Şimdi Ara

Satılık Amerika'dan alınma PS4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
1.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Cihaz Amerika'dan Temmuz 2014 de alınmıştır.Amerika'dan alındığı için garantisi bulunmamaktadır,ancak kullandığım bu güne kadar hiç bir sorun çıkmamıştır.PS4 ün parlak bölümünde gözle çok zor görülecek çizikler vardır onun dışında tertemizdir,ilk gün alındığı gibidir.DS4 de analog soyulması olmamıştır,ancak kullanıma bağlı olarak çok az kirlenmiştir.

Cihazı kutusuyla,kablolarıyla beraber vereceğim.İçinde bulunanlar;
    -PS4
    -DS4
    -Micro usb
    -PS4 güç kablosu(Ancak Amerika'dan alındığı için adaptör almanız gerekicek.)
    -Hdmi kablo
    -PS4 kulaklığı

Fiyat:720 TL

Satış önce havale,sonra kargo şeklindedir.İstanbul elden satış tercih sebebidir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MüyendisAdayı -- 23 Mart 2017; 23:15:54 >

• 0532 308 75 85 850 yaparsan ara alıyım cihazı elden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=102215799&p=1#102215799 İlandaki ps3 ile takas düşünür müsün ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexaykutkiller

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=102215799&p=1#102215799 İlandaki ps3 ile takas düşünür müsün ?

Sadece ipad air ile takas dusunuyorum tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim ipad air var bende gel takas edelim

• hocam garantisiz 2.el ve oyunsuz cihaz için 950 çok değilmi Türkiye'de şuan sıfırı 1200 tl hayırlı satışlar yine de
  • Teşekkürler,acelem yok satmak için,satılmazsa ileriki zamanlarda fiyatta revizyona gidebilirim

• Umarım satarsınız ben piyasanın düşmesi taraftarı biri değilim zaten hayırlı satışlar tekrardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: quarizma06

Umarım satarsınız ben piyasanın düşmesi taraftarı biri değilim zaten hayırlı satışlar tekrardan

Teşekkür ederim

• Uzun süreden sonra gelen edit.Cihaz hala aynı koşullarda,çok az kullanıldı aradan geçen yaklaşık 2 yılda.Fiyat da haliye güncellendi

• quote:

Orijinalden alıntı: MüyendisAdayı

Uzun süreden sonra gelen edit.Cihaz hala aynı koşullarda,çok az kullanıldı aradan geçen yaklaşık 2 yılda.Fiyat da haliye güncellendi

İlanlarımdaki ipad air ile ilgilenirseniz görüşebiliriz.
  • Jeasme kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ancak ipad air ile takas düşünmüyorum şu anda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.