Şimdi Ara

Visa banka kartınız ile market alışverişlerinize her ay Carrefour'da geçerli 20TL indirim (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.237
Cevap
60
Favori
44.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kampanya Visa Europe Service Inc. (“VISA”) tarafından düzenlenmektedir.
    1 Şubat – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında ING Visa Nakit Kart ile yapılacak üç defa 30 TL ve üzeri market alışverişi, Mart ayında 20 TL CarrefourSA indirimi kazandırıyor.
    Kampanyadan ilgili işlemleri gerçekleştiren ilk 500 müşteri faydalanabilecektir.
    Harcamaların aynı ING Visa Nakit Kart ile farklı günlerde yapılması gerekmektedir.
    Kampanyaya katılmak için 1-28 Şubat 2015 tarih aralığında VİSAMARKET yazıp, 2205’e sms göndermek gerekmektedir. Sms gönderimi bankamız sisteminde kayıtlı gsm numarasından yapılmalıdır.
    Her müşteri ay içerisinde kampanyadan bir defa faydalanabilecektir.
    Kredi Kartları kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında kazanılan CarrefourSA indirim kodları Mart ayı içerisinde müşterilerin Bankamızda kayıtlı gsm numarasına gönderilecektir ve Mart ay’ı sonuna kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
    20 TL indirim tüm CarrefourSA’larda geçerlidir, carrefoursa.com’da geçerli değildir.
    İndirimden faydalanmak için kullanım anında minimum 20 TL alışveriş yapılması gerekir, kısmi kullanım yapılamaz, paraya çevrilemez. Ayrıca 20 TL üzerindeki ödemenin de ING Visa Banka Kartı’yla yapılması gerekir.
    20 TL indirim; alkollü içkiler, tütün mamulleri, altın ve 0 KDV’li ürünlerde ve GSM TL yüklemelerinde kullanılamaz.
    Alışverişlerde ya da hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan ING Bank, VISA ve iştirakleri sorumlu değildir.
    Kampanyayı düzenleyen kuruluş Visa, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar Visa tarafındanwww.visa.com.tr/altindunya sayfasında duyurulacaktır.

• 500 kişi ne demek? Bu neyin kafası? ING

Ayrıca mesaj gerekiyor diyen ve işi yokuşa süren bankalar mesajlardan önceki alışverişlerimizi sayacaklar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 22 Şubat 2015; 2:47:04 >
  • Alışverişler mesajdan sonra mı olmalı? Net bilgi var mı bu konuda. Ben vakıfla alışverişleri Yaptım mesaj şartını görmeden. Mesajı da şimdi attım. Gelen cevapta alışverişler kontrol edilerek yükleme yapılacaktır diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

Denklemi çözene bi 20 TL daha veriyolarmış.

gece gece pis gülesim geldi
  • EnPara ve nuvo kartlarım Visa
    Herhangi biryere SMS atmam gerekli mi, bulamadım da??????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesenturk -- 23 Şubat 2015; 6:25:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sürü kartım var, Visa kartlarımı ortaya döküp migros hediyem karta mı yüklensem acaba diye düşünmeye başladım.
    Müşteri bazlı mı yoksa kart bazlı mı onu bilmeliyim önce.

Edit: Kart çokta Visa 3 taneymiş. 1 Enpara 1 Finansbank var. Şimdi bunlar ile ayrı ayrı katılabilme ihtimalimiz nedir merak konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 22 Şubat 2015; 20:37:14 >
  • bu kampanya online alışverişlerde geçermi, deneyen var mı?
  • Oldukca sicak.firsat

• Bilgi için teşekkürler
  • Enparayı aradım ama net bilgi veremediler. Tamam geçerli ama muallak şeyler var. Temsilci net konuşamadı. Kayıt açtı geri dönülecek dediler iyi peki dedik şimdilik.
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    sanal marketten sipariş geçip kapıda ödersek de aynı olur değil mi*
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Bir sürü kartım var, Visa kartlarımı ortaya döküp migros hediyem karta mı yüklensem acaba diye düşünmeye başladım.

Edit: Kart çokta Visa 3 taneymiş. 1 Enpara 1 Finansbank var. Şimdi bunlar ile ayrı ayrı katılabilme ihtimalimiz nedir merak konusu.

en para ve finansbank üzerinizeyse kesinlikle sadece biri geçerli olur ama farklı bankalarda üzerinize farklı kartlar olursa ne olacak belli değil gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Best Seller

quote:

Bir sürü kartım var, Visa kartlarımı ortaya döküp migros hediyem karta mı yüklensem acaba diye düşünmeye başladım.

en para ve finansbank üzerinizeyse kesinlikle sadece biri geçerli olur ama farklı bankalarda üzerinize farklı kartlar olursa ne olacak belli değil gibi

Enpara ile konuştum farklı birimlere sahibiz, bu sebeple ayrı ayrı faydalanabilirsiniz gibi bi cevap çıkarttı ama kampanyada net bilgi veremedi ki bu söze güveneyim.

• 4 kartla işlemi yaptık bakalım.

• quote:

sanal marketten sipariş geçip kapıda ödersek de aynı olur değil mi*

Olur

• Arkadaşlar bu NUVO ile ilgili birşey göremedim, NuVO kart ViSA, dahil oluyordur mutlaka ama katılım için sms falan gerekli midir ki

• quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

Arkadaşlar bu NUVO ile ilgili birşey göremedim, NuVO kart ViSA, dahil oluyordur mutlaka ama katılım için sms falan gerekli midir ki

görünürde olmayacağına dair bir şey yok.zaten vermeyecek olsalar telefon bombardımanı ve BDDK ya şikayet ederim
  • quote:

quote:

quote:

Enpara ile konuştum farklı birimlere sahibiz, bu sebeple ayrı ayrı faydalanabilirsiniz gibi bi cevap çıkarttı ama kampanyada net bilgi veremedi ki bu söze güveneyim.

ilginç
    farklı birimler olabilir ama en para finansbankın şubesi gibi diyorlardı.
    bekleyip göreceğiz anlaşılan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

Arkadaşlar bu NUVO ile ilgili birşey göremedim, NuVO kart ViSA, dahil oluyordur mutlaka ama katılım için sms falan gerekli midir ki

görünürde olmayacağına dair bir şey yok.zaten vermeyecek olsalar telefon bombardımanı ve BDDK ya şikayet ederim

Hocam olmasına olur tabi visa kart ama sms falan istiyormu acaba banka katılım için

• Finansbank visa kredi kartımla 3 alışveriş yaptım sonuncuyu dün yaptım bu arada, kod gönderilmedi belli bir süresi var mı ya da yapmamız gereken birşey?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.