Şimdi Ara

Samsung Galaxy S6 çeşitli özellikteki kapak aksesuarları ile gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S6 çeşitli özellikteki kapak aksesuarları ile gelebilir

Son dönemde işlemci tercihi ile gündemde olan Samsung'un yeni amiral gemi modeli Galaxy S6 ile ilgili farlkı kaynaklardan bilgiler gelmeye devam ediyor. Bilgiler bu kez aksesuarlarla ilgili.

Yeni gelen bilgilere göre Galaxy S6 modeli için farklı özelliklere sahip arka kapak aksesuarları hazırlanıyor. Her kapak amiral gemisine farklı bir özellik kazandıracak. Örneğin bir kapak kan şekeri seviyesini ölçebilirken, birisi de e-mürekkep ekranından bildirimler sunabilecek. Diğer bir kapak fitness takibi yapacak ve S-Health uygulaması ile senkronize olarak çalışacak. Başka bir kapak ise kamera için harici lens aparatı barındıracak. 

Bu gelişme Samsung ve akıllı telefon dünyası açısından bir ilk olacak zira bugüne kadar nadiren e-ink ekranlı veya tıbbi ölçüm yapabilen aksesuarlar bulunuyordu ve bunlar üçüncü taraf firmalardan geliyordu. Samsung anlaşılan işi üçüncü taraf üreticilere bırakmak istemiyor. 

İddialar doğruysa Samsung tasarım konusunda yaptığı yatırımları aksesuar konusunda da yapacak. Tasarım tarafında metal çerçeve ve cam kaplama gibi özelliklere yer vermeye hazırlanan Samsung, aksesuar tarafında da tüketicilere farklı kapak çözümleri sunacak. Yeni aksesuarlar ile ilgili sızdırılan bir görseli de sizlerle paylaşıyoruz.  

• Başlıktaki olasılık ihtimalli kelimeyi görünce, bunun kesinlikle Ekrem71'in yazdığını düşündüm. Teşekkürler beni yanıltmadın.

• İlginç bir fikir ama bu sefer de her şeye sahip olmak isteyenler ayrı ayrı kapak almak zorunda kalacak. O yönden kötü tabi.

• Pratikte ne kadar uygun olup olmayacağını çıktığında görürüz elbet fakat bana şu an pek mantıklı gelmedi açıkçası bu fikir, arkadaşın da dediği hepsine sahip olmak isteyen ne yapacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fitness takibi için kılıf mı iphone 6 kılıfsız yapıyor lan bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Montblanc 149

Fitness takibi için kılıf mı iphone 6 kılıfsız yapıyor lan bunu

samsung sağlık konusunda en iyi yazılıma sahip firma, şöyleki s health rakipsiz bir yazılım ve her model de kendini geliştirerek gidiyor, s health için ciddi yatırım yapıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_kolay

quote:

samsung sağlık konusunda en iyi yazılıma sahip firma, şöyleki s health rakipsiz bir yazılım ve her model de kendini geliştirerek gidiyor, s health için ciddi yatırım yapıyorlar..

Valla bence apple ın yaptığı healt daha yeni bir uygulama ios 9 ile s healt denen bir şey kalmaz eğer öyle olmazsa en sevdiğim nick imi değiştirip forever samsung yazarım (apple cıyım samsung un s4 note 2 note 3 ünüde kullandım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA9189F46 -- 5 Şubat 2015; 23:15:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple geliştirecek de Samsung yerinde mi sayacak. O da S Health'i geliştiriyor. Ayrıca Samsung 2 sene önden gittiği için bu konuda, Apple ancak taklit edecektir.

• aslında bir yandan güzel bir gelişme. ben sağlık uygulamasına ihtiyaç duymayan bir kullanıcıysam neden ona para vereyim. üzerindeki kamera yeterse ekstra almam yetmezse alırım. toplama pc mantığı neye ihtiyacın var ise onu güçlendir. işin eksi yönü ise hepsini bir arada isteyen ne yapacak üstüste kılıfmı takacak:)

• Farklı tarz güzel olur...

• Samsung bir de böyle deniyor. Hadi bakalım.

S5 vs modellerde her bir yerini sensör yaptılar, yaranamadılar. Vay efendim, bilmemne sensörünü kaç kişi kullanıyormuş da bunun parasını neden kullanmayanlar da ödüyormuş da...

Al sana yöntem. Gereken sensörler üzerinde, opsiyoneller kılıfta. Memnuniyet sağlamaktan öte, eleştiricilerin ağzına tıkaç operasyonu işlevi de olacak bu modelin.

Aslında sensörleri koyacaklar, kırılamayacak şifrelemelerle bunları varsayılan kapatacaklar. Sonra canlıyı gösteren sahip olacak ve açtıracak, kullanacak. Sonra da buradaki süperler beleşe bir iki sensör açtırınca ... "Eyooo!"

-------

Yapsınlar efen'im, yapsınn'aaar!

• quote:

quote:

quote:

quote:

Valla bence apple ın yaptığı healt daha yeni birçuygulama ios 9 ile s healt denen bir şey kalmaz eğer öyle olmazsa en sevdiğim nick imi değiştirip forever samsung yazarım (apple cıyım samsung un s4 note 2 note 3 ünüde kullandım)

nerden biliyorsun kalmaz TİM COOK senimi aradı, sanamı söyledi ios 9 ile kalmayacağını.. samsung'u (S4, Note 2, Note 3) bırakıp sar değeri 4 5 katı telefona geçince insan böyle oluyor demekki.. bence sen nick'ini hayalperest olarak değiş.. fazla radyasyon vucuda zararlıdır..

http://shiftdelete.net/apple-healthkit-hastanelerde-deneniyor-58065 ;) daha doğrulanmadı ama %90 doğru Apple öyle işini yamana atmaz yaptımı tam yapar samsung s5 e koyduğu sensörler bile tam çalışıyor ama saatlerde ne hikmetse doğru çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA9189F46 -- 5 Şubat 2015; 23:17:13 >

• Buda ek olsun
    http://m.teknolojioku.com/haber/verus-kilifin-icindeki-gercek-galaxy-s6-mi-25880.html?p=1
    Tasarımla ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesudum

Samsung bir de böyle deniyor. Hadi bakalım.

S5 vs modellerde her bir yerini sensör yaptılar, yaranamadılar. Vay efendim, bilmemne sensörünü kaç kişi kullanıyormuş da bunun parasını neden kullanmayanlar da ödüyormuş da...

Al sana yöntem. Gereken sensörler üzerinde, opsiyoneller kılıfta. Memnuniyet sağlamaktan öte, eleştiricilerin ağzına tıkaç operasyonu işlevi de olacak bu modelin.

Aslında sensörleri koyacaklar, kırılamayacak şifrelemelerle bunları varsayılan kapatacaklar. Sonra canlıyı gösteren sahip olacak ve açtıracak, kullanacak. Sonra da buradaki süperler beleşe bir iki sensör açtırınca ... "Eyooo!"

-------

Yapsınlar efen'im, yapsınn'aaar!

En mantıklı yorum :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Valla bence apple ın yaptığı healt daha yeni birçuygulama ios 9 ile s healt denen bir şey kalmaz eğer öyle olmazsa en sevdiğim nick imi değiştirip forever samsung yazarım (apple cıyım samsung un s4 note 2 note 3 ünüde kullandım)

nerden biliyorsun kalmaz TİM COOK senimi aradı, sanamı söyledi ios 9 ile kalmayacağını.. samsung'u (S4, Note 2, Note 3) bırakıp sar değeri 4 5 katı telefona geçince insan böyle oluyor demekki.. bence sen nick'ini hayalperest olarak değiş.. fazla radyasyon vucuda zararlıdır..

http://shiftdelete.net/apple-healthkit-hastanelerde-deneniyor-58065 ;) daha doğrulanmadı ama %90 doğru Apple öyle işini yamana atmaz yaptımı tam yapar samsung s5 e koyduğu sensörler bile tam çalışıyor ama saatlerde ne hikmetse doğru çalışıyor

şunu unutmaki eğer iphone bir android telefon olsaydı bugün fiyatları 1.000tl seviyesinde olurdu, iphone alma sebebi ve tercih sebebi tamamen yazılımdır ve marka algısıdır..

samsung s health uygulamasında kat ettiği yol çok çok ilerde ve bu programa ciddi yatırım yapıyor, giyilebilir teknolojiden tutta tartısına kadar ürün çıkardı bu uygulama için..

daha ortada doğmamış çocuğa don biçmek denir seninkine, vay efendim apple bunu bi yapıcak varyaaaa.. s health kalmıcak ortada.. geldiğinde fos çıkarsa lafını yememek içinde aynı yorumu yaparsın..

ayrıca shiftdelete takip ediyorum evet 10 haberinden 8'i iphone olan bir site.. almanların auto show dergisi gibiler, her karşılaştırmalı testte vw grubu araçlar birinci oluyor nedense

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

şunu unutmaki eğer iphone bir android telefon olsaydı bugün fiyatları 1.000tl seviyesinde olurdu, iphone alma sebebi ve tercih sebebi tamamen yazılımdır ve marka algısıdır..

samsung s health uygulamasında kat ettiği yol çok çok ilerde ve bu programa ciddi yatırım yapıyor, giyilebilir teknolojiden tutta tartısına kadar ürün çıkardı bu uygulama için..

daha ortada doğmamış çocuğa don biçmek denir seninkine, vay efendim apple bunu bi yapıcak varyaaaa.. s health kalmıcak ortada.. geldiğinde fos çıkarsa lafını yememek içinde aynı yorumu yaparsın..

ayrıca shiftdelete takip ediyorum evet 10 haberinden 8'i iphone olan bir site.. almanların auto show dergisi gibiler, her karşılaştırmalı testte vw grubu araçlar birinci oluyor nedense

Ben sadece haberi gösterdim ve teknoloji oku da android sitesi a8x i gördük hem onu iphonede kullansaydı(kullanmadı) exynos 7 li telefonlar çıkana kadar birinci olurdu ve evet fos çıkarsa gerçekten kullanıcı adımı değiştireceğim ama haber %90 doğru :) birde iphone android olsaydı 1100 tl ye satılacak telefon kalıbını dloğru buluyorum (ABD de 1200 tl)(kontratlı 487 tl) iphone u iphone yapan şey ios dur ama ben bu saatten sonra daha güçlü özellikler koyacağını düşünüyorum örneğin yavaş yavaş 3 çekirdekli işlemciye geçiyor ama samsung u öldürdüm ama hakkınıda vereyim S healt ı tüm rakiplerinden önce geliştirmeye başladılar çok gelişen bir uygulama ama tek bir eksikleri var apple ı durdurmak apple eğer bu haber doğru ise herkes in gözü google ve samsung a dönecektir sen ne b.k yapıyorsun diye valla ben şuanda işlemcisi güzel (test sonuçları) olduğu için exynos 7440 lı samsung s6 edge yi bekliyorum inşallah doğru çıkar ve sensörü adam gibi olur :) ama tasarım neden htc ve iphone 6 ya benziyor anlamadım ama galiba doğru kopya olmasına rağmen göze bir hoş geliyor :) (galiba 7420 ile gelecek :'( )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA9189F46 -- 6 Şubat 2015; 14:28:16 >

• S6 ' nın üzerine çok şey çıkarıyorlar, şimdiden birsürü haberi çıktı samsung' un S serisindeki kaderini belirleyecek telefon olacak çünkü.
  • İphone donanımsal anlamda hala android rakiplerinin gerisinde ama takdir ettiğim yönleri de var. Mesela 8mp kamera ile birçok android rakibinden çok daha iyi resim çekiyor. Yavaş çekim de en iyisi. Gibi vs. Ama hala eksikleri çok.

Malzeme kalitesi abartilsada ben malzeme kalitesini beğenmedim çünkü bu konuda bir htc one m8 değil malesef. Galax a5'in verdiği hissiyat neyse iphone 6 da ayni ama m8 gerçekten ben premium malzeme ile yapıldım diyor.

Zaten sp810 dedikodusundan sonra 2015 yılı samsung ve apple arasında geçeceği aşikar..

Daha önce de yazdım iphone 6s ve plus, galaxy s6 ve note 5 arasında çekişme olacak ama ortada şöyle bişey de var samsung bu kez dersine çok iyi çalışıyor :)

• quote:

İphone donanımsal anlamda hala android rakiplerinin gerisinde ama takdir ettiğim yönleri de var. Mesela 8mp kamera ile birçok android rakibinden çok daha iyi resim çekiyor. Yavaş çekim de en iyisi. Gibi vs. Ama hala eksikleri çok.

Malzeme kalitesi abartilsada ben malzeme kalitesini beğenmedim çünkü bu konuda bir htc one m8 değil malesef. Galax a5'in verdiği hissiyat neyse iphone 6 da ayni ama m8 gerçekten ben premium malzeme ile yapıldım diyor.

Zaten sp810 dedikodusundan sonra 2015 yılı samsung ve apple arasında geçeceği aşikar..

Daha önce de yazdım iphone 6s ve plus, galaxy s6 ve note 5 arasında çekişme olacak ama ortada şöyle bişey de var samsung bu kez dersine çok iyi çalışıyor :)

Samsung dersine çalışıyor ama aynı zamanda rakiplerinden kopya çekiyor ram ve işlemci üretimi konusunda bayağı iyiler ben şahsen diğer telefonlarla ilgilenmiyorum ve benim gibi çok kişide vardır bunu etkiliyen önemli bir etken var 810 işlemci dediğiniz gibi bu sene samsung iphone arasında geçecek iphone çıtayı biraz daha yükseltecektir 6s ile ben samsung s edge yi bekliyorum sızdırılan fiyatlara bakarsak yurt dışındaki 6 plus fiyatlarıyla aynı 32 gb ı türkiyede 2800 tl olacaktır samsung un samsung özellikle kalem konusunda çok başarılı tüm firmalardan çok çok iyiler. Bu sene iPhone Samsung un yılı :) ama samsung s6 ile gözümden biraz düştü son sızdırılan tasarım şemasına bakarsak ön taraf klasik samsung arka ve tan taraflar htc iPhone6 iphonenin malzemeleri kaliteli ama bir htc değil dediğiniz gibi ama samsung un a serisinden çok çok iyi ikisinin arasında bir kalitesi var

• Kopya çekme olayı nedir??? Apple hiçmi kopya çekmedi??? Daha düne kadar en ideal ekran 4" diyen marka kimdi???

Ticarette şöyle bir olay vardır yenilik çıktığı zaman sen bunu müşterine vermek zorundasın. arz talep meselesi. Müşteri rakip markada ki özelliği sevmiş ve benimsemişse sende yapacaksın.

Şu forumda bu tarz şeylere ve tasarım konusuna takılanları anlamıyorum. Kardeşim alan dert etmedikten sonra boş konuşmanın gereği yok bana göre.

Samsung telefon çıkarıyor aaaa yine aynı tasarım diyor. Diğerleri ne yapıyor ki?? Şu markaların tasarım çizgisini anlamak lazım artık.

Mercedes beğenmeyen adam gider audi alır. Galaxy S6 tasarımı yine samsung klasik çizgisi olacak ama farkı kalitesi olacaktır. S5'te yaptıkları hataları yapmak istemiyorlar.

Bana göre gerçek cep telefonu üreticisi samsungdur. Çünkü elinde telefon yapabilecek her türlü birikim ve arge var ama mesela bugün android rakiplerine bakın sp810 dedikodusu çıktı hepsinin kaderi qualcomm'a kaldı fakat samsung hayir kardeşim ben istemiyorum kendi işlemcimi yaptım onu kullanacağım diyor. Bunu sony lg htc ve hiçbir android tabanli telefon üreticisi diyemez.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.