Şimdi Ara

araba stop ediyor- Acil-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar isim vardı indim arabaya çalıştırdım.5 dk sonra rolanti çıldırdı araba stop etti 3 kere daha denedim 1-2 dk çalışıyor sonra sarsıntı yapıp stop ediyor.videodaki sorun ne olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuzDirty -- 28 Ocak 2015; 15:20:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Araç lpg li.atiker kit var 1.5 yıllık daha. Benzinde normal çalışıyor ama gazı açınca sapıttı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuzDirty -- 28 Ocak 2015; 15:47:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofthejuba

Araç lpg li.atiker kit var 1.5 yıllık daha. Benzinde normal çalışıyor ama gazı açınca sapıttı.

Gaz ayarı bozulmuş olabilir.
  • SweentLyy kullanıcısına yanıt
    olabilir benzinden gaza geçişte fazla gaz atıyor sanki çok yoğun gaz kokusu aldım ve şiddetli şekilde fıs sesi geldi kapattım kontağı direk :)
  • Fikri olan yok mu

• lpg de ediyorsa git baktır lpgciye. mutlaka bir parçasında sıkıntı vardır...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prof. Dr. MEZARCI P kullanıcısına yanıt
    Benzinde de rolanti çok dalgalı ama stop etmiyor, lpg de direk stop ediyor

• Oksijen sensöründe bir sıkıntı olabilir
  • Benzer problemi yaşadım. Devirle ilgili bir sensör vardı. Onun soketi bozulmuştu. Düzeltince stop etme problemim kalmamıştı.
  • beyaze80 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler yarın ilk iş baktırıcam sensöre
  • tüplü arabaların standart arızalarından birine denk gelmişssiniz. çözüm yok... çözsende farklı bişey cıkacak. aracın arızasını belirterek bir an önce satın. siniriniz yıpranmadan.
  • satmak mı eylülde aldım daha ağız tadıyla binseydim biraz. araştırdım bi kaç sebebi olabilir denildi. kesin sebebi bulsak sorunu kökünden halledicez. şimdiye kadar hiçbir problem yoktu durduk yere çıktı arıza.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.