Şimdi Ara

Microsoft, Surface 2 tabletlerin üretimini sonlandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft, Surface 2 tabletlerin üretimini sonlandırdı

Daha önce bu bağlantıda Microsoft'un yayınladığı son finans raporunu sizlerle paylaşmıştık. Raporda Surface satışlarının geçen yıla göre %24 artarak bir çeyrekte 1.1 Milyar dolar gelire ulaştığı belirtilmişti.

Surface satışlarının büyük kısmını Surface Pro 3 modelinin gerçekleştirmesi ve geçtiğimiz günlerde yapılan Windows 10 etkinliğinde Windows RT yüklü cihazların yeni güncellemeyi almayacağının açıklanması Surface 2'nin sona yaklaştığını belli etmişti. Surface 2 üretiminin durdurulması ile birlikte Windows RT sürümü de tarihe karışmış oldu.

Surface 2 üretimi durmasına rağmen hali hazırda üretilmiş ürünlerin satışına bir süre daha devam edilecek.

• Çöp gibi birşeydi zaten. surface pro ya ağırlık versinler.

• microsoft
    yazılım dışında başka işler yaparken zorlanıyor
    telefon ve tabletten uzak dursun
    xbox ve yazılıma devam etsin,

• şunların fiyatları biraz daha uygun olsaydı da alaydık keşke. pro 3 gerçekten çok güzel bir cihaz. daha üreticiler hala ona denk bir şey yapamadılar.

• Zaten artık Surface 3 var, yüzüne bakan olacağını düşünmüyorum, zaten çokta iyi sayılmazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlara el atmadıkları sürece proya da ilgi olacağını düşünmüyorum.Şahsen fiyatları düşse alırdım.

• Win RT microsoft'un yaptığı en yanlış hamileydi zaten. Hangi akla hizmet tablete özel işletim yaptılar anlamadım.

• Bir çöp ürün daha geldi....

• Surface tasarımına bayılıyorum ama fiyatları uçuk ve pil performansı daha iyi olmalı

• Hiç satılmışmikine :D

• windows 8.1 i biraz geliştirsinler bilgisayar üretçeklerse 8.1 i geliştirsinler
    çok yavaş lenova bide.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.