Şimdi Ara

NOKİA N93İ İNCELEME VE PAYLAŞIM MERKEZİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.351
Cevap
2
Favori
79.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tekno2007

aynen öyle almadım zaten bende ama telfon süper bu arda görmek isteyenelr istanbul da oturanalr gidip bakabilirler telefona alamk maksatlı olarak gidin en azından incelem şansınız oluyo adam teelfonu açıp inceletti bana

doğubank 2 veya 3 kat olması gerek dükkanın adını tam olarak hatırlamıyorum ama görürsünüz

Bu haftasonu eğer bi fırsat yakalayabilirsem gidip bakmayı düşünüyorum, N93 değildi ama bu N93i benim hoşuma gitmeye başladı özellikle siyah olanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salur -- 7 Şubat 2007; 23:50:27 >
  • EVET BEN BİZZAT GÖRDÜM

1 TELEFONDA İLK BAŞTA ÇİFT HOPÖRLER YOK GÖZÜKÜYO DENMİŞTİ AMA ÖYLE DEĞİL DİĞER SES ÇIKII AÇMA KAPAMA TUŞUNUN ALT KISIMM YANINDA YANİ N93İ DE N93 GİBİ STREO VİDEO VE SES KAYDI YAPILANİLİYO

2 FOTO OLAYI DÜZELMİŞ ARKADAŞLAR BEN ÇEKTİM ORDA BİR KAÇTANE ÇOK İYİ İDİ

3 TASARIM OLARAK ÇOK ÇOK SÜPER OLMUŞ HİÇ BİRŞEY DİYEMİYORUM ELİEM ALDIĞIMDA ADMA DEDİM BATARYASI YOKMU İÇİNDE YO VAR DEMESİMMİ BU HAFİLİKTE İÇİNDE BATARYASI İLE BERABER

4 KAPAK KISMINA GELİNCE KREDİ KARTI İNCELİĞİNDE NERDEYSE İNCE ZARİF VE YAN HATALRI OVELLEŞİP DAAH HOŞ GÖRÜNÜM SAĞALMIŞ TAM BİR VİDEO KAMERA ŞEKLİ VERİLMİŞ DIŞ KAPAĞIN KISMI İSE AYAN ŞELKİNDE OLDUĞU İÇİN ÇOK SÜPERO LMUŞ NOKİA YAZISI SANKİ TEELFONUN ÜZERİNE LAZERLE YANSITIYO GİBİ OLMUŞ VE SÜPER BİR GÖRÜNÜM SAĞLIYO

5 BİDE N93 DEKİ O SİNİR EDİCİ 5 YÖNLÜ TUŞ TAKIMI DÜZELTİLMİŞ ONUN YERİEN JOİSTİK KOYMUAŞR VE ELİEM ALDIĞIMDA N90 GİBİ JOİSTİĞİ GİBİ ÇOK RAHAT VE KULALNIŞLI OLMUŞ

6 N93 DE GAFIZA KARTI KAPAĞI YERİNDE HEP SORUN OLUYO İDİ İŞTE N93İ DE BUDA TAMAMAMN SÜPER DİYAN EDİLMİŞ VE RAHAT AÇILIP KAAPNIYOR BİDE USB GİRİŞİ EVET SANKİ ORASIDA HAFIZA KARTI YUVASI VAR GİBİ AÇILIP TEKRAR KAPANIYO

YANİ ARKADAŞLAR NOKİA BU TEELFONU ÇIKARTARAK N93 DEKİ TÜM SORUNALRI GİDERMİŞ VE TASARIMI HAFİLİĞİ VE ZERAFETİ BİR ARAAY SUNMUŞ HİÇ KUŞKUSUZ DÜŞÜNÜLMEDEN ALINACAK BİR TELEFON BENCE N93İ

N93İ N93 E GÖRE + LARI

1 N93İ 16 MİLYON RENK N93 İSE SDANDART 262 BİN RENK

2 N93İ DE PAKETTE 1 GB HAFIZA KARTI İÇİNDE GELİYO N93 DE İSE 128 VERİLDİ

3 N93İ TASARIMI AHFİLİĞİ KÜÇÜK BOYULARAINAL ÇOK ÇOK DİZAYN EDİLMİŞ CEBİNİZDE KOYDUĞUNUZDA SANKİ BİR 6600 TELFON KOYMUŞ GİBİ PEK HİÇ RAHATSIZ ETMEYECEK VE RAHATLIKAL HER CEBE GİRECEK ŞEKLE GETİİMİŞ VE GÖRÜNÜŞÜ İLE KENDİNİ BEST ETTİRECEK ŞEKLEDE SOKULMUŞ

N93 İSE BUNLRIN TAM TERSİ OLMUŞ DESEM YALAN DEĞİL HANİ

EVET TELEFONU İNCELEM İSTEYENELR DOĞUBANKA 3 KAT VEYA 2 KAT OLMASI GEREK Bİ GİDN İNCELEYİN DERİM

BENİ SEVİNDİREN EN BÜYÜK HABER İSE TELFONUN DOĞUBANAK GELMEİS BU DEMEK OLUYOKİ PEK YAKINDA GARANTİLİ GERÇEK OLARAK TÜM BAYİLERDE SATIŞA ÇIKMASI GEREK ÇÜNKÜ DOĞUBANKA İLK GEELN TEELFONUN 1 VE YA 2 AY SONRA AYNUI TEELFONU TÜM BAYİLERDE ÇIKMASI YÜZDE YÜZDÜR BU BÖYLE BİLİNE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

BİR N93İ OLARAK GARANTİLİ OLARAK ÇIKMASINI TÜM GÖZÜMLE BEKLİYORUM

• bu arada gittigidiyorada satışa çıkmış haberiniz ola

link

http://urun.gittigidiyor.com/SOK-SOK-NOKIA-N93I-SITEDE-ILK_W0QQidZZ3709666

NOKİA N93İ  İNCELEME VE PAYLAŞIM MERKEZİ

• quote:

Orjinalden alıntı: tekno2007

2 FOTO OLAYI DÜZELMİŞ ARKADAŞLAR BEN ÇEKTİM ORDA BİR KAÇTANE ÇOK İYİ İDİ

Fotonun düzeldiğinden emin misin. Ekranı 16M renk olduundan sana öyle gözükmesin
  • arkadaşlar şubat sonunda n95 çıkacakmış.n93i ne zaman çıkacağı belli değilmiş sirkeci nokia bayi öyle dedi.saygılar
  • oo bu iyi haber ama inşallah sallamamışlardır
    ben tam resimleri görmeden kamera husunsunda şüpheliyim
  • n93 kullanıcısı olarak biraz üzüldüm aynı telefonu bu kadar kısa süre içinde firmanın allayıp pullayıp tekrar satmasına n93 alanlara ayıp etti bence nokia, baştan böyle tasarlasalardı o zaman;

bu arada mymarketonline sitesinde n93, n93i ye göre daha pahalı:)) anlamadım bu durumu.
    aslında ben n93i nin tipini çok beğenmedim, gövdeye göre kamera çok büyük duruyor gibi yani orantısız bir tasarımı var gibi geldi bana, tuş takınımın da motorolalar gibi incelmesi hoş değil n93 ün tuş takımının kullanımı bence çok rahat zaten görünüm dışında özellik farkı yok yani majyajlayıp tekrar satıyorlar n93 ü ama herkesin gözünden kaçan bir özelliği galiba ilk ben farkettim, yabancı sitelerde de ilgili bir yazı görmedim şöyle ki;

n93 ün en büyük sorunu noise falan değil bhu birşekilde yazılımla fala hallediliyor ilerde firmware ile de halledilir ama ışık sorunu donanımsal bri durum, evet n 93 az ışık alıyor bunun sebebi objektifin içerde ve dar olması, objektik küçük olduğundan az ışık oluyor ve ışığın yüksek olduu yerler hariç çekimlerde sorun oluyor, n93 ile n93i nin ana kamera objektijlerinin olduğu yere dikkatli bakın, n93i de objektifin etrafı daha da açılmış ve kesinlikle daha iyi ışık alacaktır ve kamerası da daha iyi sonuç verecektir bence en büyük artısı bu yoksa tip olarak açıkçası n93 daha güzel bence dediğim gibi n93i orantısız birşekle sahip,

eğer video çekimleirnde bariz bir fark varsa n93i alıp benimkini durmadan kafamın etini yiyen sürekli telefonu bende isteyen kardeşime vericem:)

• bu telefonu bi
    ben mi bekliyorum en çok bu tıpiçte kardeşler hiç n93i ile ilgili haberler yazılmıyo çizilmiyo diğer topiçler almış başını 16 ve 20 üzeri saffalara çıkmışlar biz hala 4 deyiz biraz elinde bilgi ve kaynak olan var ise yassın

n93i foto olayı çözülmüş n93e göre çok çok iyi çekiyo bunu merak edenler için söylüyorum

n93 alan arkadaşlarımızın bazıalrı şimdiden pişman oldular bile hem tasarımı görüp hemde bir kaç detayalrın düzeltilmeside caabsı oldu

EVET ben garantili olarak çıkmasını dört gözle bekliyorum

teelfonu yakınen görmek isteyenler doğubanka 3 kata çıkıp bakabilirler ama teelfon spottur fiyatınıda bana 1.570 demişti vicdansız bide spot fiyatı düşünün
  • talep az tabi bu topic e

cünkü n93 hayal kırıklıgı oldu malesef

n93i de öyle olur diye korkuyo millet
  • kesinlikle... ve bence noise olayı devam ediyo. mobile-reviewde adamlar foto çekmiş ve bal gibide noise mevcut az-buz olsa tmm ama deil işte
    multimedya özellikleri süper ama kamera
  • arkadaşlar inşallah n93i de versiyon olayını çözmüşlerdir.sonradan versiyon atmak icap etmez.n93 alacaktım bu cihazı bekliyorum n93 fiyatı 1248 ytl ye kadar düşmüş.dört gözle bekliyoruz karizma telefon valla süperrrr
  • evet oğuz sana katılıyorum hala millet yok noise varmış bilmem ne kardeşim diğer özelliğiklerinide unutmayın hemde ne güzel işte tasarımıda düzelmiş boyut ağırlık daha ne istiyorsunuz n93 kaba dendi buda daah karizma olmuş ve cebe uygun halede gelmiş

yani nankörüz

evet gördük diğer teelfonalrıda n73 örnek fotolarını sanki sulu boay gib çekiyo renkleri çok fotoğrrafçıay gösterdim ++ n95 dediler evet onunda fotoları çıktı piyasaya yok 5 mp selmiş kardeşim siz mp olyına bakmayın yani mp yüzksek olunca daha mı iyi çekiyo oluyo hep hayır tabi önemli olan lens kalitesi kamera kalitesi dir bunu hiç bir şekilde unutmayın malzeme yani n95 ie n73 de fotolarda n93 n90 gibi kaliteli gerçek renkleri yansıztmıyo bunu kafanıza koyun n93 ışık verin yeter çekim yaparken n90 da heemn hemen pek gerekmesede o biel gerçek resmi n93 sağlıyo dedi fotoda + bide şu ana dek gördüğüm en iyi foto çeken nokianın ise n90 dır dedi bende katılıyorum aynen ne noise nede prüs ve net bir şekilde çekiyo teelfon

yani anlamış değilim onca özelliği bir arada sunuyo bu telefon hale yok noise kardeşim sen bunu sırf foto çekmek için alıyorsan hiç alma ben öyel düşünmüyorum ben hem foto hem video hemde mp3 hem internet herşeyimi bir araay getirdiği beni çokluk makinadan kurtardığı bir gezmeye giderken yanıma onca şeyi almak istemeyenlerdenim sizde bana katılanalrdansanız alın yoksa hemsi çok üstün kaliteli istiyorsanız bun udeğilde 10 adet üstü cihaz taşıyacaksınzı yanınızda foto malkinası mp3 çaalr video kamera teelfon n-gae vssssss

ama n93i bekler oldu mbende şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekno2007 -- 12 Şubat 2007; 11:30:45 >

• quote:

evet oğuz sana katılıyorum hala millet yok noise varmış bilmem ne kardeşim diğer özelliğiklerinide unutmayın hemde ne güzel işte tasarımıda düzelmiş boyut ağırlık daha ne istiyorsunuz n93 kaba dendi buda daah karizma olmuş ve cebe uygun halede gelmiş

yani nankörüz

evet gördük diğer teelfonalrıda n73 örnek fotolarını sanki sulu boay gib çekiyo renkleri çok fotoğrrafçıay gösterdim ++ n95 dediler evet onunda fotoları çıktı piyasaya yok 5 mp selmiş kardeşim siz mp olyına bakmayın yani mp yüzksek olunca daha mı iyi çekiyo oluyo hep hayır tabi önemli olan lens kalitesi kamera kalitesi dir bunu hiç bir şekilde unutmayın malzeme yani n95 ie n73 de fotolarda n93 n90 gibi kaliteli gerçek renkleri yansıztmıyo bunu kafanıza koyun n93 ışık verin yeter çekim yaparken n90 da heemn hemen pek gerekmesede o biel gerçek resmi n93 sağlıyo dedi fotoda + bide şu ana dek gördüğüm en iyi foto çeken nokianın ise n90 dır dedi bende katılıyorum aynen ne noise nede prüs ve net bir şekilde çekiyo teelfon

yani anlamış değilim onca özelliği bir arada sunuyo bu telefon hale yok noise kardeşim sen bunu sırf foto çekmek için alıyorsan hiç alma ben öyel düşünmüyorum ben hem foto hem video hemde mp3 hem internet herşeyimi bir araay getirdiği beni çokluk makinadan kurtardığı bir gezmeye giderken yanıma onca şeyi almak istemeyenlerdenim sizde bana katılanalrdansanız alın yoksa hemsi çok üstün kaliteli istiyorsanız bun udeğilde 10 adet üstü cihaz taşıyacaksınzı yanınızda foto malkinası mp3 çaalr video kamera teelfon n-gae vssssss

ama n93i bekler oldu mbende şimdiden

Nokia firması N93'ün tanıtımlarını en iyi şekilde yaptı. İnternete sunulan fotoğraf örnekleri gayet başarılıydı. Ancak telefon piyasaya sürüldüğünde her şey tamamen değişti. Nokia telefonun kamera özelliklerinde 3.2 Megapiksel Carl Zeiss lens, 3x optik zoom, autofocus diye belirtmişti. Dolayısıyla fotoğraf konusunda beklentiler yüksek oldu.

N93i modeli de tamamen Nokia'nın pazarlama stratejisi doğrultusunda piyasaya sürülecek. N93'ün üzerinde 1-2 değişikliğe gidildi. Kameranın değiştiğini hiç sanmıyorum. Eksiksiz bir model beklemek hata olur. Mükemmel telefon yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 13 Şubat 2007; 12:26:18 >

• n93 ile n93i arasında teknik olarak bir fark olacağını zannetmiyorum.görüntü biraz daha kibar o kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

n93 ile n93i arasında teknik olarak bir fark olacağını zannetmiyorum.görüntü biraz daha kibar o kadar

kesinlikle katılıyorum
  • N93i N93e göre daha zayıf bir kullanıyor. ( N93i 950 N93 1100 ). N93i nin ekran için daha fazla güç harcayacağını da hesaba katarsak N93i N93 e göre pil konusunda bayağı bir geri kalacak
  • @tekno2007

dogubank'a geldiyse bir - iki ayı bulur...
  • bence daha az
  • 93i istanbulda nerelerde satılıyor tşk
  • sadece doğubankta vardır henüz garantilisi gelmedi
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.