Şimdi Ara

SAHİBİNDEN TEMİZ İPHONE 4S 16GB FULL KUTULU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SAHİBİNDEN TEMİZ İPHONE 4S 16GB FULL KUTULU
    ACİLLLL...iphone 4s 16 gb 600 tl den 530tl den de 500 tl SON FİYATTTT elden teslim temiz full kutu 7.1.1 jblack li tüm uygulamlar marketten bedavaa daha ne olsun... Bugune kadar tamır gormemıs wifi çekim problemi olsun, home power ,tuslarında hiç bir problem sorun yoktur! kısacası almak istiyen gönül rahtlığıyla bakar inceler okadar eminim ki ürünü almadan gitmezzzzz :))

ÜRÜNÜN YANINDA ŞARZ ALETİ+USB KABLOSU+KITAPCIKLARI+İĞNESİ kENDİ ORJINAL KUTUSUNDA TESLİM EDİLCEKTİR... üRÜN KOZMETİK OLARAK 10/8.8 Rahat Alır... :))

Satıs şişli civarı elden teslim olması şeklinden yanayım, Yok şehir dısındayım hatta taksit yaparmısınız dersenız once havale yapılır + komisyon seklınde urun oyle gonderılır yada bır tanıdıgınız bana karsı yonlendırılır. Takas Kesınlıkle dusunmuyorum Saygılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-acill-ilk-sahibinden-temiz-iphone-4s-16gb-full-kutulu-204127764/detay/
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklığı vs var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

Kulaklığı vs var mı?

Kulaklık hıjen konusundan temız gormedıgımden ılana eklemedım yok dedım kulaklıh harıc kutusundan kitapcığına iğnesine kadar herseyı mevcut...
  • PM..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.