Şimdi Ara

SAMSUNG I9082 Galaxy Grand Duos Çift Hat sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarben daha önce samsung winn GT-18552 çift hatlı telefon kulanıyordum. o telefonda her 2 simi açık bıraktığımda simlerden hangisi seçılıyse telefon hep o sım kartında kalırdı. yanı 1sim ve 2 sim her ikiside açık durumda ama ben ekranda 1 simi açık tutuyorum gelen çağrılara bu sim üzerinden cevap vermek için. 2 sime çağrı gelse bıleçağrı solanınca ekranım yıne 1 sime geri dönerdi. şimdi samsung garat çift hatlı bir telefon aldım. Bunda durum çok farklı her iki sim açık durumda ben 1 simi ekranda seçili tutuyorum. Ama eyer 2 sime bir çağrı gelır ve çağrı sonlanırsa benım ekranım otomatilmen 2 sime geçıyor. ve bende bu durumdan çok rahatsız oluyorum. Ben her iki simim açıkken ekranda seçılı tutuğum 1 simin hiç deyışmemesini istyorum yanı 2 simden çağrı gelse bile çağrı sonlanınca benım seçılı tutuğum 1 sıme tekrar kendılığınden dönsünistyorum. Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşların bana yardımcı olmasını rica edıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya1968 -- 28 Ocak 2015; 19:55:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.