Şimdi Ara

The Witcher 3'ten Hayran Bırakan Görseller

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      2015'in en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan The Witcher 3: Wild Hunt için hayran bırakacı yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

Aşağıda bulabileceğiniz ekran görüntülerinde doku kalitesi, çevre, renkler ve tabii ki karakterimizin detayları gerçekten de harika gözüküyor.

Bakalım hangi oyuncular oyunu bu kadar yüksek grafiklerde oynayabilecek?

• Bugün witcher 3 den oyun içi video gelecekti değil mi ?

Bu arada görseller harika ...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hislerime tercüman...

• pc den alınmıştır kesin goruntuler cünkü mesut cevik son 2 si 1 de pc deki low yeni konsolardaki high olacak demisti bakacagiz artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi susunx2121 -- 26 Ocak 2015; 12:06:19 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sabırsızlıkla bekliyorum bu oyunu

• çok abartıldı bu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

çok abartıldı bu oyun

Bu oyun abartılmaya değer bir oyun. AC:U gibi abartılıp da rezalet bir oyun olmasında.

• CD Project biraz gözümde kendini sedeledi.
    Grafikler ne mükemmel nede Kötü diye bilirim taki çıkana kadar.

• Tunahan hocam bence siz bir göz doktoruna gidin.
    Şu grafikler Witcher 3 için utanç... zaten E3 şovlarında gösterdiklerinden sonra grafik çıtasını düşürdükleri belliydi bir kez daha aklıma geldi gene üzüldüm. Next-Gen sağolsun ne diyelim. Kör kör oynarız artık, şu detaylara dokulara geometriye bak çöp demekte istemiyorum ama ayıptır o kadar gaz veripte şunları göstermek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 26 Ocak 2015; 12:40:51 >
  • waltran kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle konsollarla aralarında uçurum gibi fark vardı bunlarda grafikleri düşürmüşler haliyle . Umarım PC de çok daha iyi grafikler alabiliriz zira bir şeyden örnek vermek istiyorum kurtlarda NVİDİA teknolojisi kullanılıyor da o atın tüyleri nedir öyle

Bu arada resimler üzerinden konuşmakta pek sağlıklı değil Oynanış videosu gelecek diye biliyorum orada anlaşılır ak koyun kara koyun .
  • sinematikleri oyun içi diye yutturuyolar
  • Oyunu 5 ay ertelediler ama adam gibi PC oynanış videosu göstermediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: waltran

Tunahan hocam bence siz bir göz doktoruna gidin.
    Şu grafikler Witcher 3 için utanç... zaten E3 şovlarında gösterdiklerinden sonra grafik çıtasını düşürdükleri belliydi bir kez daha aklıma geldi gene üzüldüm. Next-Gen sağolsun ne diyelim. Kör kör oynarız artık, şu detaylara dokulara geometriye bak çöp demekte istemiyorum ama ayıptır o kadar gaz veripte şunları göstermek.

kardes suanki fotolar 700x600 boyutunda hd degil yani normal dir bu fotolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan ne grafikçi oldunuz hasta insanlar witcher gibi bir efsane oyunlar serisinde bile grafikte grafik diye agliyosunuz yuruyun gıdın lan odanın bı kosesınde aglayın buraya aglamayın lanı talha aynacıda kullanıyo silmeyin yorumumu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: CrossfireLambda

Lan ne grafikçi oldunuz hasta insanlar witcher gibi bir efsane oyunlar serisinde bile grafikte grafik diye agliyosunuz yuruyun gıdın lan odanın bı kosesınde aglayın buraya aglamayın lanı talha aynacıda kullanıyo silmeyin yorumumu :D

çok haklısın bu oyunada grafik iyi degil diyorlar ya valla ne diyecegimi bilmiyorum begenmiyorsan herturlu kotulersin begenmiyorsan ozaman nidaha bakiyorsun arastiriyorsun git bildigin oyunlari oyna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 700x600 değiller resimleri ayrıca büyütebilirsiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 26 Ocak 2015; 13:56:19 >

• valla kardes ben cep telwfonundan bakiyorum telwfona kaydettim ama yeni sayfada actim resimleri 700x600 yaziyor boyut onemli degil laf yetistirecek degilim ama the witcher 2 bitiren biri olarak 3 cu oyunun 2 den cok daha iyi olacagina adim gibi eminim firma kullqnicilarq karsi cok sadik firma paragoz degil ubisoft gibi sisirip sisirip kandirmiyor

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: susunx123456

quote:

Orijinalden alıntı: waltran

Tunahan hocam bence siz bir göz doktoruna gidin.

kardes suanki fotolar 700x600 boyutunda hd degil yani normal dir bu fotolar

Görseller 1920x1080 boyutunda.

http://img.bolumsonucanavari.com/images/screenshot/52000.jpg

Küçük resmin üzerine gelince sağ altlarında çıkan dışa dönük oklara tıklarsan yeni sekmede büyük versiyonu açılır.

• Ne grafik sevdasıymış arkadaş. AC Unityde grafiğin tillahı var, oynayabiliyomusun doğru düzgün? Ben henüz oynamadım ama hikaye olarak diğer oyunların üstüne pekte bir şey koymadığını söylüyor oynayanlar. Witcher gibi rpg oyunlarında özenilmesi gereken ilk şey hikaye sonra oynanabilirlik sonra da sesler ve grafik olmalı. Akşam twitch de yayın var izleyin soru cevap yapacaklar. Gerçek bir rpg severi şu resimdeki grafikler memnun edecektir bence, zaten onlarda grafiği ön planda tutmaz.

• Şimdi Bunlar oyun içimi. Bazıları oyun içiyle alakası bile yok bariz art görselleri
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.