Şimdi Ara

Reptile'ın Mortal Kombat X'te Bulunacağı Onaylandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Son zamanlarda Ed Boon tarafından verilen ipuçları Mortal Kombat X'te bulunacak olan iki yeni karakterin bu hafta açıklanacağını gösteriyordu. Söylendiği gibi de oldu, bu karakterlerden ilki tanıtıldı.

Mortal Kombat oyuncularının aşina olduğu Reptile, Mortal Kombat X ile birlikte geri dönüyor. Karakter için özel olarak yayınlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Smoke de olur inşallah

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Dolunay olmadan çıkartamıyoduk.. Gizli o Gizli

• Dolunayın önünden noel baba veya süpürgeli cadı geçmesi lazım 2 roundda flawless alınmalı fatality çekilmeli ve asla block tuşuna basma. Sonya ve scorpionla oynuyosan asla çıkmazdı.

Severim reptile'ı hız karakteridir tüm mk serisinde fatalitylerini sevmesemde oynanışı aşırı keyiflidir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 10 dakika önce üyelik aldım şimdi kullanıcı adı veya şifresi yanlış diye hata alıyorum! Ve başka karakterler varken bunu mu gösterecek bu ne ya?
  • çok güzel

• Herifler resmen eski tadı yakaladılar helal olsun.

• Ben kuma,panda,mokujin,kanguru jack,solomon grundy,batman,joker falan bekliyorum duyurulmadı galiba onlar daha,umarım onlarda eklenir.Şöyle bir tekken injustice kombat oynarız.
  • Arkadaşlar söylentilere göre bu serinin son oyunu olacak.Peki bu doğrumu?
  • vay be, reptile'ı özlemişiz resmen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.