Şimdi Ara

iOS 8.2 yayınlandı (Gelişmeler Burada) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
6
Favori
17.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Ayarlara gir ordan genel ordan da kullanima girip alani yonetten guncellemeyi gorursun ona tikla sayfa acilinca silmeye tikla islem tamamlanir ama ana sayfanda ki kirmizi renkli 1 balonu silinmez bilgin olsun. veysele katiliyorum +1

Hallettim hallettim sağolun. Nazar boncuğu niyetine dursun oda orda, ağırmayan başımızı ağırtmayalım şimdi hiç güncellemeydi falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google Chrome kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle hemen guncelleyende yeni guncelleme aliyor hic guncelleme yapmayanda ayni o yuzden hic gerek yok boyle devam et bir sure :)

• Ben de güncelledim, telefon bariz bir şekilde hızlandı, bir sorun çıkmaz da kullanırım umarım..
  • Arkadaslar ipod touch 5 e yukleyen var mi? Onerir misiniz?

• 6 kullanıcısıyım...En bariz belli olan wi fi kopmalarının sonu gelmiş görünüyor...Güncellemeden beri farketmedim hiç koptuğunu...Arama geldiğinde yarım saniye kadar geç düşme olayı aynen devam ediyor bi değişim olmamış...Şarj ile ilgili hissetiren bi durum yok aynı gibi 8.1.2 ile...

Edit : Şarjı içiyor !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melawen06 -- 30 Ocak 2015; 1:47:56 >
  • Ip5 cihazima kurdum appstore da Turkiye magazasinda uygulama yok gozukuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6plus hızlandı

• %61den 59 a düştü

• Hafta sonu geçecem ben bu yorumlar faydalı oluyor ama suyunuıkaranda var

• Şarj berbat 100 den 88 indi sakın yüklemeyin

• iphone 5s 16 gb telefonum var dün akşam itunes ile 8.1.3 versiyonu yükledim bu versiyonu yükledikten sonra ana ekranda parmağınızla yukarıdan aşağı çektiğinizde karşınıza gelen bildirim merkezi menüsü ile aşağıdan yukarıya çektiğinizde ekrana gelen denetim merkezi artık gelmez oldu bu sorunu yaşayan var mı varsa nasıl çözerim
  • alper492 kullanıcısına yanıt
    hiç güncellememek en iyisiymiş bende air 2 yi ilk aldığımda şarjı ilk fullememde 12 13 saatti 8.1.2 ye geçtim 9 saate düştü maximum 8.2 beta 4 e geçtim 10 saat maximum
    bundan sora yakaladığım ilk kararlı sürümde kalıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banrion

6plus hızlandı

+1
  • Jb yoksa ben de yokum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcevatsener

İphone 4s'e babamın telefonuna yükledim. Klavye tıklamaları, kilit ekranı sesleri açık olduğu halde çıkmıyor. Telefonu aradığım zaman sıkıntı olmuyor çalıyor. Ayrıca sesi açıp kapatmaya çalıştığım zaman zil sesi yazan yerin altındaki barda bir şey görünmüyor. Yardımcı olabilicek var mı? Apple şu anda son yıllardaki en kötü performansı sergiliyor.

Wifi ile güncellediyseniz böyle sorunlar ortaya çıkabilir. iTunes'a bağlayıp ordan restore edin.
  • Parmağım kırılaydı da o 8.1.2 güncellemesine tıklayamasaydım telefon 8.1'deyken. Niye böyle bir şey yaptım bende bilmiyorum ama 8.1.3 8.1.2'den daha iyi olduğunu anladım. Bundan sonra adam akıllı düzgün bir sürüm çıkana kadar ve şu kullanım süresini düzelene kadar ben 8.1.3'de kalacağım, daha fazla uğraşmak istemiyorum çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baba Yaga -- 29 Ocak 2015; 10:05:59 >
  • plus a yükledim gayet iyi

• 8.1.3 ile Iphone 6 Plus'da şarj süresi 2 şer 2 şer düşmeye başladı 8.1.2 de böyle bir sorun yoktu, wifi üzerinden güncelledim ve arama geldiğinde 1-2 sn çalmaya devam eden zil sesi sorunu devam ediyor..
  • yeah4everr kullanıcısına yanıt
    aynen kardeş. geri dönme imkanım olsa 7.0.6ya dönerim ama yok :D 8.1.3e geçmedim bekleyeceğim.
  • Ben ip5 kullanıcısıyım. Cihazımda 7.1.1 Sürümü yüklü hala. Sizce 8.1.3'e geçmeli miyim ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.