Şimdi Ara

7 Mbit Upload mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba beni demin Superonline aradı bizim burda fiber olmadığından ve benim tarifem bittiğinden internet tarifesi önerdi Yanında Digiturk olarak aylık 63 tl'ye 8 mbit bir internet önerdi.. Benim için normaldi açıkçası fakat internette yayın yapmaya başlayacağım bir kaç hafta sonra o yüzden upload hızını sordum 7 Mbit dedi ! Şaka mı yapıyosunuz dedim hayır dedi 7 Mbit dedi.. Bu ciddi mi arkadaşlar ? Ayrıca telefonu kapatırken yine teyit etti 8 Mbit download 7 mbit ise upload hızınız olacak dedi.

• btknın izin verdiği değerden yüksek upload hızı veremezler diye bilyorum o da max 5 mbps
  • kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Hayır mesele oda değil nasıl olabilirde adsl üstünde 7 mbit upload verilebilir? Öyle bir teknoloji dünya üstünde daha gelişmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: faststyla94

Hayır mesele oda değil nasıl olabilirde adsl üstünde 7 mbit upload verilebilir? Öyle bir teknoloji dünya üstünde daha gelişmedi

evet fiberlerde bile TR de 5
  • Beni kekledimi bu adam şimdi. Hadi öyle olduysa bile yalan bilgiyle nasıl internet satabilirler ?
  • Orasını kimle konustuysanız ona sorun bence
  • 8Mbit indirmeye 7Mbit gönderme verecekleri tamamen hikaye upload 1Mbit bile değil 0.80Mbps civarları çıkıyor. Bu bakıma ortada bir 8 rakamı var diye demiş olabilir iyi sallamış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adsl de uoloadın pratik kullanımdaki hızı 800kbit değil 0,67mbit tir. Sizi arayan elemanda bunu yuvarlamıs 0,70mbit demiş ama basına 0 koymayı unutmus.
    Bu arada 1920 1080p çöz de 30fps frame rate ile yayın yaparken upload hızım saniye de 630kb lara cıkıyor. Adsl ile ancak 108p yayın yaparsın 240p bile olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mbit kbit ondalik sayilar hepsini birbirine karıştırmış bence. Arkadaşların dedigi gibi 1 mbit upload görürseniz opun başınıza koyun :)

• Bilinçsiz elemanları işe alıyorlar sorsan uploadın ne olduğunu modem bağlanma hızı sanar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shamshiel -- 26 Ocak 2015; 20:43:38 >
  • @faststyla94'ün dediği çok doğru. ADSL2+ üzerinden verilecek olan upload hızı, teorik olarak 125 kb/sn'yi geçemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A9BF4BC74 -- 26 Ocak 2015; 22:09:18 >
  • iyi sallamışlar

Superonline sitesine girin Başvur Dsl den
    ADSL Kullanım Esasları

16 Mbps’ye kadar paketi için internete yükleme (upload) hızı 800 kbps
    8 Mbps’ye kadar paketi için internete yükleme (upload) hızı 800 kbps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 27 Ocak 2015; 4:46:45 >
  • bu konunun acilmasi bile sacma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.