Şimdi Ara

Gearbox, Yeni Bir Borderlands Oyunu Geliştirmeye Hazır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Kendine has bir oyuncu kitlesine sahip olan Borderlands serisi için yeni duyurunun PAX South'da gelmesi bekleniyordu. Firma oyunu duyurmasa da yeni bir Borderlands oyunu geliştirmeye hazır olduklarını söyledi.

Gearbox Software'ın başındaki isim Randy Pitchford, Twittet üzerinden yeni oyun için yapımcı, tasarımcı, sanatçı ve daha pek çok alan için geliştirici aradıklarını söylüyor. Muhtemelen bu boşluklar dolduğunda Borderlands 3'ün yapım aşaması gerçek anlamda başlamış olacak.

• abi yeter yeni bir şeyler yapın. 2-3 silah yeni bir hikaye yetmiyor artık yenilik getirin şu oyunlara.Shadow of the mordor daki yenilik istiyorum artık vur kır yetmiyor.ölüyorsun yeniden başlıyorsun her oyunda sotm da ölmekten kaçıyorsun yoksa rakibin güçleniyo

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu kadar Borderlands çıktıda 2. oyunu bitirmeden sıkıldık co-op oynamamıza rağmen. Nasıl bir hayran kitlesi var anlam veremedim, bu oyun 4 kişilik MMO(!) oyunu gibi geliyor bana

• quote:

Orijinalden alıntı: michael01

abi yeter yeni bir şeyler yapın. 2-3 silah yeni bir hikaye yetmiyor artık yenilik getirin şu oyunlara.Shadow of the mordor daki yenilik istiyorum artık vur kır yetmiyor.ölüyorsun yeniden başlıyorsun her oyunda sotm da ölmekten kaçıyorsun yoksa rakibin güçleniyo

Tamam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav ne borderlands i yap artık şu brothers in arms ın yeni oyununu çok özledik !
  • sigorta yaparlarsa alsınlar beni işe.

• Gearbox zaten bir zamanlar Brother in Arms vardı ama onun ve Borderlands dışında başarısız bir firma Borderlands serisi de iyi para getiriyor başka oyunda yapamıyorlar çıkartırlar tabi ki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.