Şimdi Ara

BOSCH WAW28560 9KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALDIM BURNUMDAN GELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
12.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok sessiz diye büyük umutlarla aldığım çamaşır makinesi getirdik kurduk ama gel görki eski 15 yıllık arçelik ile ancak bu kadar ses çıkarıyor du. Değişim için başvurdum ama yetkili servis bu ses normal dedi. Sizce bu ses normal mi bende mi bi anormallik var?

http://youtu.be/jSopIlEK5Fo
    http://youtu.be/qrDJsoTUZtY
    http://youtu.be/pezzqMaIn5w
    http://youtu.be/Bbe9Z4oMrmU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nunkyy -- 28 Ocak 2015; 22:41:04 >

• nunkyy N kullanıcısına yanıt
    Cihazın sesi normal. Sadece çok dengesiz sıktığı için biraz tıkırdamış. Bana ayaklarından biri zemine tam basamıyor gibi geldi.veya yerdeki fayanslardan birinin altında boşluk var diye tahmin ediyorum. Ama Makineninizde bir sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

Cihazın sesi normal. Sadece çok dengesiz sıktığı için biraz tıkırdamış. Bana ayaklarından biri zemine tam basamıyor gibi geldi.veya yerdeki fayanslardan birinin altında boşluk var diye tahmin ediyorum. Ama Makineninizde bir sorun yok.

su terazisi ile ölçüledim fayanslar sağlam bu ses makinenin içinden geliyor alttan değil birde ikinci videoyu seyredermisin
    Diğer videoyu da izledim. Durulama esnasındaki videoyu. Onda bir sorun yok zaten. Ama çamaşırı biraz fazla doldurmuşsunuz hareket edemiyor kazanın içinde. Sıkmadaki fazla tıkırdamasını da buna bağladım ben.

Ek olarak moralinizi bozmak istemem ama ben was ve way serisini bu seriden hem daha kaliteli hem de daha sessiz buluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 27 Ocak 2015; 19:33:13 >
  • quote:

Diğer videoyu da izledim. Durulama esnasındaki videoyu. Onda bir sorun yok zaten. Ama çamaşırı biraz fazla doldurmuşsunuz hareket edemiyor kazanın içinde. Sıkmadaki fazla tıkırdamasını da buna bağladım ben.

Abi bu kadar tangurtu tungurtu normal öylemi? Peki bu makine nasıl sessiz çalışır? Hiç çamaşır atmasam sessiz çalışırmı ki
    Hiç çamaşır atmazsanız tabiki sessiz Çalışır :)) son sıkması da bu kadar tıkırtılı mı? Bir dahaki yıkamayı daha azamaşırla yapmayı deneyin. Çamaşır ıslandığında kazanın yarısını biraz geçecek kadar olsun. Böyle Yaptığınızda makine çamaşırı daha kolay dengeleyip daha az ses yapacaktır. Videodaki ses bana normal geldi çok dengesiz sıkmış çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 27 Ocak 2015; 19:42:44 >
  • quote:

Hiç çamaşır atmazsanız tabiki sessiz Çalışır :)) son sıkması da bu kadar tıkırtılı mı? Bir dahaki yıkamayı daha azamaşırla yapmayı deneyin. Çamaşır ıslandığında kazanın yarısını biraz geçecek kadar olsun. Böyle Yaptığınızda makine çamaşırı daha kolay dengeleyip daha az ses yapacaktır. Videodaki ses bana normal geldi çok dengesiz sıkmış çünkü.

Yok abi sabah nasip olursa hiç çamaşır atmadan çalıştıracağım bakalım ozaman da ne olacak? Sözüm ona bu makinede yük sensörü var dengesiz sıkmaması için ağırlık sensörü var . var oğlu var ama bosch servisi isen herşey normal. ben neden arçeliği attım ki?
    3. Eklediğiniz video da daha dengeli sıkmış ve çıkardığı seste de bir anormallik yok. Ara sıkmalarda vakit kaybetmemek için çamaşır dengesiz dağılmış olsa bile sıkmaya geçebilir. Makineniz de bir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 27 Ocak 2015; 20:42:21 >
  • Makine normal

• quote:

3. Eklediğiniz video da daha dengeli sıkmış ve çıkardığı seste de bir anormallik yok. Ara sıkmalarda vakit kaybetmemek için çamaşır dengesiz dağılmış olsa bile sıkmaya geçebilir. Makineniz de bir sorun yok.

tamam makine normal. keşke banada öyle gelse yaws bu sesi ne yapacağım ozaman sen bu sesten rahatsız olmaz mısın bu makineyi kullanacak olsan. Ben bu makinenin alt modelini beğendim sessiz diyede bunu aldım. şimdi konu hakkında ne kadar bilir kişisiniz bilmiyorum ama ben tüketici hakem heyetine yarın nasip olursa başvuru yapacağım bilirkişi göndermeleri için. EE siz bu normal diyorsunuz da bu sesi ne yapayım
    Hocam makinede beni rahatsız eden bir ses yok. Eski arçelik makinenizin modeli neydi de sizi bu kadar rahatsız etti bosch un sesi? Tüketici heyeti bilir kişi ile boşuna vakit kaybetmeyin. Çünkü makinenin çok yüksek bir sesi yok gerçekten. Siz beklentinizi çok yüksek tutmuşsunuz. Makinenin kurulu olduğu yer sanırım koridor. Ses yankılandığı için size çok fazla geliyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 27 Ocak 2015; 22:29:14 >
  • K-E-N-A-N K kullanıcısına yanıt
    Yaws ::))) şimdi bu ses çok değilmi ? birde teknik olarak makineden anlıyormusunuz
    Teknik olarak makineden anlamasam bu kadar emin ve ısrarcı konuşmam :)) boschun Almanya üretimi modeller her yönüyle benim favorimdir. Sizin eski arçelik makinenizin modeli neydi?

Valla eski makinenin modelini hatırlamıyorum. Zaten onuda bocsh makinemi getiren lojistik elemanı abi bunu bana verirmisin dedi. o aldı götürdü. Sağlamdı çalışıyordu ama gözü kapıdaydı. Sürekli kapıya yöneliyordu.:)) benim niyetim was24765 almaktı arkadaşım kullanıyor ve çok güzel bir makine waw28560 için bu yeni model dediler de ikna ettiler.
    bu arada bosch teknik servisi felanmısınız
    Keşke was24765 alsaydınız. Şu anki makinenizden daha üstün bir model. Bosch teknik servisi değilim onu da nerden çıkardınız?

KEŞKE ÖYLE YAPSAYMIŞTIM. NERDEN BİLEBİLİRİM BÖYLE OLACAĞINI. BİRAZ UĞRAŞACAĞIM BELLİ LAKİN İADE YADA DEĞİŞİM KONUSUNDA ISRARCI OLACAĞIM BU SES NE DERSENİZ DEYİN ÇOK NORMAL BİR SES DEĞİL
    Siz sesten rahatsız olmuşsunuz anladım bir şey de diyemem fakat makine de hiç bir sorun olmadığı için servis iade veya değişim yapmayabilir.

Zaten servis yapmıyor,gerçi yarın nasip olursa tekrar gelip bakacaklar ama ben tüketici hakem heyetine müracaat edeceğim, bilirkişi istiyeceğim.
    Şansınız zor gibi. Kolay gelsin :))

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.