Şimdi Ara

DriveClub'ın Apex DLC'si Yarın Çıkıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Çıktığı günden bu yana fazlaca değişen ancak hala PS Plus'a özel sürümü yayınlanmamış olan DriveClub'ın Apex adlı indirilebilir içeriği yarın çıkış yapıyor.

Enzo Ferrari, Caterham R500 Superlight, Chevrolet Corvette ZR1 Centennial Edition, McLaren 650S Coupe ve Jaguar C-X75 Prototype Edition araçlarını barındıran bu pakette ayrıca 11 yeni etkinlik ve 5 yeni trophy oyuncuları bekliyor olacak.

5.99$ fiyat etiketine sahip olan indirilebilir içerik doğal olarak Season Pass sahipleri için ücretsiz olarak yayınlanacak.

• abi çıkarım artık şu plus sürümünü para verip alasım var para gidek diye almıyorum daha plus alıcam bitiyor 20 güne

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

abi çıkarım artık şu plus sürümünü para verip alasım var para gidek diye almıyorum daha plus alıcam bitiyor 20 güne

41 tlye kadar düştü niye almadın. Plus sürümü zaten demo gibi bir şey. Uzun süre de gelecek gibi değil

• Bu nedir ya. Oyunu taksit taksit yapiyolar.kesin Seneye comple edt. Cikar 60$ dan

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 35 tl ye sec hesap satın aldım. Hatta fiyatlar şu an 30 tl second 40-50 tl pri . Boşuna plus sürümü bekleyip kendinizi üzmeyin . Yaza kadar çıkarmazlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.