Şimdi Ara

oyun mouse ve klavye tavsiyesi lütfen yardımcı olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba. Oyun mouse, klavye ve kulaklığı almayı düşünüyorum, league of legends oyuncusuyum.
    Mouse olarak g300 düşünüyorum ucuza bulursam g500de olabilir sizce iyi ürünler mi ?
    Klavye konusundada mekanik klavye duydum ses sorunu varmış ama ses benim için problem degil eger daha iyiyse mekanik alabilirim.
    Cok fazla butcem yok ekonomik ve gercekten guzel ve is görecek, saglam, kullanışlı ürünler önerirseniz cok iyi olur.
    Logitech dışında kullanmayı düşünmüyorum, simdiden yardımlarınız için cok teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• anilozdem A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,ben mouse olarak g400s kullanıyorum şuan çok rahat ve kullanışlı ele oturuşu vs.. çok güzel ve rahat klavye olarak g105 öneririm ışıklandırması ve oyun içi windows tuşlarını kapatan düğmesi var tasarımı ve renkleri çok hoşuma gitti tuşarları gayet sağlam yeni aldım ancak bayağı hoşuma gitti fiyatı 114tl ben indirim kuponuyla aldım,teknosada son 1 tane kalmış fiyatı fazla gelirse g103 69 tl ye alabilirsin ışıklandırması ve windows tuşu yok g tuşarı var her oyun klavyesindeki gibi tuşların yumuşaklığı orta diyebilirim alabilirsen g400s+g105 öneririm.Önemli olan sağlam olması bana kalırsa ortanın biraz üstünde sağlam bir fiyata alıp uzun süre kullanman daha iyi olur.

Edit1:Dostum klavye özellikleri bu sitede yazıyor mekanik klavyede olan birkaç özellikte(aynı andan birden fazla tuşa basma oyun modu tuşu..) var tuşları mekanik kadar olmasada hafif;http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/g105-gaming-keyboard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PortakalsızSoda -- 26 Ocak 2015; 15:26:35 >

• Önerdigin mouse'u alan arkadaslar memnun kalmadiklarini söylüyor ama klavye çok hosuma gitti büyük ihtimalle bu klavyeyi alacağım Teşekkürler dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klavye olarak g103-g105 ve bloody b120 bakabilirsin, mouse olarak g300 önermem çok küçük ve eğer ellerin terliyorsa aşırı sorun çıkartır sana
  • Mekanik klavyelerin hepsi bahali şuanda piyasada benim en beğendim razer bw14 hepsi burada da 400 tl ama pahali yada ben logitech severim diyorsan onunda g710+ ı var çok iyi 300 lira civarı ve mekanik klavye dediğin sesli olur sessiz ide var ama ben o sese aşığım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.