Şimdi Ara

ASUS MEMOPED 7 SİM KARTLIYLA CASPER T4 TAKAS EDİLİRMİ YARDIM EDİN NE OLUR ACİLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BENDE ASUS K012 MODELİ TABLET VAR AVANTAJI SİM KARTLI VE ASUS OLMASI CASPER T4E-G İSE DAHA GENİS EKRAN VE GÜÇLÜ İŞLEMCİ VAR
    CASPER T4 EG ÖZELLİKLERİ

İşlemci Intel® Atom™ Z2580, 2.0 GHz.(1 MB Cache)
    İşletim Sistemi Android™ Jelly Bean 4.2
    Bellek 1 GB
    Hard Disk 16 GB
    Bağlantılar Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11 b/g/n
    Ekran Boyutu 7.85" WXGA (1024x768) LCD IPS
    Bluetooth Var
    3G Yok
    Kamera 2 MP Ön Kamera, 5 MP Arka Kamera
    Ses 2x0.5W Hoparlör
    Dokunmatik 5 Parmak Multi Touch
    Model VIA
    Ağırlık 442 gr
    Kutu İçeriği Tablet (Batarya cihaza entegre edilmiştir,Şarj Adaptörü,USB Kablo,Hızlı Başlangıç Kılavuzu,Garanti Belgesi

ASUS K012 ÖZELLİKLERİ
    Genel Özellikler
    Renk Siyah Desteklenen Video Türü Avi Rm Rmvb Mp4 Mkv Wmv Vob Pmp Mpeg Mpg Flv 3gp Hoparlör Var 3D Oyun Desteği Var Desteklenen Ses Türü Mp3 Wma Mp2 Ogg Aac M4a Flac Ape Wav Mikrofon Var İşletim Sistemi Versiyonu Android 4.3 (Jelly Bean) Mikrofon Var İşlemci Markası Intel Desteklenen Fotoğraf Türü Jpg Bmp Png Gif vb.. Çevirme, Otomatik oynatma Ağırlık 290 Gram Görüntülü Konuşma Var ( 3G ile) İşlemci Intel Atom Z2520 İşlemci Hızı 1.2 Ghz İşlemci Tipi Dual Core İşletim Sistemi Android
    Ekran Özellikleri
    Görüntü Oranı 4:3 Çözünürlük 1024 X 600 Ekran Boyutu 7 " Ekran Teknolojisi 10 Nokta dokunmatik TFT Ekran Ekran Türü Kapasitif LCD
    Bağlantı Özellikleri
    3G. Dahili Hdmı Yok Bluetooth
    4.0 High Speed Gps
    Var Kablosuz Ağ Var Kulaklık Girişi 3.5 mm Şebeke Frekansı 3G HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 Usb 1x Mini Usb 2.0 Wi-Fi 802.11 a / b / g / n, dual-band
    Hafıza Özellikleri
    DEPOLAMA ( ROM ) 8 GB Ram 1 Gb Hafıza Kart Desteği Micro SD - 64 GB' a Kadar
    Kamera Özellikleri
    Arka Kamera 2.0 MP Kamera Zoom 4X Ön Kamera 0.3 Megapiksel Video Kayıt 1080p @ 60fps, HDR, stereo ses rec., Video stabilizasyonu
    Diğer Özellikler
    Garanti 2 Yıl Marka Asus

NE OLUR YARDIMCI OLUN ACİL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Bence gecmeye degmez hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siz daha iyi bilirsiniz kafa kafaya yapalım dedi o genis ekranlı diye belki yaparım diyordum ama casper kalitesiz filan diyorlar en iyisi uğrasmıyım
     ASUS MEMOPED 7 SİM KARTLIYLA CASPER T4 TAKAS EDİLİRMİ YARDIM EDİN NE OLUR ACİLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.