Şimdi Ara

e46, civic, cerato, lancer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kullanıcı arkadaşlar aracını nasıl tanımlıyor

kia cerato 1.6 2010-2011

mitsubishi lancer 1.6 invite 2011

bnw 3.16i 2002-2005

honda civic 1.6 vtec 2007-2010

max bütçe 45 000 yakıtları önemli değil yıllık max 10 000 km donanım-kalite ve en önemlisi güvenlik 5-6 yıl kullanacağım

• Volvo alın artık hangi serisi hoşunuza giderse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ccc123 C kullanıcısına yanıt
    farklı olarak neden volvo önerdiniz ayrıntılı alabilirmiyim volvoda s40 modeli dizel olanı var aslında tercihler arasında birazda benzin-lpg olayına sıcak bakmam mı desek 10 000 km ye
  • anket ekleyebiliyormuyum bulamadım öyle bi seçenek ?
  • cerato cok konforlu ve sanki range rover suruyo hissi veren bi araba. Lancer klasik japon keyfi, civic birazdaha spor, bmw spor ve konfor bir arada ama motordan beklentin olmasın 1.6
  • 318 bmw.

• udmexpert U kullanıcısına yanıt
    hayatımda ilk alacağım arabam olacak bu güne kadar süper sport hep motorla hayatımı geçiştirdim :D
    125 cc dışına çıkmadım sakin sürüş isteyen birisiyim ülkedeki yasal sınırlar dışına pek çıkan birisi değilim doğrusu
    4-5 ay sonra bebeğim olacak aracımdaki arayacağım önceliklerim manuel vites, konfor, kalite ve en önemlisi güvenlik istiyorum performans yakıt gibi takıntılarım yok yoksa 2000 motor altına bakmazdım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

hayatımda ilk alacağım arabam olacak bu güne kadar süper sport hep motorla hayatımı geçiştirdim :D
    125 cc dışına çıkmadım sakin sürüş isteyen birisiyim ülkedeki yasal sınırlar dışına pek çıkan birisi değilim doğrusu
    4-5 ay sonra bebeğim olacak aracımdaki arayacağım önceliklerim manuel vites, konfor, kalite ve en önemlisi güvenlik istiyorum performans yakıt gibi takıntılarım yok yoksa 2000 motor altına bakmazdım :D

o zmn gozun kapalı japon ve koreli kia hyundai alabilirsin. Sanayi yuzude görmeden kullanırsın
  • udmexpert U kullanıcısına yanıt
    yukarı
  • Cerato 1.6 crdi 115 hp 260nm tork 2009 kullanicisi olarak yakit ve performans olarak ustune yoktur hemde sorunsuzdur
    Ben 4 yil kullandim 300 bin km de idi hic sorun cikarmadi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.