Şimdi Ara

Need for Speed: No Limits'te Depoyu Gerçek Parayla Dolduracaksınız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Mobil platformlar için Need for Speed: No Limits'i duyuran Electronic Arts anlaşılan bu oyunun ödeme sistemiyle çok tepki çekecek; çünkü F2P olarak piyasaya çıkacak oyun size oldukça pahalıya patlayabilir.

Örneğin oyunda yakıtınız bittiğinde size iki seçenek sunuluyor. Ya birkaç dakika bekleyeceksiniz, ya da yarışa başlamak için gerçek parayla oyun içi altın satın almalısınız. Her yarış sonrası birkaç dakika beklemek de gerçekten sinir bozucu olabilir.

Diğer taraftan örneğin oyunda deponuzu 3 altınla doldurabiliyorsunuz. 50 altını 60 dolara aldığımızı düşünürsek sanırım bu işten epey zararlı çıkabiliriz. Electronic Arts'ın hayal dünyasında kur oranları pek de iyi düzeyde değil.

• Güldürdü valla fena gülüyorum şuan

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tahmin etmistim boyle bisey yapacaklarini umarim ea battigi gunu gormek nasip olur

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Wow , yaratıcılık diye buna denir Goty ........

• Altın Dışkı'da Ubisoft öne geçmişti ama EA birinci sırayı kaptırmak istemiyor ^^.

• Ya f2p araba/motor yarışı oyunlarda bu tip yakıt doldurma olayı oluyor ama bir depoyla 7-8 oyun atabiliyorsun ve level atlayınca depon yine fulleniyor. mesela ubisoftun Trials oyununda 25 fueliniz oluyor ve her bir görev 4 fuel götürüyordu sanırım ama level aldıkça ki level hemen alıyordun depon yine 25 oluyordu. Ben epeyi zaman Trialsı oynadım 10 saniye bile depom bitti diye beklemedim.

• Real Racing 3'te de böyle bir olay var. 3-4 yarışta bir arabayı tamir ettirmen gerekiyor. Bazı arabalarda bu tamir süresi 6 saate kadar çıkıyor. Tabi parayı basıp direkt tamir de ettirebilirsiniz. Açıkçası EA games beni şaşırtmadı. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

Altın Dışkı'da Ubisoft öne geçmişti ama EA birinci sırayı kaptırmak istemiyor ^^.

EA şaşırtmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında 1 Metre gitmeye para verecez.

• Acayip gerçekçi oyun olmuş. Oyun kavramında gerçekçiliği sevenlere birebir. Peki benzin fiyatları nasıl olacak türkiyedeki vergiden nasibini alacakmı, oyunda dizel-tüplü araçlar olacakmı yada muayene kaçağı arabalarla gezebilecekmiyiz?

Fiat doblo'dan ticari araç vergisi mi kesilecek yoksa binek araç mı?

Helal olsun EA bir gün türkiyede geçen araba yarışı yaparmı diyodum hayallerim gerçek oldu. :'(

• Ne yazıkki bu saçma sistem çoğu mobil oyunda mevcut.Eanın bunun dışında yer alması sürpriz olurdu zaten.

• Neden şaşırdınız anlamadım. Oyunun ismi zaten No Limits :)))

• 60 dolara 17 yarış bile yapılamıyor, 16 yarış 60 dolar...

İyimiş EA, başarılar...
  • Ayarlardan saati ileri alınca depo dolacak mı acaba :D

• Allah akıl fikir versin
  • ea kafayı yedi ne para aşkıymış bu arkadaş ya tırsıyorum bf ve fifa serisinin de içine edecekler diye fifa da düşünsenize 4 korner yapınca 1 dolar ea ya veriyorsun yakında böyle şeyler görcez ben eminim bu para aşkı bunlarıda yaptırcak.

• Nerdeyse çoğu f2p oyunda böle birşey var zaten her yarış sonra olması abartı olmış tabi
  • Yalniz isme dikkat ! "No Limits" . Adamlar diyor kaziklamada limitimiz yok diye :D.
  • Yasal bir Trainer/ Cheat var mı? iPhone için .

Ea manyamış iyice.

• real racing 3 de de böyleydi yeni bir şey değil ki

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.