Şimdi Ara

The Witcher 3'ün Önerilen Gereksinimleri Oyunu 30 FPS'de Oynatıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     İki kez ertelenme yaşayan The Witcher 3, önümüzdeki Mayıs ayında çıkışını yapacak. Büyük merakla beklenen oyun hakkında geçtiğimiz günlerde bir basın etkinliği yapılmıştı. Bu etkinlikle ilgili röportajlar ve izlenimler de geride bıraktığımız günden itibaren gelmeye devam ediyor. 

Gry Online isimli Polonya tabanlı bir sitenin CD Projekt ekibiyle yaptığı röportajda yeni bilgiler ortaya çıktı. Sitenin edindiği bilgilere göre firmanın PC için belirlediği önerilen sistem gereksinimleri, oyunu en yüksek ayarda 30 FPS'de oynamanıza yarayacak. Röportajda CD Projekt yetkilisi, "Sanırım o sistem sizi 30 FPS'de oynatacaktır. Oyunun çıkışına çok az bir süre kalana kadar optimizasyon işlerini bırakmayı düşünmüyoruz. Çünkü bu bizim için çok önemli. Programcılarımız daha düşük sistem gereksinimleri belirleyerek oyuncuları kandırmaktan kaçındılar ama dediğim gibi, her geçen gün optimizasyon konusunda daha iyiye gidiyoruz." açıklamalarını yaptı.

Oyunun açıklanan önerilen sistem gereksinimleri şöyleydi,
    Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz/AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
    Nvidia GPU GeForce GTX 770/AMD GPU Radeon R9 290
    RAM 8GB
    OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
    DirectX 11
    HDD Space 40 GB

• o sistem bile 30 fps de oynatacaksa cıddı optımızasyon sorunu var oyunda witcher 2 de oldugu gıbı ınsallah cıkana kadar duzelır 30 fps de oyun oynanmaz

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vergosa

o sistem bile 30 fps de oynatacaksa cıddı optımızasyon sorunu var oyunda witcher 2 de oldugu gıbı ınsallah cıkana kadar duzelır 30 fps de oyun oynanmaz

Ya ciddi bir grafik ya da ciddi bir optimizasyon sorunu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 surumu en kralı harbi.
    Gpu ya konsol parası ver sonra 30fps de oyna.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • r9 290 ile i7 3770 de 30 fps de oynatacaksa ps4 de heralde 10 fpsde oynatır veya pc de optimizasyon yok.

• o sistemle bile 30 alıyorsak büyük ihtimalle videoları ile yetinicem

• CdProject ten beklemezdim sende mi bizi yaktın yaa!Bu aralar firmaların salaklığı çok büyük konuşuyorlar fakat bunu cdprojectten beklemezdik.Ac Unity Destiny Mordor Neyse en azîndan sadece grafik açısından bi düşüş oldu.şimdilik
  • R9 290 serisi 30 FPS veriyorsa optimizasyon rezalet demektir. Hem birsürü ertelendi hem de kötü optimizasyon var.
  • Birazdan gelirler...

• R7 260X var bende ya şimdi bu oyunu oynayamayacak mıyım daha da yeni almıştım ya :(

• 4700mq işlemci , 16 gb ram , gtx765m 2gb ekran kartıyla bu oyunu döverim ozman tabi açıklamalar doğruysa :) ben 1080p high ayarlara razıyım ultra sizin olsun
  • 30 fps'de de oynanır sorun değil ama bu sistem 30 fps veriyorsa vay halimize.

• Benim gibi sistemi yetmeyenler ( temsili)

• quote:

Orijinalden alıntı: StrangerLovely

Birazdan gelirler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acaba minumum da gtx 660 kaç fps oda 30 fps ise yandık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Ps4 surumu en kralı harbi.
    Gpu ya konsol parası ver sonra 30fps de oyna.

bizde konsola gpu parası verip 30 fpsde oynıycaz :D

inşaallah güzel yaparlar optimizasyonuda pc deki arkadaşlarda oynar güzelce.
  • Anlaşılan bu devrin standart oyuncu kartı gtx 960 olacak tıpkı zamanındaki kral kart 9600 gt gibi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Neredeyse 1 yıl ertelediler ve optimizasyon tam anlamıyla 0. Neyse gelsin bakalım gelince görücez.

• o sistem en yüksek ayarlarda 30 fps çalıştırırsa optimizasyonu olmuş demektir. burada önemli nokta hangi grafik ayarlarından bahsettikleri. crysis3 ünde o sistemle en yüksek ayarlarda en fazla 30fps de oynarsın. ama crysis3 ün optimizasyonu çok iyiydi. benim eski sitemim (gtx670) ile oyunu 30-50 fps arasında oynardım ama fps düşüşünü hiç hissettirmiyor, akıyordu oyun. çünkü önemli olan fps nin stabil olması. witcher3 de öyle olur umarım.

• Gereksiz FPS düşüşleri olmasın da stabil 30 da bu oyuna yeter.

Daha 4 ay var, optimizasyonu düzeltmeleri temennimiz.

Son 3 oyunu (Watch Dogs, AC: Unity ve FC 4) bug yuvası olan Ubi oyunları kadar sorunlu olacağını zannetmiyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.