Şimdi Ara

NOKİA N93İ İNCELEME VE PAYLAŞIM MERKEZİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.352
Cevap
2
Favori
79.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence gayet şıklaşmış.her telefonun katkısı var gibi
    N76nında isleri var
  • değişik resimler buldum N93i ile ilgili bence dehşet güzel görünüyor..
     NOKİA N93İ  İNCELEME VE PAYLAŞIM MERKEZİ
  •  NOKİA N93İ  İNCELEME VE PAYLAŞIM MERKEZİ

• bence düşündüğünüzden çok daha kibar ve güzel ne dersiniz?
  • süper bir telefon.ebatlarda ufalmış.hoparlör nasıl acaba.
  • kamera oranları bütünüyle aynı kamerada iyileştirme yapmadıysa varya....
  • Daha estetik olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: pashafendy

Daha estetik olmuş

tipine bişe dediimiz yok canım,
    kamera önemli

bu arada SEnin de bu tür bi modeli var yani tipi biras bunu benzio arka kapağı.

bence bu hali gayet şık.ilk fotolarını beğenmemiştim ama bu son resimler mükemmel
    tipi falan tasarım incelik zerafet ....
  • foto kalitesi aynı olsa bile gene n93i alınır bence en azından tasarım ve hafiflik şerkil bakımdan n93 den kendini ayırıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: tekno2007

foto kalitesi aynı olsa bile gene n93i alınır bence en azından tasarım ve hafiflik şerkil bakımdan n93 den kendini ayırıyo

ben almam amao kadar para bayıl kamera aynı olsun
  • bende zaten çıkış zamanını ve fiyatını merak edip duruyorum ne olcak diye n90 teelfonumu sattım dün 650 ytl + 5210 telfon aldım üzerien nasıl iyimi yoksa kazıkmı yedim neyse helala hoş olsun baktım n93i gördüm dedim bekle kafamdan hem tasarım ve boyut olaark daah iyi şık duruyo şimdi yiyenin teelfonunu kullanıyorum 6600 vede n93i beklemedeyim n93 den vaz geçtim
  • quote:

Orjinalden alıntı: tekno2007

bende zaten çıkış zamanını ve fiyatını merak edip duruyorum ne olcak diye n90 teelfonumu sattım dün 650 ytl + 5210 telfon aldım üzerien nasıl iyimi yoksa kazıkmı yedim neyse helala hoş olsun baktım n93i gördüm dedim bekle kafamdan hem tasarım ve boyut olaark daah iyi şık duruyo şimdi yiyenin teelfonunu kullanıyorum 6600 vede n93i beklemedeyim n93 den vaz geçtim

N93i mayyak şık normal N93ten
    iyi seçim olur
  • kapağı çok çabuk çizilir. çizmemek için üstüne kılık giydirilir yada n93 teki gibi kesesinde taşınır hal böyle olunca ya kullanmak çok zor olur yada görüntüsü hoş olmaz
  • dikkatli olunca hiçte birşey olmaz bende n901 vardı biliyorsnuz n90 dış ekran var vede 12x128 piksel normak telfonalrdaki ekran ebetında çizilmeye elveişli ama ben okadar dikkatli bakmıştım vede cizilmedi yani dikkatli olunca gerekmez kılıf filan +

bu arad n90 sattım 650 ytl + 5210 teelfon aldım nasıl sizce iyi vermişimmi yoksa zararmı etmişim baaya kendim de 700 ytl ye almıştım zaten
  • arkadaşlar n93i bir internet sitesinde satılıyo ve fiyat inanılmaz uygun!!! sadece 450 dolar peki tr ye ne zaman gelicek bu alet bilen var mı ?
  • hangi site o linkini verebilirmisim merak ettim bide n93i nin rengi siyah olsa daah karizma olurdu biraz renkten kaybediyo tasarım iyi ama renk n93 siyah olnı kadar hoş değil bence işallah n93i de siyah rengi olur
  • http://www.mymarket-online.com/

site bu arkadaşlar, gerçekten fiyatlar inanılmaz, böyle olabilme ihtimali düşünüldüğünde olay biraz garip değil mi?

ingilterede çıkmış sanırım işte link

http://www.nokia.com/nseries/index.html?lang=en&country=GB#home

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uluay -- 13 Ocak 2007; 23:37:11 >

• n93ten ucuz çıkmış piyasaya
  • taze resimler

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.