Şimdi Ara

2014 Aralık ve Toplamda 2014 Satışları. Lider kim oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aralık 2014 ve toplamda 2014 yılı satışları belli oldu. Hyundai i10 ve Passat sınflarının satış rakamlarını alt üst etti.

Toplam satışta model bazında rekor ise Fluence'de. Çok az bir farkla Linea'yı ikinciliğe itmiş.

(EDC çift debriyaj teknolojisini kullanıyor ve özellikleriyle çığır açıyor.)

(Veriler: Tulu Darıcan'a teşekkür.)

• Ford sorunsuz dizel-otomatik getirirse ve fiyatta VW'le yarışmazsa satış rekorları kırar.

Courier satışları Fordu bile şaşırttı.
  • Corolla sürpriz yaparak yılı üçüncülükle kapatmış.
  • Passat a %10 indirim yaptılar.. Olacak o kadar..
  • Hyundai i10'nu B sınıfı niyetine alıyorlar galiba.

En yakın rakibiyle aralarda dağlar kadar satış farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Passat a %10 indirim yaptılar.. Olacak o kadar..

% 10 işi değil hocam, birçok marka ve model yıl sonunda çeşitli kampanyalar yaptılar ancak sınıfına bu kadar ezici üstünlük sağlayan başka marka yok. Adamlar peşinden gelen 4 rakibinin toplamı kadar satmış neredeyse, D sınıfını açık ara domine eden bir marka oldu passat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yollarda en çok fluence görüyorum, yer gök fluence, her yerden fluence fışkırıyor, kapıyı açsan arkasından fluence çıkıyor
  • Koç çalışanları fordları %20 indirimli aldılar. Askeri personel keza Renault da aynı kampanya.. Bu rakamlar gayet normal geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

yollarda en çok fluence görüyorum, yer gök fluence, her yerden fluence fışkırıyor, kapıyı açsan arkasından fluence çıkıyor

Tum askeri personel fluence ve clio aldı. Bir de filoda indirim var. 90 lık fluenceler kapladı heryeri bu yuzden. Ama 110 luklar pek yok piyasada
  • SuperB yazmak da nedir? Skoda yeni bir model mi çıkardı da haberimiz yok...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu accent blue ve lineanın c sınıfında yer almasından sıkıldım artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

yollarda en çok fluence görüyorum, yer gök fluence, her yerden fluence fışkırıyor, kapıyı açsan arkasından fluence çıkıyor

harbiden linea ve fluence görmekten midem bulandı artık hoş da değil tasarımları
  • Bu listeleri nereden aldınız? listenin tamamı yok mu? Seat ibiza yı ve Kia Rio yu merak ettim mesela

• şirketlerin cogu fluence aldı yada kiralamalarda bu aracı tercih etti.

Bence bu sene hyundai 'ler satış rekoru kıracaktır. özellikle i20
  • mathematician_01 kullanıcısına yanıt
    1.4 tsi manuel comfortline ları %10 indirimle verdiler..
  • udmexpert U kullanıcısına yanıt
    %20 çok yüksek iyi indirim yapmışlar.. Şimdi ortaya çıkıyor araçları kimin neden topladığı ekim,Kasım ve Aralık aylarında. Normal alıcılara yazık.. Bir enayi biziz.. Ford çalışanları 2 sene sonra iyi karla satıyolar, aynı şey Renault içinde geçerli.. Yazık valla yazık. Normal vatandaşın araç alması için enayi olması lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 28 Ocak 2015; 0:57:31 >
  • quote:

1.4 tsi manuel comfortline ları %10 indirimle verdiler..

Doğrudur hocam, yanlış anladınız. Benim demek istediğim sadece % 10 indirim olduğu için insanlar passat'ı tercih etmiyor, indirim olmasada D sınıfında açık ara en çok satan marka oluyor.

• Vay be, Dacia bile listelere girmeyi başarmış.
    Hyundai Accent Blue'nun bile piyasa yaptığı listeye Fiat Bravo giremiyor ya ne diyeyim. Fiat hala 500L üzerinde falan dursun. En iyi arabasına, en çok piyasa yapacak arabasına önem vermiyorlar. Linea'nın satışlarını düşürmek istemiyorlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

quote:

Passat a %10 indirim yaptılar.. Olacak o kadar..

% 10 işi değil hocam, birçok marka ve model yıl sonunda çeşitli kampanyalar yaptılar ancak sınıfına bu kadar ezici üstünlük sağlayan başka marka yok. Adamlar peşinden gelen 4 rakibinin toplamı kadar satmış neredeyse, D sınıfını açık ara domine eden bir marka oldu passat.

Var i10, gözlüklerini çıkarıp tekrar bak istersen. Sınıfına bu kadar ezici üstünlük için i10'a bakmalısın.
  • Fluence, linea filo deniyor ama filo olmasa da çok satıyor araçlar aileler de tercih ediyor.
    Passata ve i10a helal olsun.
    İnsanlar i10 u neden tercih ediyor anlamadım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.