Şimdi Ara

Kötü takımlara yenilmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Diyarbakır Belediye takımıyla oynuyorum.

Yüklen-Çok akıcı

Talimatlar:
    Kısa pas
    Rakip ceza alanına kısa pasla gir
    Bekleri ileri çıkart
    Mevkinizden ayrılmayın
    Geniş alanda oyna
    Presi azalt
    Kaleciye pres yap
    Yüksek tempo
    Daha Disiplinli oyna

Bazı zıtlıklar var talimatlarda biliyorum.Bilerek yaptım çünkü böyle daha başarılıyım.Ama çoğu küçük takımla ya berabere kalıyorum yada yeniliyorum.2.lig kırmızı gruptayım,Giresun(ptt liginde) bana 7 tane attı.Kendi ligimde Denizlispor bana 6 tane attı (Ben 3. Denizli 8.) Sarıyespor'la berebaere kaldık ama bana 5 tane attı (Ben 3. Sarıyer 8.) Gümüşhane de 4 tane salladı ama onla da berabere kalmıştım (Ben 4. Gümüşhane 9.)

Benim önümdeki takımların çoğuna 3-4 atıyorum,ertesi hafta 3 4 hatta 5 sıra arkamdaki takımdan 4 5 yiyorum.Sıkıntı nerde sizce beyler ?

• yüklen oynadığın içindir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüklen, çok akıcı talimatları yerine kontrollü ve akıcı talimatlarını kullan. Bu sayede savunmada fazla açık vermezsin ve top sende kalır. Ayrıyetten topa sahip ol talimatını da uygula derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Yüklen, çok akıcı talimatları yerine kontrollü ve akıcı talimatlarını kullan. Bu sayede savunmada fazla açık vermezsin ve top sende kalır. Ayrıyetten topa sahip ol talimatını da uygula derim.

Tamam sağol hocam denicem
  • Yüklen talimatı geriye düştüğünüz maçlarda maçı çevirmek için kullanılır genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesela Yani

Yüklen talimatı geriye düştüğünüz maçlarda maçı çevirmek için kullanılır genelde.

Yukardaki arkadaşın dediğini yaptım ilk üç maç 2 beraberlik 1 mağlubiyet aldım.Yüklen-Çok akıcı yaptım 4 maçtır yeniyorum.Yani senin o dediğin senin taktiğindir.Bu da benim taktiğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.