum.Youtube'dan kendi çalma listeni bedava oluşturmak verken niye para vereyim ? Bunun cimrilikle bir alakası yok.Hemde her ay para veriyorsun

Abi bir kere para versen tamam deger diyecemde her ay para verilmesi kadar saçma bir şey olamaz.

Bir tek youtubedan mı müzik dinliyorsun kardeşim? İnternet olmadığı zaman n'apacaksın, yolda bilmem nerede? 10 lira hiçbir şey değil. Spotify hiç kullanmadım, bilmiyorum ama iTunes'ta gayet ucuz müzikler. 2 liraya 45-50 parçalık albümler alabiliyorsun yahu. O albümü iki saat torrentte bilmem nerede arayacağına al gitsin. Albümlerin ortalama fiyatı da 8-9 lira civarı, çok para mı? Sevdiğin sanatçılar da para kazansın, o adam da ekmeğini oradan yiyyor. Ben çok fazla müzik gözden geçiren biriyim, haliyle de inceleyeceğim her bestecinin eserlerini iTunes'tan indiremiyorum, ama beğendiğim sanatçılara destek olmak için imkanım el verdiğince albüm alıyorum, bu kadar beleşçiliğe de gerek yok, adam emek veriyor albüm çıkarıyor, destek olmak lazım.

• Spotify iyi güzel de kayıtlar çok kalitesiz üstelik EQ da yok yada ben bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShaG

quote:

Orijinalden alıntı: TickTok

Bedava varken niye para vereyim ?

Eksileyen arkadaşlara sesleniyorum.Youtube'dan kendi çalma listeni bedava oluşturmak verken niye para vereyim ? Bunun cimrilikle bir alakası yok.Hemde her ay para veriyorsun

Abi bir kere para versen tamam deger diyecemde her ay para verilmesi kadar saçma bir şey olamaz.

Bir tek youtubedan mı müzik dinliyorsun kardeşim? İnternet olmadığı zaman n'apacaksın, yolda bilmem nerede? 10 lira hiçbir şey değil. Spotify hiç kullanmadım, bilmiyorum ama iTunes'ta gayet ucuz müzikler. 2 liraya 45-50 parçalık albümler alabiliyorsun yahu. O albümü iki saat torrentte bilmem nerede arayacağına al gitsin. Albümlerin ortalama fiyatı da 8-9 lira civarı, çok para mı? Sevdiğin sanatçılar da para kazansın, o adam da ekmeğini oradan yiyyor. Ben çok fazla müzik gözden geçiren biriyim, haliyle de inceleyeceğim her bestecinin eserlerini iTunes'tan indiremiyorum, ama beğendiğim sanatçılara destek olmak için imkanım el verdiğince albüm alıyorum, bu kadar beleşçiliğe de gerek yok, adam emek veriyor albüm çıkarıyor, destek olmak lazım.

Abi 10 lira bir şey degil zaten.Bu parayı her ay vermen saçma.1 kere versen tamamda her ay vermek milleti soymaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: gezizekalı

youtube'da oluşturduğum playlistimi paylaşayım sizinle
    https://www.youtube.com/playlist?list=PL4UhzjS1ejg5uefiQDcF93U80ozEDVHjQ

keşke o playlist spotifyda olsaydı hemen takip ederdim müzik zeykimiz aynı.
  • hocam doğru sadece kulak değil çok fazla müzik aslında insanın psikolojisine de etki ediyor

bi nevi kolay yoldan zevke ve rahata ulaşma yolu oldugu icin dopaminli mopaminli hikayeleri vardı işin
  • Verilir. Ama genelde Japonca şarkılar dinlediğim için bulamıyorum ve almadım o yüzden. iTunes'da var bazı istediğim albümler ancak genelde telefondan müzik dinlediğim ve telefonum da android olduğu için işime yaramıyor
  • Sevdiğim müzik sayısı belli olduğundan eskisi kadar da müzik dinlemeye fırsatım olmadığından vermem. Gerçi ayda 10 lira da bir şey değilmiş. Ama neredeyse hiç dinlemiyorum müzik.

• Satin al bence. Spotifyi biraktiginda elinde bisey olmaz ama satin aldiginda muzikler sende kalir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.