Şimdi Ara

Dragon Age: Inquisition, BioWare Tarihinin En Başarılı Çıkışını Yaptı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Geçtiğimiz senenin en başarılı oyunlarından Dragon Age: Inquisition, The Game Awards'ta da yılın oyunu seçilmişti. Electronic Arts oyunun satışlarıyla ilgili her ne kadar ayrıntılı bilgiler paylaşmamış olsa da, Dragon Age: Inquisition'la ilgili önemli bir bilgiyi açıkladı.

Yapılan açıklamalara göre Dragon Age: Inquisition, BioWare tarihinin en başarılı çıkışını yapan oyunu oldu. Buradaki başarıda kastedilen şey tabii ki oyunun satışları. Dünya çapındaki mecralarda 200'den fazla Game of the Year ödülü alan oyunun senaryo bölümünün 113 milyon saat boyunca oynandığı belirtiliyor.

• oynayanlara sorum skyrimden daha mı ıyı bı oyun olmuş ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vergosa

oynayanlara sorum skyrimden daha mı ıyı bı oyun olmuş ?

evet

• quote:

Skyrimle yarışabilmesi için aynı seviyeye gelmeleri lazım kısacası siklet farkı var ve Bethesdayı rpg konusunda bu 100 yıl boyunca kimsenin geçebileceğinide düşünmüyorum:)

• quote:

Kesinlikle Hayır.

• Oyun hakikaten güzel ama Elder Scrolls serisi başkadır.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Illuminati sağolsun nolcak :/
  • Skyrim vanilla haliyle çok iyi bir oyun değil zaten, ama modlanabilmesi ve çıkan modlar onu harika bir oyun yapıyor. Inquisition'u şu an modsuz oynuyorum ve Skyrim'i modsuz oynadığım zamandan çok daha fazla keyif aldım, keşke modlanabilir yapsalarmış şu oyunu o zaman muhteşem olurdu.
  • Skyrim'i de oynadım, Dragon age 'in tüm serisini de oynadım bence skyrim'le yarışamaz bu oyun. Skyrim oynarken özgürsünüz istediğiniz herşeyi yapabiliyorsunuz. Inquisition'ın Skyrim'den daha iyi olduğu ne var diye düşünüyorum, grafiklere girmezsek senaryo anlatımı dışında aklıma birşey gelmiyor. Skyrim'İn o sınırsız açık dünyası yeter arkadaşlar.

Inquisition'a başlamadan önce Skyrim oynuyordum RPG olarak. Kontroller çok kısıtlı geldi bana ve bahsettiğim gibi Skyrim'deki özgürlük hissini kaybettim.

• Skyrim ne kadar müthiş bir oyun olsa da RPG ögeleri çok zayıf ve kötüydü. Dragon Age bu konu da çok daha başarılı. Ayrıca BioWare'in en iyi oyunu Mass Effect 2 bence.
  • Gördüğüm kadarıyla oyuna hakim çok sayıda arkadaşımız var biri bana nereden veya nasıl red lyrium temin edebileceğimi söylerse çok memnun olurum şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Gördüğüm kadarıyla oyuna hakim çok sayıda arkadaşımız var biri bana nereden veya nasıl red lyrium temin edebileceğimi söylerse çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

Storm coastada var ama ikinci etapında açılıyor o mağra belli bir bölümünü bitirdikten sonra karargahta oraya ajan gonderdıgınde o mağara açılıyor oradan temin edebilirsin başka yerlerde de bu şekilde var

• Hiç boşuna tartışmayın 2side pahabiçilemez Rpg oyunuları.. Gözü kapalı oynarım..

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCustomizer

Skyrim'i de oynadım, Dragon age 'in tüm serisini de oynadım bence skyrim'le yarışamaz bu oyun. Skyrim oynarken özgürsünüz istediğiniz herşeyi yapabiliyorsunuz. Inquisition'ın Skyrim'den daha iyi olduğu ne var diye düşünüyorum, grafiklere girmezsek senaryo anlatımı dışında aklıma birşey gelmiyor. Skyrim'İn o sınırsız açık dünyası yeter arkadaşlar.<br><br>Inquisition'a başlamadan önce Skyrim oynuyordum RPG olarak. Kontroller çok kısıtlı geldi bana ve bahsettiğim gibi Skyrim'deki özgürlük hissini kaybettim.

Skyrimle yarışması imkansız dediğin gibi dragon age oynarken hep bir tarafın boş olduğu kanısına varabiliyor insan oyun güzel kötü diyemem ama bir boşluk söz konusu dragon age de cave olayı gercekten çok basit olmuş skyrim mağaralarından ruinlerin 1.5 saatte çıktığımı bilirim dragon agede malasef öyle bir şey yok ayrıca ana görev bitince npclerin konuşmaları bile bitiyor :D neden öyle bir sey yapdılar anlamış değilim

• inquisitor' ın emekliye ayrılmasıda nedir oyle bir dunyada inanılacak gibi değil :D

• Skyrim'i geçebilecek tek oyun The Witcher 3 olabilir.
  • Skyrim çok ayrı Dragon Age çok ayrı. İkisinin de tadı farklı, ikiside lezzetli. İkisini karşılaştırmayın artık bu pizza ile iskenderi karşılaştırmak gibi. Kabul edelim ikiside muhteşem oyunlar ne skyrim Dragon Age'in yerini alabilir ne de Dragon Age skyrim'in yerini alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necrospiritus -- 28 Ocak 2015; 6:42:08 >
  • quote:

Dragon Age: Inquisition tamamını toplasan skyrimin yan görevleri kadar bile etmez. Dragon Age: Inquisition da adam gibi bir tek ana senaryo var, o da sonu sönük bir final ile bitiyor. yan görevler fazla yanda kalmış. Senaryo bitince oyunda bitiyor büyük ölçüde. RPG ögeleri skyrime göre daha zayıf. Skyrim de yaşan dünya hissiyatı daha fazla. Kısaca skyrim gibi bir efsane daha da gelmez boşuna beklemeyin.

• bunun tek sebebi oyun yok ortalarda...
    geçen nesilde her yıl tonlarca güzel oyun çıkardı.. ve çıkan oyunların sayısı fazlaydı..yeni nesilde oyun yok... yok ya.. tek tük... skyrimde goty dragon age: inqusitionda goty..
    ama dragon age.. normal bir oyun.. çok güzel bir oyun değil.. bildiğiniz normal bir oyun.. bırak skyrimle karşılaştırmayı.. dark souls serisi ile bile karşılaştırmam.. oynanış hiç sende değil.. mmo gibi skill bas sadece..

• Oyun o kadar iyi değildi bence oyun boyunca yok ordu topla buyuculeri veya templarları yanına al skyholdu geliştir bunun oyunun sonuna hiç bir etkisi olmadı mass effect 2 deki gibi sonuçları olsa daha guzel olabilirdi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.