Şimdi Ara

DVI Tanıtmak istiyorum çözüm bulamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi arkadaslar elimde birtane asus gtx 980 ekran kartı var kablo olarakta slink slx-m994 1.5 m iki tarafı erkek bir dvı kablo samsun 2253LW monitör vede anart içinden çıkan OC KEY var ben bunları yaparkenmi bir yerde hata yaptım yoksa başka yerdemi bilmiyorum ama DVI kablosunu sadece bağladıgımda çalışmıyor ekran kartının güncelleştirilmiş halini yükledim gene çalısmıyor ayarlarını aszıcık kurcaladım gene çalısmıyor DVI kablomuz bunun üzerine başka bir pcye taktım kabloyu sorunsuzca çalıstı sorun nedir bir türlü göremedim yapmak istediğim şeye gelirsek önce DVI kablosunu Pc'ye tanıtmak sonrada OC KEY'i kullanmak bu konuyla alakalı bilgisi olan varsa yardımcı olursa seviniriz çok araştırmama rağmen bulamadım çözüm

• Hala Çözüm Aramaktayım ...
  • gurty G kullanıcısına yanıt
    DVI kablosunu PC'ye tanıtmak diye bir şey yok. 980'i bir de kablonun düzgün çalıştığı diğer PC'ye takıp dener misin; bakalım ne olacak? Ekran kartının DVI portu bozuk gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurty

Şimdi arkadaslar elimde birtane asus gtx 980 ekran kartı var kablo olarakta slink slx-m994 1.5 m iki tarafı erkek bir dvı kablo samsun 2253LW monitör vede anart içinden çıkan OC KEY var ben bunları yaparkenmi bir yerde hata yaptım yoksa başka yerdemi bilmiyorum ama DVI kablosunu sadece bağladıgımda çalışmıyor ekran kartının güncelleştirilmiş halini yükledim gene çalısmıyor ayarlarını aszıcık kurcaladım gene çalısmıyor DVI kablomuz bunun üzerine başka bir pcye taktım kabloyu sorunsuzca çalıstı sorun nedir bir türlü göremedim yapmak istediğim şeye gelirsek önce DVI kablosunu Pc'ye tanıtmak sonrada OC KEY'i kullanmak bu konuyla alakalı bilgisi olan varsa yardımcı olursa seviniriz çok araştırmama rağmen bulamadım çözüm

Eğer kablo başka bir pc de çalışıyorsa, monitörünüzdeki dvi portunda yada anakartında dvi kaynağında bir sıkıntı olabilr.
    Kabloyu tanıtma diye bir olay yok. OC key sonrası bir işlem zaten.

• Özellikle gidip son iki gündür eve gelir gelmez bu dvı peşinde koşup elektironikci bilgisayarcı bırakmadım saolsunlar yardımcı olmaya çalıstılar arkadaslarda monitörümün girişinde bir sıkıntı varmış malesef umarım tak kullan diyor herkes ama kafamı karıştıran şey benim formlarda yazan ayarının oldugundan basedilmesiydi ekran kartını yaktım sanırım şimdide garanti peşinde gezecem : ))
  • gurty G kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. En azından sorunun kaynağını buldun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.