Şimdi Ara

G105 mi B120 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizce bu iki klavyeden hangisini almalıyım? Mouse olarak da G300S düşünüyorum, başka bir öneriniz var mı?

• Var mı cevaplayacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısaca makro tuşlarını kullanacaksan onemsiyorsan G105. Makro tuslarıyla işim olmaz diyorsan B120. Benim tercihim şahsen B120 olurdu makro tuslarını onemsemiyorum + ozellik bakımından daha karlı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meXel_ -- 27 Ocak 2015; 18:58:54 >
  • G105

• g105+g400s çok işini görür
  • Makro tuşlarını kullanmayı düşünmüyorum, B120'nin fazla olan özellikleri nedir?
  • 2 seneye yakındır G105 kullanıyorum memnunum tavsiye ederim ledlerini gündüzleri bile açık bırakıyorum hatta hiç kapatmıyorum alışmışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: azengin

Makro tuşlarını kullanmayı düşünmüyorum, B120'nin fazla olan özellikleri nedir?

Öne çıkan özellikleri;

- 5 Kademe led ışıklandırma
    -W A S D tuşları slikonsu bir madde ile kaplanarak diğer tuşlardan farklı bir hissiyat yaratmakta. (Değiştirilebilir)
    -Klavye üzerindeki tuşlar çıkarılabilmektedir.(özel aparat)
    -4 adet yedek tuş
    -Çift Güvenlikli Su Geçirmez Tasarım
    -Windows Tuşu Kilitleme Fonksiyonu
  • Teşekkür ederim. G510 da alabilirim belki ama bu kadar para vermeye değer mi acaba?
  • quote:

Teşekkür ederim. G510 da alabilirim belki ama bu kadar para vermeye değer mi acaba?

G510 diyince işler değişiyor kanımca lcd ekran özelliği,sınırsız renk seçeneği, 3x fazla makro tuşu,bileklik kısmı.Bence değer ama önceki belirttiğiniz klavyelerde işinizi fazlasıyla görecektir.
  • G105 al mouse olarak g300 al s modeli farklı değil

• zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    Evet teknik olarak fark yok ama tasarımı daha iyi 300S'in.

• quote:

Evet teknik olarak fark yok ama tasarımı daha iyi 300S'in.

vatanın sitesinde aynı gösteriyordu
  • zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    Orda fotoğrafı yanlış koymuşlar.

• G300'den şikayet edenler çift tıklama veya renk atması sorunundan dolayı ama iki ele de uygun olduğu için bunu almak istedim çünkü ben solağım. G400S ve Bloody V7 sağ ele göre tasarlanmış. Gerçekten sorunlu mu bu mouse? Memnun olanlar da var şikayet edenler de.
  • G105

• G105

• Peki mouse için öneriniz nedir? Ben solak olduğum için G300 almak istiyorum ama şikayetçi olanları gördüm, bir süre sonra çift tıklama yapması, renk atması, kaplama kalkması gibi sorunlar yaşadıklarını söylüyorlar. Sürekli G400S tavsiye ediliyor ama ben solağım ne yapmalıyım? Gerçekten sorunlu bir ürün mü?
  • quote:

Peki mouse için öneriniz nedir? Ben solak olduğum için G300 almak istiyorum ama şikayetçi olanları gördüm, bir süre sonra çift tıklama yapması, renk atması, kaplama kalkması gibi sorunlar yaşadıklarını söylüyorlar. Sürekli G400S tavsiye ediliyor ama ben solağım ne yapmalıyım? Gerçekten sorunlu bir ürün mü?

Bende G300 var su ana kadar bi problem yasamadım ayrıca G300S modeli makyajlanmıs modelı oldugundan onda gorulecek sorunlar daha azdır gibime geliyor.

Şu modellerede göz atabilirsiniz:

http://www.gameekstra.com/Razer-DeathAdder-v2-3500-Dpi-Left-Hand-Edition-Sol-El-Mouse,PR-1924.html

http://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-tt-esports-saphira-optik-gaming-mouse.html#allImages

http://www.amazon.com/ROCCAT-Performance-Gaming-Mouse-Black/dp/B004E4FY4U

• quote:

Peki mouse için öneriniz nedir? Ben solak olduğum için G300 almak istiyorum ama şikayetçi olanları gördüm, bir süre sonra çift tıklama yapması, renk atması, kaplama kalkması gibi sorunlar yaşadıklarını söylüyorlar. Sürekli G400S tavsiye ediliyor ama ben solağım ne yapmalıyım? Gerçekten sorunlu bir ürün mü?

Arkadaşım Logitech ürünlerinde öyle basit sorunlar ile karşılaşacağını sanmam. Her ürünü temiz kullanırsan karşılığını alırsın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.