Şimdi Ara

2015 VW Passat 1.6 TDI DSG Testi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
2
Favori
19.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En az VW fanboylari kadar asırı anti vw ciler var bu forumda.Tamam kabul ediyorum sorunlu,pahalı,satış sonrası destek az ama bu adamların yaptıgı iyi şey yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu dışı, BOŞ ve GEREKSİZ mesajlar silinmiştir....

Silinen mesajlar benzeri mesaj yazmaya devam eden üyelerin her mesajına uyarı cezası talep edilecektir...

Umarım yeterince açık ve anlaşılır ifade etmişimdir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Honda Civic Hb Dizel...120 Bg-300 Tork...
     2015 VW Passat 1.6 TDI DSG Testi

Selam kardeşim.

Nasıl memnuniyet devam ediyor mu Samuray la :)

Selam dostum,

Cok sukur Bir sorunumuz yok Samurai ile :))

Oldukca memnunum gercekten...Hem yakit hem performans 10 Numara arac..

Nisan da Makyajlisi gelecek, Bayagi bir degisiklik olacak Tasarim da..

Daha sportif olacak, gelsin bakalim takas edebilirim Dostum...Sen nasilsin Umarim keyifler yerindedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

quote:

Orijinalden alıntı: ttfvol

Vitesin etrafindaki kareler dugmemi sayet dugme ise neden o kadar bos :s

o kareler fakirligin simgesi..ne kadar bos kare varsa o kadar fakirsiniz demek : )

Yazik ya 100 binlik arabadaki eziyete bakarmisin. Vergiden dolayi devletemi saydirsak yoksa bunu ulkeye getirip bu halde satanami bilemedim simdi..

• Highline incelemesi yapmıştım, konusunu da açmıştım. Onu beğenmemek gerçekten zor ama mevzu Comfortline olunca aynı düşünceler maalesef geçerli olmuyor. Arada bu kadar fark olmamalı..

• Incelemeyi yapan neden açmamış konuyu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sadri.abi

Incelemeyi yapan neden açmamış konuyu ?

İncelemeyi yapan arkadaş ve yanında bir kaç kişi yaklaşık 1 ay önce kendi istekleriyle uzaklaştırdılar kendilerini.

Konuya dönersek, araban tekrar hayırlı olsun ENES. Güzel inceleme olmuş.
  • quote:

Selam dostum,

Daha sportif olacak, gelsin bakalim takas edebilirim Dostum...Sen nasilsin Umarim keyifler yerindedir ?

Çok şükür, biraz geçmeyen öksürük hapşırık biraz inşaat sektöründe durgunluk dolayısı ile sıkıntılar.. Ama yine de şükür.

Honda bu modeline çok titizleniyor dikkatimi çekiyor, sanırım makyaj ile daha gelişmiş far sistemi de sunulacak.
  • esmerce kullanıcısına yanıt
    02 Martta type-r bomba gibi geliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: kahraman202

02 Martta type-r bomba gibi geliyor..

Oo iyi, az kalmış.

Sürüş ve motor tekniği ile merakla beklediğim bir model, bakalım diğer rakipleri ile pistte nasıl bir duelloya girecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

Selam dostum,

Çok şükür, biraz geçmeyen öksürük hapşırık biraz inşaat sektöründe durgunluk dolayısı ile sıkıntılar.. Ama yine de şükür.

Honda bu modeline çok titizleniyor dikkatimi çekiyor, sanırım makyaj ile daha gelişmiş far sistemi de sunulacak.

Cok gecmis olsun Acil sifalar..

Makyajli kasa da bayagi bir degisiklik bekleniyor Neon Stop ve farlar, Body kit halleri vs vs..

Bakalim bekliyorum ama fiyat konusun da pek umitli degilim acikcasi...

Su an 80.000 Tl fullu...Cam tavan yok,xenon yok, Dokunmatik ekran yok...

Yeni kasa ucar gider fiyat olarak...

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Sağolasın,

Özellikle xenon eklenmesi iyi oldu; kardeşime Golf 7 TSI alırken Civic de çok aklımızda kalmıştı çünkü marka, motor ve farklı tasarım bize daha çekici geliyordu ancak Vw bu çekişmeyi xenon + bize çok çok yakın satış/servis noktası ile az farkla kazanmıştı :)

Fiyatlar umarım uçup gitmez, hakkında hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emonda

ben şuan polo 6r kullanıyorum ,bir farkı yok o zaman aydınlatma açısından ,,,

bende yeni poloda var yeni passatta, passatın halojenı daha iyi aydınlatıyor test sürüşü öneririm.
  • Tartismaya gerek yok vw bos da olsa satar, bu kadar alacak adam varken satilir

• quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Vetesnes'e selamlar. Çok severim kendisini. Ancak bu kokpit böyle sanki yarım kalmış gibi.. Comfort buysa trend kim bilir nasıldır..

Geçen konuda biri vardı prestij falan diyordu.. İstediği marka imajı olsun.. İstediği kadar 2.eli olsun bu kadar yavan bir konsolla yetineceksem. En azından gider Japon aracı alırım. MAzda hariç hepsi yavan ama en azından sağlam.. 100bin para verip her sabah bu tv paneli grisi görüntüyü görmek istemezdim.

Açıkçası ben de gösterişli panelleri sevmem ama Comfortline çok düz kalıyor. Aşağıdakinin tasarımı tercihimdir.

saab içide içmiş yani insan keşke demiyor değil

• quote:

Orijinalden alıntı: onzy

quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Vetesnes'e selamlar. Çok severim kendisini. Ancak bu kokpit böyle sanki yarım kalmış gibi.. Comfort buysa trend kim bilir nasıldır..

Geçen konuda biri vardı prestij falan diyordu.. İstediği marka imajı olsun.. İstediği kadar 2.eli olsun bu kadar yavan bir konsolla yetineceksem. En azından gider Japon aracı alırım. MAzda hariç hepsi yavan ama en azından sağlam.. 100bin para verip her sabah bu tv paneli grisi görüntüyü görmek istemezdim.

Açıkçası ben de gösterişli panelleri sevmem ama Comfortline çok düz kalıyor. Aşağıdakinin tasarımı tercihimdir.

saab içide içmiş yani insan keşke demiyor değil

Benim sevdiğim kokpit tarzı böyle. Hem spor hem de şık. Fazla gösterişe kaçmayan hoş bir havası var. Tabi bunlar Türkiye pazarında ancak bakmalık aletler, öyle almak falan herkesin harcı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stand Alone -- 29 Ocak 2015; 17:03:29 >

• Aracın yeni kasasında cab backward tasarım anlayışı uygulanmış.
    Bu tasarın anlayışında ön tekerler ön tampona arka tekerler arka tampona yaklaştırılmış.
    Bagaj hacmi gerçekten çok etkileyici 586 lt.Bu sınıfta bu kadar büyük bagaj yok.
    Ön konsol seçkin bir görünüşe sahip.
    Havalandırma ızgaraları konsolu boydan boya kaplamış.
    İnce bir ayrıntı ama perspektifte bütünlük sağlanmış.
    Konsolun üst kısmında ve orta kısmında yumuşak plastik kullanılmış.Dokunma hissi yüksek.
    Ama aynı şeyi en alt kısım için söylemek mümkün değil.
    Rahat,ayarlanabilir ve yormayan koltuklar var.
    Eşya gözleri ve cepler yeterli.Orta boy torpido gözü mevcut.
    Yalıtım iyileştirilmiş.
    Bağımsız süspansiyon ve MacPherson kullanılmış.
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    TSI 150 olsa anca yola bakardın göremezdin bile yine iyi en zayıf motorlusuna denk gelmişsin VW passatın
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaceKıng26

TSI 150 olsa anca yola bakardın göremezdin bile yine iyi en zayıf motorlusuna denk gelmişsin VW passatın

En guzeli BMW 5.25xd Tsı Msi fark etmiyor gelene gecen tokat

Saka bir yana 150 lik gelse dedigin gibi olabilirdi

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    525XD tabiki öle olurdu aracınızsa çok güzel araç.TSI 150 de iyi ama Türkiyede kullanılan çoğu araçla gidebilecek bi araç birazda Soförlük ve gözü kara olunursa iş yapar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.