Şimdi Ara

Düşuk elo için Jayce mi Riven mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorum gayet açik.Normalde mainim mid ve jungledir fakat 2 lanenin kaybedildigi bir oyunda oyun tasimak zor oluyor.Bu yuzden ust koridoru domine edebilecegim bir heroya ihtiyacim var.Siz hangini neden onerirsiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mid ve Jungle ile taşıyamıyorsan TOP Lane ile taşıman zor. Sen topa geçtiğinde de iki Lane feedlerse ne yapacaksın? Yada sadece mid feedlenmiş ama sürekli Roam atıyor?

• Riven.

• Riven oyunda en çok feedleyen ve afk kalınan champtır. Bunu ben demiyorum bir arkadaş bir siteden istatistik olarak göstermişti bunu şuan hatırlamadım siteyi
  • Riven oyna derim ama alışma süreci var biraz alıştıktan sonra ranked gir derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riven bence, tabi becerebilirsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: %100

Mid ve Jungle ile taşıyamıyorsan TOP Lane ile taşıman zor. Sen topa geçtiğinde de iki Lane feedlerse ne yapacaksın? Yada sadece mid feedlenmiş ama sürekli Roam atıyor?

Mesela ahriyle 6 0 gidiyorum lanede karsi adc 8 2 oluyor sonra tfler basliyor tek basima tasiyamiyorum.Lanende kill verirsin ama birak farmina oyna dimi ama adamlar o kadar ittiriyor ki jung oynarken gang atamiyorum

• jayce. adamlarda riven gibi ortaya atlayan heroları cezalandıracak bi takım varsa rivenla anca backdoor yaparsın. jaycele geride bile olsan 10 saniyede bir hayvani hasarı dürtme olarak verebiliyosun. tf lerde de çok işlevsel. ayrıca riven kadar zor ve sancılı bi alışma süreci yok

• Jayce.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarican10

quote:

Orijinalden alıntı: %100

Mid ve Jungle ile taşıyamıyorsan TOP Lane ile taşıman zor. Sen topa geçtiğinde de iki Lane feedlerse ne yapacaksın? Yada sadece mid feedlenmiş ama sürekli Roam atıyor?

Mesela ahriyle 6 0 gidiyorum lanede karsi adc 8 2 oluyor sonra tfler basliyor tek basima tasiyamiyorum.Lanende kill verirsin ama birak farmina oyna dimi ama adamlar o kadar ittiriyor ki jung oynarken gang atamiyorum

top lane oynasan ne yapabileceksin bu duruma?
  • Jayce derim ben low eloda.Çok seçilmiyor ve karşı koymayı bilen azdır tahminim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasus

• Low eloda tf öncesi kesişme 10dk sürdüğü için jayce

• Mid Jayce

• Low elo derken orda nasus mid yapsan gene taşırsın yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ireina Nadar

jayce. adamlarda riven gibi ortaya atlayan heroları cezalandıracak bi takım varsa rivenla anca backdoor yaparsın. jaycele geride bile olsan 10 saniyede bir hayvani hasarı dürtme olarak verebiliyosun. tf lerde de çok işlevsel. ayrıca riven kadar zor ve sancılı bi alışma süreci yok

Niye? Daha ilk oyunumda alistim rivene ve tasidim???

• quote:

Orijinalden alıntı: epikx

quote:

Orijinalden alıntı: Ireina Nadar

jayce. adamlarda riven gibi ortaya atlayan heroları cezalandıracak bi takım varsa rivenla anca backdoor yaparsın. jaycele geride bile olsan 10 saniyede bir hayvani hasarı dürtme olarak verebiliyosun. tf lerde de çok işlevsel. ayrıca riven kadar zor ve sancılı bi alışma süreci yok

Niye? Daha ilk oyunumda alistim rivene ve tasidim???

riveni sınırlarına kadar zorlamak için aa nın animasyonuyla skill animasyonunu kesmeli, skill animasyonunu aa ile kesmelisin. yoksa riven oynamak o kadar da zor değil, alnını klavyeye gömsen biri ölüyor zaten. jayce de karışık görünse de o kadar da zor değil. en fazla qe kombosu için q yu önce atıp e yi sonra atarsın , ya da ne bilim e yi yan tutup q yu saçma bi açıyla atıp adamı şaşırtırsın falan filan işte.

velhasılıkelam bu iki heronun tüm potansiyeliyle oynamak istersek rivende daha çok zorlanacağımızı söylüyorum

• Jayce senin ne kadar yetenekli olduğuna bağlı.

Riven oynayabiliyorum diyorsan, riven al.
    Jayce daha pro olan birinin elinde taşır.

En iyi iki top karşı karşıya gelse riven vs jayce de jayce alır.

• Riven al low eloyu bırak her eloda taşır yeni diamond oldum 31 maç 22 win.

• Mid riven derim.
    Soloya bulasma.
    Oyunun kaderini belirleyen mid ve jungledir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.