Şimdi Ara

XP Format Nasıl Atılır ? Fotolu Anlatım (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.524
Cevap
26
Favori
3.552.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya pardon ama bende xp cd si yok nası format atcam bi yardımcı olun please.budnan once 1 kere attırmıstım onda da adam kedi cd siyle atmıstı
  • Benim sorunum şu ki xpyi kurmaya kalktığımda bu başlıkta gösterilen menülerden bazıları çıkmıyor bende, kurulacak sürücüyü seçtiğimiz ekranda aşağıda diski bölümleme secenekleri yok, daha doğrusu normalde çıkması gereken, c'yi seçtikten sonra create partition ya da dlete partition gibi seçenekler çıkmıyo. sadece o bölümde bir windows sürümü bulunduğu onu silmek içinn l'ye basmam gerektiği ya da c:\windows dışında bir klasör seçmem gerektiği söyleniyo YArdımcı olursanız sevinirim
  • kardeş benim bios ayarlarım değişik ne yapmalıyım allah aşkına bi cvp verin lütfen.O resimdeki biosla alakası bile yok anlatsana
  • tşk ederim. Emeğin için.
  • verdiğiniz bilgi çok işime yaradı format atmayı karışık sanıyodum ama öle değilmiş bu formu gördükten sonra İLK defa format attım ve hiç bi sorunla karşılaşmadım çok teşekkür ederim...
  • ya benim bilgisayarda cd ile ön yükleme yapmadı. bit tusa basın diyor ancak basmama rağmen windows açılıyor.. ön yükleme disketi falan diyor bir yerde o nasıl oluyor??
  • bende by birazdan bi arkadaşın bilgsayarına format atmaya gideceğim.
    İlk deneyimim olacak.....
    Sadece bu konudan endindiğim bilgilerle yapmaya çalışacağım....
    Sanırım olacak...Çünkü arkadaş çok güzel anlatmış...
  • format isi kolayda bnim bi sorum olacak sata hd war belli bi süre atıldıktan sonra hdd bozuluyor diski ama yeniden parçalara ayırmak zorunda kalıyorum ve hiç anlamıyorum ole seylerden yardımcı olursanız sevinirim=)
  • quote:

Orjinalden alıntı: BRKYPNR

kimse bu bilgilerle atamam demesin.göründüğü kadar zor değil inanın bende bu forumda öğrenmiştim

eline sağlık harika olmuş....
  • 2.bios anasayfası ve gitmemiz gereken yer ve kırmızı ile belirtildi.

boot kısmı

Ya arkadaşlar bende secondla başlayan bölümde disabble gözükmüyor, artı ilk baştaki 2 menüde yok, first le başlayanda ise Harddisk, harddisk 1,2,3 diye sıralanıyor. Hepsini denedim bu aşamada ve kaydettim ama ön yükleme menüsü bi türlü gelmiyor. Bi yardım edin!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue_wind -- 24 Mayıs 2007; 10:17:14 >

• arkadaşlar bende boot kısmında cd-room yazmıyor.floppy driver,RM-HL-DT-ST DVDRAM BİDE 3M-samsung HD FALAN YAZIO HANGİSİNİ BAŞA ALMAM GEREK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogalogaritma -- 24 Mayıs 2007; 14:36:34 >
  • EYVALLAH BİLADER ÖLDÜRDÜ BENİ BU BİLGİSAYAR YA. 17DK.DA AÇILIODU AMA NESE İİ OLDU BÖLE TEKRAR TEKRAR TŞKK
  • çok teşekkürler
  • neden kimse benimle ilgilenmiyor
  • ghost yapın. Boşverin formatı :) ghost topic i de açılmalı!
  • eet ghost en dorusu da
    Ben ghostu kullanmayı bilmiyorum...
    Ghost topiği açılırsa süper olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: dogalogaritma

neden kimse benimle ilgilenmiyor

RM-HL-DT-ST DVDRAM işte bunu
  • teşekkür ederim saolasın
  • Ben de format atacağım ama tam olarak anlayamadıgım bişey var.. Ben C ve D disklerimi tamemen 0 lamak istiyorum yani eski bilgilerim kaybolsa da sorun değil zaten formatın amacı da bu değil midir zaten? Şimdi bu dediğimi yapmak için bios ekranında ne yapmam lazım biri anlatabilir mi yoksa BRKYPNR ın yazısında mı saklı ? Pek anlamıyorum bu işlerden ne olur kusra bakmayın :(
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.