Şimdi Ara

FM 2015 %99 Dünya Gözlemciliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
12.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyunda dünyada tam oyuncu gözlemleme bilgi sahibi olmak isteyen, kariyerine başlayacağı takımı söylesin ilgili dosyayı göndereyim.

Yollayacağım dosyayı "belgeler/sports interactive/football manager 2015/editör data" kısmına yapıştırmanız yeterli olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reptile22 -- 26 Ocak 2015; 12:54:49 >

• reptile22 R kullanıcısına yanıt
    Galatasaray Ve Karsiyaka icin alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    30 kişilik bir scout ekibi, kişi başı yıllık maaşı ne kadar olsun.
    Farketmez hocam bütçelerle oynamaya gerek yok gözlemcilerin gözü görsün yeter

• boatswain kullanıcısına yanıt
    pm atıldı.
    Eyvallah hocam

• Hocam hilesiz nasıl yapılıyor bu
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    valla hilesiz ne kadar kassamda %66 olabildim. gözlemcilerin ve antrenörlerin bilgi ağındaki ülke çeşitliliği önemli. mesela gözlemci ekibinde 2-3 tane sadece türkiye 1-2 sadece italya olan adamları tutmıcan çeşitlilik yaratmak lazım. personel arama kısmında özellikle uyruk kısmından doğu avrupalı seçilip düzgün potansiyel ve yetenek değerlendirmeye sahip gözlemciler mutlaka edinilmeli 8-10 tane ülkeye hakimler, iskandinav, afrikalı ve g.amerikalı muhakkak olmalı. ben sadece eğlencesine bakayım nasıl oluyo dedim. hilesiz %99 yapmak için vietnama,seyşellere hakim gözlemciyi nerden bulacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reptile22 -- 26 Ocak 2015; 17:40:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reptile22

valla hilesiz ne kadar kassamda %66 olabildim. gözlemcilerin ve antrenörlerin bilgi ağındaki ülke çeşitliliği önemli. mesela gözlemci ekibinde 2-3 tane sadece türkiye 1-2 sadece italya olan adamları tutmıcan çeşitlilik yaratmak lazım. personel arama kısmında özellikle uyruk kısmından doğu avrupalı seçilip düzgün potansiyel ve yetenek değerlendirmeye sahip gözlemciler mutlaka edinilmeli 8-10 tane ülkeye hakimler, iskandinav, afrikalı ve g.amerikalı muhakkak olmalı. ben sadece eğlencesine bakayım nasıl oluyo dedim. hilesiz %99 yapmak için vietnama,seyşellere hakim gözlemciyi nerden bulacaz

yollayayım mı bi tane. tüm veritabanına hakimiyet:):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: reptile22

yollayayım mı bi tane. tüm veritabanına hakimiyet:):)

Juventus yolla
    yolladım
  • galatasaray için alabilirim. eyv.
  • r0x kullanıcısına yanıt
    pm yollandı
  • Göztepe ve Fenerbahçe için alabilirmiyim?

bir de bunu kopyaladğımız zaman oyun içindeki örn fenerbahçe scout ekibi %99 mu oluyo yoksa yeni scout ekibimi atıyor?
  • SolomonT kullanıcısına yanıt
    bunu kopyaladıktan sonra yeni oyun açıp fb ile oynanacaksa scout_fb seçilip başlanması gerekir, yeni scout ekibi olur. hali hazırda oynadığınız oyuna etkisi olmaz çünkü normal editörle yapıldı.
  • Fenerbahçe ve Başakşehir için alabilirim hocam.
  • Xabir kullanıcısına yanıt
    pm yollandı
  • Manchester City için alabilir miyim?
  • Mesela Yani kullanıcısına yanıt
    pm yollandı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.