Şimdi Ara

Kulübümüzden Erkan Koyuncu Açıklaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Galatasaray Spor Kulübü olarak acısını hala içinde yaşadığımız basın emekçisi Erkan Koyuncu'nun değerli hatırasının zedelenmemesi adına bu konuda hiçbir zaman açıklama yapma ihtiyacı içerisinde olmadık.

Ancak bugün hurriyet.com.tr isimli internet sitesinde bizleri son yıllardaki çizgisi sebebiyle şaşırtmayan, moda olduğunu üzüntüyle takip ettiğimiz gazetecilik duruşu olan acıyı, saygıyı, dostluğu ve ahlaklı rekabeti hiçe sayan, sadece reyting amacıyla hareket eden yayın stratejisinin bir yenisini daha üzülerek takip ettik. Bu gazetecilik ahlakından çok uzak ve acı üzerinden reyting amaçlayan, kurumlar arası rekabeti saygı çerçevesinden uzak bir şekilde değerlendirerek kaleme alan ve Galatasaray konusundaki amaçlarını bir süredir hayretle takip ettiğimiz Ahmet Ercanlar imzalı haber nedeniyle bu açıklamayı yapma gereği duyduk.

Bu doğrultuda acısına büyük saygı duyduğumuz ve bizlere emaneti ailesini kırmadan Galatasaray ahlakına ve terbiyesine yakışır bir şekilde şunu ifade etmek isteriz ki, "Erkan Koyuncu'nun ailesi bizim de ailemizdir".

İnternet sitesinde yansıltıldığının aksine, Galatasaray Spor Kulübü, yöneticileri ve sporcuları, Galatasaraylılık değerlerinin kendilerine yüklediği sorumluluğun doğal sonucu olarak Erkan Koyuncu'nun ailesini kesinlikle mağdur etmemiştir. Olaydan hemen sonra mali olarak verilen sözlerin yerine getirilmesi dışında, haberde bahsi geçen ve camiamız içinde varlığını sürdüren Galatasaraylı İş Adamları ve Yöneticileri Derneği (GSYİAD) bir fotoğraf yarışması düzenlemiş, bu yarışma sonunda dereceye giren fotoğrafların bazıları Galatasaray A Futbol takımı oyuncularının kendi aralarında topladıkları yardım parası ile satın alınmıştır. Bu organizasyon sonunda elde edilen gelir Erkan Koyuncu'nun ailesi başta olmak üzere diğer vefat eden Galatasaraylı basın emekçilerinin ailelerine de iletilmiştir.

Bunun dışında kalan bütün yaşananlar Erkan Koyuncu'nun kıymetli hatırasına ve bizlere emaneti ailesine duyduğumuz saygıdan dolayı bizde kalacak ve kesinlikle kamuoyu ile paylaşılmayacaktır. Galatasaray Spor Kulübü olarak yasal sorumluluklarımızın ve verdiğimiz sözlerin tamamen arkasında olduğumuzu bu vesile ile bir defa daha belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü

• Belliydi zaten böyle olduğu Galatasaray,Fenerbahçe vs. her takım yardımda bulunur böyle bir olay gerçekleşirse.

Galatasaraylı oyuncular adam değil tek adam Belezoğlu diyenler utanmışlar mıdır acaba?
  • Bu medya yüzünden ne doğru düzgün spor haberlerine bakıyorum nede normal haberlere

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu medyadan midem bulanıyo la...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieve

Belliydi zaten böyle olduğu Galatasaray,Fenerbahçe vs. her takım yardımda bulunur böyle bir olay gerçekleşirse.

Galatasaraylı oyuncular adam değil tek adam Belezoğlu diyenler utanmışlar mıdır acaba?

Diğer konuda Galatasaray'a ve futbolculara hakaret edenler şimdi gelmezler. Medyanın bu yalan dolanlarından bıktım.
  • Saçmalığın daniskası Kadın tvde çıktı kendi söyledi zaten haberde yazılanları.Ahmet Ercanlar ile ne alakası var

http://www.tvemhaber.com/spor/--galatasaray-sozunu-tutmadi--/5830

Hürriyetin haberi de bu zaten
    "Galatasaray Kulübü bize 150 bin TL, Galatasaraylı İş Adamları Derneği de 30 bin TL yardımda bulundu. Ayrıca kulüp yetkilileri çocuklarıma burs vereceklerini ve bize bakacaklarını söylemişlerdi. Fakat bu sözlerini tutmadılar. Olaydan kısa süre sonrası bayramdı. Bayramda Galatasaray'dan bizi kimse aramadı. Bize en büyük destek Emre Belözoğlu'ndan geldi. Galatasaraylı futbolcular ve yöneticilerden kimse aramadı."

Erkan Koyuncu'nun ailesine sadece Emre Belözoğlu'nun değil Fenerbahçeli diğer futbolcuların da yardım ettiği belirtildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Saçmalığın daniskası Kadın tvde çıktı kendi söyledi zaten haberde yazılanları.Ahmet Ercanlar ile ne alakası var

http://www.tvemhaber.com/spor/--galatasaray-sozunu-tutmadi--/5830

Hürriyetin haberi de bu zaten
    "Galatasaray Kulübü bize 150 bin TL, Galatasaraylı İş Adamları Derneği de 30 bin TL yardımda bulundu. Ayrıca kulüp yetkilileri çocuklarıma burs vereceklerini ve bize bakacaklarını söylemişlerdi. Fakat bu sözlerini tutmadılar. Olaydan kısa süre sonrası bayramdı. Bayramda Galatasaray'dan bizi kimse aramadı. Bize en büyük destek Emre Belözoğlu'ndan geldi. Galatasaraylı futbolcular ve yöneticilerden kimse aramadı."

Erkan Koyuncu'nun ailesine sadece Emre Belözoğlu'nun değil Fenerbahçeli diğer futbolcuların da yardım ettiği belirtildi.

Twitterde,forumlarda orada burada görüyorum bu haberi ilk defa "Galatasaray Kulübü bize 150 bin TL, Galatasaraylı İş Adamları Derneği de 30 bin TL yardımda bulundu" bu cümleyi gördüm.Herkes haberi şöyle paylaşıyor:

"kulüp yetkilileri çocuklarıma burs vereceklerini ve bize bakacaklarını söylemişlerdi. Fakat bu sözlerini tutmadılar. Olaydan kısa süre sonrası bayramdı. Bayramda Galatasaray'dan bizi kimse aramadı. Bize en büyük destek Emre Belözoğlu'ndan geldi. Galatasaraylı futbolcular ve yöneticilerden kimse aramadı"

Ee zaten 180bin tl yardımda bulunulmuş,üstüne bizim kulüp bunun dışındakiler medyayla paylaşılmayacaktır demiş.Gerekeni yapmıştır kulüp diye düşünüyorum,özellikle böyle medyanın gözü önünde olan kurumlar bu konularda asla hata yapmazlar.

• sieve S kullanıcısına yanıt
    Sen öyle düşünüyorsun da kadın öyle düşünmüyor ama linkteki videoyu izlersen.2 çocuğu da engelliymiş.Allah sabır versin.Ben kimseyi savunmuyorum,sadece böyle bir açıklamayı yapıp sanki Ahmet Ercanlar hayali şeyler söylemiş gibi sallamak büyük talihsizlik olmuş.

• Ekran koruyucu diye okuyan bi ben miyim?
  • quote:

Sen öyle düşünüyorsun da kadın öyle düşünmüyor ama linkteki videoyu izlersen.2 çocuğu da engelliymiş.Allah sabır versin.Ben kimseyi savunmuyorum,sadece böyle bir açıklamayı yapıp sanki Ahmet Ercanlar hayali şeyler söylemiş gibi sallamak büyük talihsizlik olmuş.

180milyar parayi bir arada gordunmu hayatinda? Bu paraya hem ev alirsin hemde cocuklarini okutursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

quote:

180milyar parayi bir arada gordunmu hayatinda? Bu paraya hem ev alirsin hemde cocuklarini okutursun.

180 bin liraya ev alamazsın bırak 2 çocuk geçindirmeyi.Bunu kendi evini geçindiren biri olarak çok rahat söyleyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

quote:

180 bin liraya ev alamazsın bırak 2 çocuk geçindirmeyi.Bunu kendi evini geçindiren biri olarak çok rahat söyleyebilirim.

120.000 liraya cillop gibi evler var İstanbul'da abartmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ekran koruyucu diye okuyan bi ben miyim?

Bende ekran koruyucu okudum
  • Ekran Koruyucu olarak okuyan bir ben miyim ? Evet 18 saatten beri pc basinda isteyim ... :((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sieve S kullanıcısına yanıt
    bugün en dandik inşaat firmaları bile inşaatta ölen işçilerinin ailelerine tazminat (ki bu rakam 6 haneli olur) verip üstüne ev verirken koskoca kulübün 180000-TL verip gerekeni yaptık demesi kadar abes iş olamaz. Kadın kulübü mahkemeye verse daha fazla tazminat alır üstüne yöneticiler de hapis cezası alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

bugün en dandik inşaat firmaları bile inşaatta ölen işçilerinin ailelerine tazminat (ki bu rakam 6 haneli olur) verip üstüne ev verirken koskoca kulübün 180000-TL verip gerekeni yaptık demesi kadar abes iş olamaz. Kadın kulübü mahkemeye verse daha fazla tazminat alır üstüne yöneticiler de hapis cezası alır.

adam anında mahkemeyi kurup yargılayıp hapse attırdı
    çalıştığı kurum 180 binin yarısı yardım yapmışmı da ortalıkta gs bize bahmii diye geziniyor bu ablamız.gs hiçbir yükümlülüğü yokken gayet iyi bir yardım yapmıştır.ama insanoğlu açgözlü olduğundan hep daha fazlasını ister
    mahkeme faslından sonra ceza gelirse ekstra ne gerekiyorsa yapar klüp. gs den aldığının bi o kadarınıda söylediği yalan karşısında fb medyasından almıştır, haberi yapan azizin baş kalemlerden CHEmedya

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

çalıştığı kurum 180 binin yarısı yardım yapmışmı da ortalıkta gs bize bahmii diye geziniyor bu ablamız.gs hiçbir yükümlülüğü yokken gayet iyi bir yardım yapmıştır.ama insanoğlu açgözlü olduğundan hep daha fazlasını ister
    mahkeme faslından sonra ceza gelirse ekstra ne gerekiyorsa yapar klüp. gs den aldığının bi o kadarınıda söylediği yalan karşısında fb medyasından almıştır, haberi yapan azizin baş kalemlerden CHEmedya

sen hiç böyle bir olayla karşılaştın mı? çalıştığım firma karşılaştı. Şirket sahibi hapis cezası aldı. Cezanın açıklanması ertelendi, 5 sene içinde bir daha olursa bunun cezası da eklenerek çekecek. üstelik ailesine tazminat ve ev verildiği halde. Kural bu, umarım anlamışsındır.

Gazeteci sabah gazetesinin kapısında sıkışarak ölmedi hatırlatayım. Metin Oktay tesislerinde oldu bu olay.

• quote:

quote:

quote:

sen hiç böyle bir olayla karşılaştın mı? çalıştığım firma karşılaştı. Şirket sahibi hapis cezası aldı. Cezanın açıklanması ertelendi, 5 sene içinde bir daha olursa bunun cezası da eklenerek çekecek. üstelik ailesine tazminat ve ev verildiği halde. Kural bu, umarım anlamışsındır.

Gazeteci sabah gazetesinin kapısında sıkışarak ölmedi hatırlatayım. Metin Oktay tesislerinde oldu bu olay.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: u.r.k.

quote:

Orijinalden alinti: WINTER IS COMING

quote:

bugün en dandik insaat firmalari bile insaatta ölen isçilerinin ailelerine tazminat (ki bu rakam 6 haneli olur) verip üstüne ev verirken koskoca kulübün 180000-TL verip gerekeni yaptik demesi kadar abes is olamaz. Kadin kulübü mahkemeye verse daha fazla tazminat alir üstüne yöneticiler de hapis cezasi alir.

adam aninda mahkemeyi kurup yargilayip hapse attirdi
    çalistigi kurum 180 binin yarisi yardim yapmismi da ortalikta gs bize bahmii diye geziniyor bu ablamiz.gs hiçbir yükümlülügü yokken gayet iyi bir yardim yapmistir.ama insanoglu açgözlü oldugundan hep daha fazlasini ister
    mahkeme faslindan sonra ceza gelirse ekstra ne gerekiyorsa yapar klüp. gs den aldiginin bi o kadarinida söyledigi yalan karsisinda fb medyasindan almistir, haberi yapan azizin bas kalemlerden CHEmedya

sen hiç böyle bir olayla karsilastin mi? çalistigim firma karsilasti. Sirket sahibi hapis cezasi aldi. Cezanin açiklanmasi ertelendi, 5 sene içinde bir daha olursa bunun cezasi da eklenerek çekecek. üstelik ailesine tazminat ve ev verildigi halde. Kural bu, umarim anlamissindir.

Gazeteci sabah gazetesinin kapisinda sikisarak ölmedi hatirlatayim. Metin Oktay tesislerinde oldu bu olay.

in?aat sektöründe çaly?yyorum merak etme ne yazyk ki çokça ölüm gördüm, her olay farkly de?erlendirilir her zaman tamamen suçlu firma de?ildir. bazy durumlarda i? basyna yansymasyn diye aileye açyktan para verilir
    rahmetlinin durumu zaten mahkemeye ta?yndy oradanda ceza gelirse klüp öder, ayrycada yardymyny yapmy?tyr
    + çok benzer bir olay askerde ya?adym, nizamiye kapysyna nöbetçi kafasyny syky?tyrdy ölmedi ama ke?ke ölseydi denilecek duruma geldi hayaty bitti çocu?un, çocu?a byrak tazminaty gazi yapmadylar suçlu diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ekran koruyucu diye okuyan bi ben miyim?

Aynen ben de öyle okudum.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alinti: WINTER IS COMING

quote:

bugün en dandik insaat firmalari bile insaatta ölen isçilerinin ailelerine tazminat (ki bu rakam 6 haneli olur) verip üstüne ev verirken koskoca kulübün 180000-TL verip gerekeni yaptik demesi kadar abes is olamaz. Kadin kulübü mahkemeye verse daha fazla tazminat alir üstüne yöneticiler de hapis cezasi alir.

adam aninda mahkemeyi kurup yargilayip hapse attirdi
    çalistigi kurum 180 binin yarisi yardim yapmismi da ortalikta gs bize bahmii diye geziniyor bu ablamiz.gs hiçbir yükümlülügü yokken gayet iyi bir yardim yapmistir.ama insanoglu açgözlü oldugundan hep daha fazlasini ister
    mahkeme faslindan sonra ceza gelirse ekstra ne gerekiyorsa yapar klüp. gs den aldiginin bi o kadarinida söyledigi yalan karsisinda fb medyasindan almistir, haberi yapan azizin bas kalemlerden CHEmedya

sen hiç böyle bir olayla karsilastin mi? çalistigim firma karsilasti. Sirket sahibi hapis cezasi aldi. Cezanin açiklanmasi ertelendi, 5 sene içinde bir daha olursa bunun cezasi da eklenerek çekecek. üstelik ailesine tazminat ve ev verildigi halde. Kural bu, umarim anlamissindir.

Gazeteci sabah gazetesinin kapisinda sikisarak ölmedi hatirlatayim. Metin Oktay tesislerinde oldu bu olay.

in?aat sektöründe çaly?yyorum merak etme ne yazyk ki çokça ölüm gördüm, her olay farkly de?erlendirilir her zaman tamamen suçlu firma de?ildir. bazy durumlarda i? basyna yansymasyn diye aileye açyktan para verilir
    rahmetlinin durumu zaten mahkemeye ta?yndy oradanda ceza gelirse klüp öder, ayrycada yardymyny yapmy?tyr
    + çok benzer bir olay askerde ya?adym, nizamiye kapysyna nöbetçi kafasyny syky?tyrdy ölmedi ama ke?ke ölseydi denilecek duruma geldi hayaty bitti çocu?un, çocu?a byrak tazminaty gazi yapmadylar suçlu diye.

İş mahkemesinde işçi hırsızlık yaptı diye işten çıkarsa bile işveren bir şekilde haksız bulunur. ölümlü kazalarda adamın görevi orası mıydı? bareti var mıydı? eğitimi verildi mi? güvenlik tabelaları asılı mıydı? d,ye bir sürü soru sorarlar ve sen bir şekilde birinde açık verir suçlu bulunursun.

askerlik farklı. orada komutanlar suçlarını askere atmak için her türlü düzeni kurarlar. adam kapıya zarar verdi diye tazminat bile ödettirebilirler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.