Şimdi Ara

Mainim dışında oynayamıyorum KORKUYORUM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mainim support artık sıkıldım milletin laflarından, jungle oynuyorum arada ama normal gamede bir champ alıcaksam onu en az 2-3 kere özel oyunda oynuyorum ve korkuyorum macta feedlerim diye , bu sıtalar mide sardım biraz hayatımda solo 1-2 kere oynadım varmı benim gibi laneinden sıkılıp baska la eye gecmeye korkayan taktik alıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende hep adc oynarım başka lanede yapamıyorum hele menzilli olmayan champlarda hiç oynayamıyorum rakip dürtüyor ben feedlicem diye kule altı kalıyorum bu sefer farm sıkıntı oluyor.

• support oynarken kendimi çok rahat hissediyorum ama bende senin gibiyim başka lane'lerde çok zor belki olursa mid'te belirli hero'larla yapabiliyorum
  • kendimi mid lane ve top lane de geliştirdim ama diğer lanelerde bir kaç şampiyonu oynayabiliyorum yetiyor. Öyle yapabilirsin illa bütün hepsini oynayacak halin yok mesela mid ve top da her şeyi oynayabiliyorum diyelim.

Jungle olarak jarvan vi pantheon oynuyorum
    supp olarak sona nami
    adc olarak graves jinx

sende böyle yapabilirsin kimse maininin dışında ki şampiyonları çok iyi oynayamaz. Normal maçta da feedlemekten çekinme yani bilerek feedle demiyorum elinden geleni yap feedleye feedleye öğrenilir bu oyun.
  • eğer sup oynuyorsan diğer lane'lerden korkuyorsan çok güzel seçenekler var.

lulu ve karma mid ikisi de karşıdakilerin pek görmedikleri ve neler yapabileceğini bilmedikleri karakterler.çok rahat bunlarla oyun da taşırsın istediğini yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kramers Lawyer

eğer sup oynuyorsan diğer lane'lerden korkuyorsan çok güzel seçenekler var.

lulu ve karma mid ikisi de karşıdakilerin pek görmedikleri ve neler yapabileceğini bilmedikleri karakterler.çok rahat bunlarla oyun da taşırsın istediğini yaparsın.
    quote:

Orijinalden alinti: Sanctus,Espiritus!

eger sup oynuyorsan diger lane'lerden korkuyorsan çok güzel seçenekler var.

lulu ve karma mid ikisi de karsidakilerin pek görmedikleri ve neler yapabilecegini bilmedikleri karakterler.çok rahat bunlarla oyun da tasirsin istedigini yaparsin.

Adam haklı. Az önceki maçta Alistar oynuyordum, karşı midde Karma vardı, bizim midde Syndra. Karma herkese tek atıyordu, bana bile. Syndra korkudan Karma'ya tek atıyordu. Karma bana focuslanınca ulti atıp kurtuluyordum. Karma midde güçlü bir pick.

• Prience kullanıcısına yanıt
    Korkmamak için tek yapman gereken oyunda eğlenmene bakman bro bunun başka bir çaresi yok

• supportla yensekte yenilsekte hiiiç laf yemem kafam rahattır.

-ward kıyağı
    mor takımsan keşiftaşıyla gelirken bir wardı mavinin yanındaki çalıya bir wardı drake'e at.
    mavi takımsan red buffı gösterecek şekilde bir ward at.
    12-15 civarı dış kulen işlevsiz kalacaktır. midlane'in yanındaki iki çalıya bir de baron önüne ward at.
    iç kulelere bd yapılacaksa kule altı bekle. Özellikle topdaki şampiyonun üstüne ve top kuleye sinyal at. Bu toptaki oyuncunun görmesini sağlayacak 2. kuleyi vermediği için mutlu olacaktır.
    pembe warda acıma özellikle akali - vayne gibi tfde görünmez şampiyonların bas kafasına wardı.

- unutma çektiğin şampiyonu sen kesemezsin
    - attığın lanternle birini çekemezsin
    - uluların tılsımı ile hızla adc'ni kaçırtamazsın

seninle uyumlu olmaları için sana güvenmeleri senin hareketlerini beklemeleri bunları takip etmeleri lazım.

• Normal gamede alis korkmana gerek yok.

• valla s3'de 3000 rankedim vardı her heroyu hep rankedde oynar hepte kazanırdım iyi falan oynardım korkmana gerek yok yani
  • support oynarken rahat hissediyorum. farm sıkıntım yok, kill alma sıkıntım yok, oyunu taşıma sıkıntım yok.

mid oynarken yine biraz heyecanlanıyorum. tam kritik anlarda gank gelir diye çekine çekine gank yapıyorum. boş boş dürten minyondan bile daha az hasar veren rakiplere de uyuz oluyorum...

jungle oynarken ilk levellerde ya adamlar pusmuşlarsa diye heyecanlanıyorum. sonra korkma, sen vi sin/lee sin sin yakalanmazsın diyorum rahatlatıyorum kendimi.
  • Özetle oyun oynamaktan korkuyorsun :(
  • Gir oyna işte oyun oynuyosun
  • Normal maclarda dene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynamayi bilmeyen adam en rahat en kolay seyi aliyor oda support

• quote:

Orijinalden alıntı: hi im veritas

Oynamayi bilmeyen adam en rahat en kolay seyi aliyor oda support

Sen bronzun en iyi yasuo ve zed'i misin? Oynamayı bilmeyenler yasuo alıyor , support değil bunuda yaz bi yere

• quote:

Orijinalden alıntı: Prience

quote:

Sen bronzun en iyi yasuo ve zed'i misin? Oynamayı bilmeyenler yasuo alıyor , support değil bunuda yaz bi yere

Şunu belirteyim ben bronz değilim gold 1 ligindeyim ve ben hiç bi şekilde en iyi zedim yada yasuoyum demedim kendi düşüncemi belirttim seninlede tartışmak istemiyorum hadi iyi günler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prience

quote:

Şunu belirteyim ben bronz değilim gold 1 ligindeyim ve ben hiç bi şekilde en iyi zedim yada yasuoyum demedim kendi düşüncemi belirttim seninlede tartışmak istemiyorum hadi iyi günler

Supportu bilmeyen oynat diyorsun , midde soloda ölünce supporta laf edenler gördüm ben biraz Mata Yellow star izle.

• Kucukken gta san da catismaya girmek icin bin dakka beklerdim korkudan cesaret gelsin diye

Sense bu veledlerinoy ununu bozmaktan korkuyorsun dal gitsin. Ne dediklerini umursama al katayi damage manyagi yap. Korkacak bisi yok oyun bu

• Prience kullanıcısına yanıt
    Benim de mainim support, 2. lane im de mid. Oyun oynamayı bilmeyenler support oynuyo diyenler devam etsin demeye çünkü onlar supportun amacının ne olduğunu bilmiyor. Karşında bir zed, bir rengar varsa ve oyunun 30-35. dakikalarındaysan o yanındaki adc ya da apcyi onlardan koruyabilmek ne güçlü refleks ve ne hızlı eller istiyor hiç biliyor mu? O anda o adcnin yaşadığı korkuyu sen de yaşıyosun böyle sanki onun annesiymişsin de sen doğurmuşsun gibi :D support oynamak aslında en önemli görevlerinden biri sonuçta madem öyle olsaydı adc için de hiçbir işe yaramıyo sağ tıklıyo nasılsa düz vuruş sadece derdik ama hepsinin bir görevi var hepsinin iş yaptığı yerler var. Tabi TRde support denilen şeyi hep son pickte görmemize sebep olan gereksiz tiplere göre support ne işe yarar ki gidip darius support yapsın onlar hani çekiyo ya sonuçta o da support hem fazla hasar da vuruyo lane i kazandırır dimi (!)

Senin dediklerin gibi düşünmüyor değilim ama her şey senin elinde olmuyo haritadaki görüş önemli işte bunu bazılarının gereksiz gördüğü supportlar dışında ne yazık ki kimse yapmıyor bence bunu düşünerek oyna öncelikle mid lanede isen kesinlikle 2 görünmez, 1 tane görüş totemini al ve mavi takım kırmızı takım hangi takımdaysan ona göre görüşlerini yerleştir, bu karşı ormanın derinliklerine olabilir. Bu emin ol sadece sana değil tüm takımına bir görüş kazandırır yani takımın karşı ormancının nerde olduğunu görürse ona göre daha rahat takaslara girebilir, senin ormancın ona göre bir global görev yapabilir, baskın yapabilir , karşı baskına gidebilir. Normalde takımlardaki ormancı ve destek oyuncularının görevi de sürekli haritayı kontrol edip takımdaki diğer herkesi nerede neler olup bittiğine dair uyarmak zaten eğer harita kontrolünü ele geçirirsen takımına da bu konuda gerekli uyarıları yaparsan bu korkuların gerçekleşmez ve takımına da büyük bir avantaj sağlarsın. Benim düşüncem bu şekilde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.