Şimdi Ara

mp3 player, kulaklık amfisi, notebook bilgisayar, Galaxy Tab 4 10.1' kılıfı, Iphone 6+ tamperli film

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde olan ve kullanmadığım ürünleri satıyorum. Herhangi bir fiyat araştırması yapmadım. Yazdığım fiyatlara yok şu çok abartı yok bu çok uçuk vs. yazmayıp doğrularını pm olarak belirtirseniz düzenleme yaparım. Müsait bir vakitte fotoğraflarını da eklemeye çalışacağım. Ürünler Ankara'da elden teslim edilecektir.

Acer Aspire 5720G model dizüstü bilgisayar. Cihazın bildiğim bir problemi yok, içerisinde Linux Mint kurulu. Dileyen aldıktan sonra istediği işletim sistemini kurabilir. Orijinal halinden herhangi bir değişim veya yükseltme yapılmamıştır. Pil performansı oldukça kötü. Elektrik kesildikten sonra bilgisayarı düzgün kapatmanıza olanak sağlayacak kadar götürür. SATILMIŞTIR

2. nesil Ipod Nano 2gb. Ürünün kendisi ve şarj kablosu vardır. Rengi gri. İstediğim fiyat 40 TL

Sansa Clip+ 4GB. Sadece cihaz ve USB kablosu vardır. Sorunsuzdur. İstediğim fiyat 35 TL

Fiio E6 Kulaklı amfisi. Kabloları ve cihazın kendisi vardır. İstediğim fiyat 35 TL

Galaxy Tab 4 10.1" için siyah stand kılıf. Ürün sıfırdır. İstediğim fiyat 30 TL

Iphone 6+ tamperli cam filmi. İstediğim fiyat 20 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cukkaSG -- 28 Ocak 2015; 22:38:57 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bilgisayar satılmıştır. Kalan ürünlerin satışına devam.

• kütahyadayım kapıda ödeme gönderemezmisin
  • zeus434343 kullanıcısına yanıt
    üzgünüm. ankara içi elden tercihimdir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.