Şimdi Ara

Htc One M8 mi Sony Xperia Z2 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bİr önceki telefonum galaxy wdan gına geldi artık.Beni 3-4 sene götürecek ve sorun çıkarmayacak garantiye göndermek zorunda kalmayacağım bir telefon arıyorum.Z2 nin 3 gb rami ve kamerası 3-4 sene içinde daha rahat ettirir düşünüyorum ancak htc ninde sense teması fazla ram harcamıyor.xperia 1799 m8 ise 1839 hangisini almalıyım sizce?Şimdiden teşekkürler

• up acil bugün alacağım
  • up
  • M8 tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedenlerini açıklar mısınız
  • forumun bu bölümünde objektif yorum bulmak zor çok fazla sony ci var ama ben kısaca özet geçeyim

M8 seçmek için haklı nedenler.

1- Çok daha stabil
    2- videoları izlersen z3 ten bile çok daha hızlı olduğunu görürsün.
    3- zoom yapılmadıkça kamerası.ve kamera ile yapılabilecekleri daha fazla.

Z2 seçmek için nedenler
    Suya ve toza dayanıklılık

İkiside seni üzmez pişman etmez ama ben olsam kesinlikle m8 seçerdim

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: -zed-

forumun bu bölümünde objektif yorum bulmak zor çok fazla sony ci var ama ben kısaca özet geçeyim

1- Çok daha stabil

Z2 seçmek için nedenler

Ccevabınız için teşekkürler.Peki 3-4 yıllık kullanımda hangisi daha iyi olur sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: --V--

quote:

Orijinalden alıntı: -zed-

forumun bu bölümünde objektif yorum bulmak zor çok fazla sony ci var ama ben kısaca özet geçeyim

1- Çok daha stabil

Z2 seçmek için nedenler

Ccevabınız için teşekkürler.Peki 3-4 yıllık kullanımda hangisi daha iyi olur sizce?

Htc daha ıyı olur bence cunku telefon hıc deger kaybetmıyor ve arayuzu mukemmel akıcı

• gençler sonuç olarak htc one m8 gun grey ve xiaomi mi band alıyorum bir sakınca gören varsa konuşsun yoksa sonsuza kadar sussun
  • --V-- kullanıcısına yanıt
    z2 almak için haklı nedenler:
    3gb ram
    Biraz daha büyük ekran
    20.7 mp kamera
    Su dayanıklılığı
    3200 mah pil

m8 almak için nedenler:
    şık tasarım
    biraz daha stabil olması
    sense arayüzü
    boomsound hoparlörler

Bu kosşullarda ben z2 tercih ettim ve çok memnunum tavsiye ederim bence z2 alınmalı
  • z2 tavsiye ederim
  • Ben tarafsız yorum yapacağım çünkü bu iki markayı da kullanmıyorum, Note 3 kullanıyorum.

Ben de HTC One M8 tavsiye ederim çünkü hem tasarımı çok güzel, hem de HTC yazılım konusunda çok iyi. Kesinlikle takılma ve donma olmuyor...

Sony'i telefonda hiç sevemedim. Çok donuk, mat ve itici geliyor bana Sony...
  • bu saatten sonra iki telefonda alınmaz. benimde telefonum kırıldı, idareten bir telefon buldum yeni telefonları beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: --V--

Bİr önceki telefonum galaxy wdan gına geldi artık.Beni 3-4 sene götürecek ve sorun çıkarmayacak garantiye göndermek zorunda kalmayacağım bir telefon arıyorum.Z2 nin 3 gb rami ve kamerası 3-4 sene içinde daha rahat ettirir düşünüyorum ancak htc ninde sense teması fazla ram harcamıyor.xperia 1799 m8 ise 1839 hangisini almalıyım sizce?Şimdiden teşekkürler

Ben yaklaşık 8 aydır m8 kukullanıyorum en yakın arkadaşım da da z2 var z2 yi de baya inceledim benim düşüncem iki telefonda da kötü yanlar var m8 çok güzel telefon yalnız kamerası z2 ile kıyaslanamayacak derecede kötü m8 daha stabil bir telefon z2 ye göre bence z2 alma çünkü z3 çıktı ve z4 ile ilgili haberler yapılıyor telefon m8 ile aynı zamanda çıkmasına rağmen sony z3 ü cikardi 2-3 ay önce bence kamera sorun değilse m8 seni uzmez ama kamera senin için önemliyse m8 den uzak dur

• Dostum kendim z1 kullanıyorum m8'de z2'de iyi cihazlar hangisini alırsan al pişman etmez...

• M8tabii ki Z3 desen neyse de Z2 ile M8 'i kıyaslama bence kamerası dışında HTC arayüzü sony'e kıyasla cok daaha stabil ve sorunsuzdur. Ben LG kullanıyorum bu arada fanboy falan denmesin diye söylüyorum hepsini inceledim o yüzden M8 öneriyorum.
  • forumun bu bölümünde objektif yorum bulmak zor çok fazla htc ci var ama ben kısaca özet geçeyim

oncelıkle htcnın amıral gemısındekı o kamera ve bataryaya eslık eden bır amıral gemıye yakısmayan kameradan dolayı,her ne kadar arayuzu guzel olsada m8 tercıh etmezsdım androıd gıbı bır sıstemde ram avantaj oldugundan 3 gb ramlı model bence daha ılerıye donuk olacaktır,ayrıca sony z serısıne ozellıkle uzun guncelleme vermesı avantaj z bıle androıd 5 alacak bu acıdan o butcede bence z3 alımı cok daha mantıklı oalcaktır.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-xperia-z3-fiyati,3744787.html

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

forumun bu bölümünde objektif yorum bulmak zor çok fazla htc ci var ama ben kısaca özet geçeyim

oncelıkle htcnın amıral gemısındekı o kamera ve bataryaya eslık eden bır amıral gemıye yakısmayan kameradan dolayı,her ne kadar arayuzu guzel olsada m8 tercıh etmezsdım androıd gıbı bır sıstemde ram avantaj oldugundan 3 gb ramlı model bence daha ılerıye donuk olacaktır,ayrıca sony z serısıne ozellıkle uzun guncelleme vermesı avantaj z bıle androıd 5 alacak bu acıdan o butcede bence z3 alımı cok daha mantıklı oalcaktır.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-xperia-z3-fiyati,3744787.html

Boşta kalan ram miktarlari birbirine çok yakın. Bunu unutmayalım.

• Ham olarak kutularindan cikmis halleri..

M8 1.1 gb bos ram

Z2.1.6 gb bos ram

S5 900 mb bos ram

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.